ביקורת: Pokémon Go

עופר שוורץ|ביקורת תגובה אחת »

Washington Square, אמצע השבוע, שעה 23:00, לילה קיצי חביב למדי. ברקע מוזיקת ג’אז נעימה באדיבות הרכב כלשהו שהתמקם מתחת לשער הניצחון בכיכר. המים זורמים במזרקה ועשרות אנשים מסביב יושבים, מדברים, מצלמים, מבלים כרגיל. אבל לאחרונה נוסף מוקד עניין חדש: בעולם של Pokémon Go, השער הוא גם Pokémon gym, וכרגע שתי קבוצות נלחמות בהלתהבות על השליטה בו.

מולי עומדים שלושה סטודנטים. הם בקבוצה הכחולה, ואני בקבוצה האדומה. אני מסביר להם קצת על החוקים של gyms ואיך כל העניין הזה עובד בכלל, ובינתיים על מסכי הטלפונים שלנו מתנהלת מלחמה עקובה מדם על השליטה בשער הניצחון. מאחורי שני חבר’ה על סקייטבורדים חשמליים – גם הם כחולים – ובצד עוד שתי בנות בקבוצה שלי, וכולם צועקים וצוחקים ונהנים. ואז פתאום השרתים נופלים לרגע ובהפסקה שנכפתה עלינו אני שם לב שנשארו לי 5% סוללה. הקסם נשבר ואני חוזר הביתה וגוזר את הקבוצה שלי להפסד מר ובלתי נמנע.

GoGoGo המשך »

ביקורת: Marvel Puzzle Quest

עידן זיירמן|ביקורת אין תגובות »

Marvel Puzzle Quest בואו נתחיל מלדבר על הפיל בחדר. Marvel Puzzle Quest הוא משחק Free to Play. בתור משחק Free to Play, הוא אימץ לתוכו את כל הקלישאות הגדולות של הז'אנר. יש לו שני סוגים של "מטבעות" שאתם מבזבזים בתוך המשחק ואפשר לקנות אותם בעזרת כסף אמיתי. הוא מכריח אתכם לחכות, לפעמים כמה שעות, "בזמן אמיתי" לפני שהוא נותן לכם לשחק (אלא אם תבזבזו כמות מסויימת של "מטבעות" בשביל למנוע את זה). בחלק מהרכישות בתוך המשחק יש אלמנטים של הימורים שמנסים לפתות אתכם לשרוף כסך על הסיכוי לזכות במשהו שאתם ממש צריכים. דברים כאלה.

אנחנו לא נוטים לסקר משחקים מהסוג הזה בדרך כלל פה בבלוג. כי המשחקים האלה הם נצלניים ונוראיים ומחליפים משחקיות מוצלחת בפנייה לחלק האובססיבי-קומפולסיבי במוח שלנו. South Park עשו על זה אחלה פרק ממש לא מזמן. יש רק בעיה אחת קטנה ב- Marvel Puzzle Quest. הוא משחק ממש ממש טוב. המשך »

תגיות: , , , ,

גיימפוד, פרק 73: טוחן חבילות

עופר שוורץ|גיימפוד 2 תגובות »

השבוע לשם שינוי אין לנו משחקים חדשים וגדולים, וגם לא הרבה חדשות מעניינות במיוחד, אז מזל שאנחנו כל כך טובים בלברבר מלא על שטויות מוחלטות. ושלפחות עופר עדיין משחק במשחקים שיש מה להגיד עליהם.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod073-16.8.2013.mp3|titles=Episode 73: Package Grinder]

להורדה

המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS