גיימפוד, פרק 159: ה- Road Trip של ארז ועופר

עידן זיירמן|גיימפוד 5 תגובות »

אז נינטנדו חשפה פרטים על ה- Nintendo Switch, הקונסולה הבאה שלה, וכל האינטרנט רץ להספיד או לשבח אותה. אז שלא נצטרף? בטח שהצטרפנו. ואחרי שעשינו את זה, דיברנו על Final Fantasy XV ו- STEEP וכל מיני משחקים אחרים פחות חדשים. היה כיף.

להורדה (1:08:00, 62.2 מגה) המשך »

גיימפוד, פרק 158: תעלומת המזלג

עידן זיירמן|גיימפוד 5 תגובות »

הפרק הראשון לשנת 2017 שלא מסכם את 2016 יצא לנו קצר למדי, אבל נו, ככה זה כשלא שיחקנו בהרבה משחקים. וזה די מוזר, כי שיחקנו במלא משחקים. לא יודעים, אולי אנחנו מדברים מהר או משהו.

להורדה (45:45, 41.8 מגה) המשך »

יומן משחק XCOM 2, פרק 14: הסוף

עידן זיירמן|יומן משחק 2 תגובות »

רוצים לדעת מה קרה בפרקים הקודמים? לחצו כאן בשביל להגיע לרשימת כל הפוסטים שכתבתי בנושא עד עכשיו. אמ;לק – דם, יזע, דמעות ומוות. אם כי לא הרבה כפי שאפשר היה לצפות.

19/8/2035, Operation Iron Breaker

טוב, לפחות זה לא ה- Archon Kingהמחתרת רצתה שאני אחלץ מדען מכלא של ה- Advent. עד כדי ביקור של ה- Archon King, לא נראה שזו הולכת להיות יותר מדי בעיה. ובהתחשב בזה שכבר חלק מכלי הנשק שלי התבגרו לשלב הפלזמה שלהם, נראה שגם הופעה שלו לא תהיה בעיה גדולה מדי. אז שלחתי למשימה את יונדב הטלפת, עידן דקל הרובוט, בוריס ה- Specialist החובש, יותם נוי הצלף (למשימות עם הגבלת זמן אני מעדיף להשתמש בצלף האקדוחן על פני הצלף הצלפי) ואת טל הורוביץ, הריינג'ר הקולונל הטרי. חוץ מזה, הייתי צריך גם רימונאי, ונראה היה לי כאילו החייל עטור-המוטיבציה אלון שוורץ קצת חלוד וזקוק לאימונים מחודשים. אז קראתי לו בשביל לשלוח אותו למשימה. ואז קראתי לג'ין ביטון סונג, והסברתי לו שאני צריך שהוא יוריד את החליפה של ה- Berserker Queen עכשיו. בתגובה, ג'ין הסביר לי שהוא לא רוצה להוריד את החליפה, ואלון הודיע לי שבהתחשב בכמות שכבות הבגדים שמפרידות בין ג'ין לבין החליפה הזו – גם הוא לא רוצה ללבוש אותה. אבל אני המפקד, לעזאזל איתם, הם עשו את מה שאמרתי להם לעשות. אחרי רבע שעה של הבהרות לגבי גורלו הצפוי של ג'ין אם הוא לא יוריד את החליפה, הוא הוריד את החליפה. השתררה שתיקה לא-נעימה בחדר, ואז אלון יצא בהחלטיות החוצה, כשהחליפה נשארת על הרצפה.

"ג'ין, יכולת לפחות, אתה יודע, ללבוש תחתונים"

המשך »

גיימפוד, פרק 157: סיכום שנת 2016

עידן זיירמן|גיימפוד, סיכום שנה אין תגובות »

שנה (אזרחית) חלפה, שנה (אזרחית) באה, ואנחנו… נסכם אותה, או משהו. לא באמת הלכתי עם זה לשום מקום. לצורך סיכום השנה קראנו לאביב "אייסל" מנוח מהפודקאסט לגיימר העצלן, "שורפים משחקים", וליאיר "אין לי שם אמצעי מגניב כמו אייסל" דונין מהפודקאסט עם השם הטוב ביותר בעולם, "חומוס צ'יפס שלט". היה מצחיק וזיירמן אמר רק 7 פעמים "XCOM 2".

להורדה (1:24:45, 149 מגה)

shownotes אחרי הקפיצה! המשך »

2016: סיכום שנה – זיירמן

עידן זיירמן|סיכום שנה אין תגובות »

היי תראו שנת 2016 מסתיימת עוד רגע! אתם יודעים מה זה אומר? הנה זה מגיע… חכו…

סיכום שנת 2016 של גיימפאד יוצא לדרך!

רגע, אני לא חושב שאתם מתרגשים מספיק. אולי הייתי צריך גם להוסיף קו תחתון ולעשות את הטקסט נטוי או משהו כזה. אני לא יודע איזה בחירות טיפוגרפיות מרגשות את הצעירים בימינו. בכל אופן, כמו בכל שנה, כמה מחברי הצוות הולכים לכתוב על שלושה דברים שהם מאוד אהבו ב- 2016, ודבר אחד שהם לא. ואת הכל נסכם בהנגאאוט חגיגי ב- 1/1 ב- 21:00! ווהו!

ואחרי ההתרגשות חסרת-המעצורים הזו – הנה הסיכום שלי לשנת 2016. המשך »

יומן משחק XCOM 2, פרק 13: אויבים חדשים, חליפות חדשות

עידן זיירמן|יומן משחק אין תגובות »

רוצים לדעת מה קרה בפרקים הקודמים? לחצו כאן בשביל להגיע לרשימת כל הפוסטים שכתבתי בנושא עד עכשיו. אמ;לק – חברי הפייסבוק שהתנדבו למשחק ה- XCOM 2 שלי בתקווה לא למות גילו שהם… ובכן, לא מתים! זה מפתיע!

21/7/2035, Operation Dawn Father

Dressed to kill"אוקיי, ג'ין ביטון סונג, אני רוצה שתלבש את העור של מלכת ה- Berserker שהרגנו ותצא איתו לשדה הקרב בתור ההגנה היחידה שלך"
"סליחה?"
"אה… סליחה, זה יצא קצת אחרת מאיך שזה נשמע בראש שלי. פיתחנו שריון חדש ואנחנו מעונינים שתלבש אותו"
"המפקד, אני לא יודע אם…"
"יש לו משגר רקטות מובנה"
"…אני מבין"

המשך »

יומן משחק XCOM 2, פרק 12: יחי המלך 2– נקמת המלך

עידן זיירמן|יומן משחק אין תגובות »

רוצים לדעת מה קרה בפרקים הקודמים? לחצו כאן בשביל להגיע לרשימת כל הפוסטים שכתבתי בנושא עד עכשיו. אמ;לק – אני משחק ב- XCOM 2 עם אנשים שהתנדבו לנושא בפייסבוק ואיכשהו מצליח לא להרוג את רובם.

שבוע!"המפקד?"
"כן בראדפורד?"
"זה פרויקט ה- Avatar. שוב. הם שוב השיגו את כל מה שהם צריכים…"
"מה הם צריכים, בעצם?"
"אני לא יודע, המפקד, זה נראה כמו ריבועים אדומים. זה עוזר להם איכשהו"
"אני מבין. מה התחלת להגיד?"
"הם השיגו שוב את כל מה שהם צריכים ו… הספירה לאחור התחילה שוב"
"נו, שטויות, יש לנו שבועיים, לא? ככה זה עם פרויקט ה- Avatar. ברגע שהוא מתחיל לתפוס את התחת, יש לנו שבועיים. זה מלא זמן שבועיים…"
"שבוע"
"בשבועיים אפשר להספיק-מה אמרת?"
"שבוע"
"חה חה, בראדפורד, אם לא הייתי יודע שאין לך חוש הומור או דמיון הייתי בטוח שאתה עובד עלי"
"לא, המפקד, שבוע"
"שבוע"
"כן, שבוע"
"זין"

המשך »

יומן משחק XCOM 2, פרק 11: WTF

עידן זיירמן|יומן משחק 2 תגובות »

רוצים לדעת מה קרה בפרקים הקודמים? לחצו כאן בשביל להגיע לרשימת כל הפוסטים שכתבתי בנושא עד עכשיו. אמ;לק – ארגון ה- XCOM ממשיך במלחמתו הבלתי-מתפשרת כנגד החייזרים ובמפקד הדביל שלו.

22/6/2035, Operation Ghost Knife

Suddenly Codexעם פרויקט ה- Avatar על סף סיום (שוב! אני לא יודע מה לעשות עם זה!), ה- Berserker Queen שמסתובבת חופשי, וכמה מחיילי הטובים ביותר שרוצים להרוג אותי, יצאתי למשימת הגנה על מתקן של המחתרת. לצורך המשימה לקחתי את יונדב צבקר בעל היכולות הטלפתיות, עידן דקל הרובוט, בוריס אוליאנסקי המומחה, טל הורוביץ הריינג׳ר, יותם נוי הצלף וגיא סיטון המדען-רימונאי-וואטאבר. לכאורה, מדובר במשימה מאוד פשוטה, חוץ מהקטע הזה שה- Berserker Queen החליטה גם לקפוץ לביקור.

אבל אז קרה משהו מוזר.

רכיב כלשהו מהנשמה המקורית של יונדב צבקר, משהו שעדיין לא נכבש והושמד ע״י מוח הקולקטיב החייזרי, המשיך להסתובב לו ברשת ה- PSI החייזרית… הוא הסתובב בכל מקום, נואש למצוא עוגן, משהו שיאפשר לו להשפיע שוב על העולם… והוא מצא את ה- Berserker Queen.

המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS