שלום, וברוכים הבאים ל'גיימפאד'!

במרץ 2007, לאחר החלטה אימפולסיבית-משהו, עלה לאוויר (על פלטפורמת "בלוגלי") בלוג המשחקים "העולם על פי אינטל", כתגובת-נגד למיעוט התוכן העברי בנושא משחקי מחשב ווידאו ברשת. זה עבד די טוב, בסך הכל. "העולם על פי אינטל" צמח, גדל ופרח עד שהוא הפך לבלוג המשחקים העברי הגדול והוותיק ביותר ברשת (עד אשר יוכח אחרת, וגם אז נכחיש את זה).

אבל השנים חלפו להן, בלוגלי קרס לו (בקצב מרשים של כפעם ביומיים), וכולנו התחלנו להרגיש שאנחנו צריכים שינוי. שאנחנו צריכים קצת יותר מרחב. אתר קצת יותר רציני. וכמובן, שתהיה לנו כתובת אינטרנט שמתחילה ב- www, סוף כל סוף. וכך קם לו "גיימפאד" – בלוג בנושא משחקי מחשב ווידאו, שנכתב ע"י אנשים שאוהבים את הנושא מספיק כדי להסתכן בכך שיצחקו עליהם שהם ממש חנונים. עם הזמן נוספו עוד כותבים, פודקאסט דו-שבועי, עמוד פייסבוק וחשבון טוויטר (שאליהם עולים רוב העדכונים השוטפים והקצרים יחסית, כולל הרבה דברים שלא מגיעים לבלוג או לפודקאסט), והיד עוד נטויה (15 מעלות לכיוון שמאל).

הנה הם – צוות החנונים הנוכחי:

עידן זיירמן

עידן זיירמןבן 30. עבד בעברו בתור כתב ב- Gamer, והתנדב בתור כתב ב"עין הדג". במרץ 2007, הוא הקים את "העולם על פי אינטל" (זה נראה כמו רעיון טוב באותם ימים), והמשיך לטפח אותו עד שהוא גדל, פרח, והפך לבלוג המשחקים הישראלי הגדול ביותר בארץ ("מספר דו ספרתי של גולשים!"). כיום הוא גר בכפר סבא עם אשתו גלית, ילד אחד, האקס-בוקס שלהם, כלבה, חתול וכריש מעופף, עובד כמתכנת וצועק על שאר חברי הבלוג שגם הם יכולים לכתוב פוסטים לפעמים.

אימייל: idanz ב- gamepad.co.il

גיימרטאג: bs315

טוויטר: @idan315

עידן דקל

עידן דקלבן 31. בנסיונותיו להמנע מלהיות זקן הכותבים של הבלוג, הפסיק לכתוב לבלוג. גר בלונדון ודוחף לכם את זה לפרצוף. חובב משחקי וידאו, קולנוע וטלוויזיה. לא בהכרח בסדר הזה. או בכל סדר אחר. במקומות אחרים באינטרנט ידוע כפלאפי, Idanyd או אפילו "עידן דקל". הוא עונה, במידה כזו או אחרת, לכל הכינויים האלה.

כשהוא לא מקליט פרקים של "גיימפוד" הוא מתכנת, ומסתובב להנאתו בלונדון. כי הוא יכול.

אימייל: idand ב- gamepad.co.il

גיימרטאג: idanyd

טוויטר: @idandekel

דני מור

מתכנת לשעבר בן 27, כעת סטודנט במשרה מלאה ובמקצועות מנותקים לחלוטין מעולם המחשוב. זמנו החופשי עדיין מוקדש בחלקו לפחות למשחקים מסוגים שונים ובקונסולות שונות, ביניהן ה- PC, ה-XBox , ה- PSP ואפילו הסלולאר כשהמצב דורש. מככב באופן קבוע ועקבי בתחתית סטטיסטיקת הפוסטים של הבלוג, אבל עדיין נותן ביקורות ואירועים כשהזמן מאפשר והכוכבים מתיישרים.

אימייל: danny ב- gamepad.co.il

גיימרטאג: MordenKarinnin

דורון יעקובי

בן 30, מתכנת במקצועו וכתב ב-Gamer בעברו. או במילים אחרות, כמו הזיירמן רק באריזה יפה יותר. גר בראשון, ובדרך כלל מחלק את זמנו בין משחקים שמפוצצים בהם דברים ב-PC, משחקים שמפוצצים בהם דברים ב-XBox, ו-Rock Band. הצטרף ל"עולם על פי אינטל" לאחר שנזכר שהחיים יפים יותר כשיש לך מקום לצעוק על אנשים זרים באינטרנט.

אימייל: dorony ב- gamepad.co.il

גיימרטאג: Hitchhiker180

עופר שוורץ

בן 29, גר בניו יורק ועובד כמתכנת בגוגל. חובב RPGs, משחקי אינדי מוזרים, מד"ב, ויסקי, קומיקס, אולטימייט פריסבי, משחקי לוח ועוד כל מיני דברים של גיקים. מנגן על גיטרה, גיטר הירו ו-air guitar. אוהב לדבר באריכות על אספקטים אקדמיים של תרבות הגיימינג וניתוחים ביקורתיים של משחקים, ומספק את הרוב המוחלט של הפוסטים בקטגוריית "חפירות" בבלוג.

אימייל: ofer ב- gamepad.co.il

טוויטר: @oferkill

אבישי רויטלבט

בן 24, פיזיקאי מדופלם וגיימר מדופלם עוד יותר. בעברו היה פעיל בתחום האלקטרוניק ספורטס ומנהל קהילת UT עד שהשיג חברה ועבר לתחום התוכן. במהלך השנים נשאר נאמן לסוגות האסטרטגיה והפעולה במחשב (בעיקר מרובה משתתפים) ומזלזל בכל השאר. כתב אצל כל מי שרק הסכים לשלם לו, ומתמחה בתוכן וידאו מדוייק ושנון. אנחנו כל כך שמחים שהצטרף לבלוג שלנו כי עכשיו יש לנו טראפיק יותר גדול מלגיימר וויגיימס ביחד.

אימייל: avishee ב- gamepad.co.il

תודות מיוחדות

יש הרבה מאוד אנשים שבלעדיהם "גיימפאד" לא היה נראה כפי שהוא נראה היום. אבל אנחנו חייבים להודות לשלושה אנשים, כי אחרת לא נסלח לעצמנו על זה:

  • נטע מנור – על העיצוב המצוין
  • דור שמר – על אירוח האתר והתמיכה הטכנית הבלתי-פוסקת
  • גלית זיירמן – על יותר דברים משיש מקום לפרט כאן – מעריכת פוסטים ועד לפיצוי על העובדה שאין לעידן שמץ של מושג איך להשתמש בפוטושופ.
וזהו.

דיברנו מספיק. ברוכים הבאים ל"גיימפאד". אנחנו מקווים שתהנו. ספרו לחבריכם.