שלום, וברוכים הבאים ל'גיימפאד'!

במרץ 2007, לאחר החלטה אימפולסיבית-משהו, עלה לאוויר (על פלטפורמת "בלוגלי") בלוג המשחקים "העולם על פי אינטל", כתגובת-נגד למיעוט התוכן העברי בנושא משחקי מחשב ווידאו ברשת. זה עבד די טוב, בסך הכל. "העולם על פי אינטל" צמח, גדל ופרח עד שהוא הפך לבלוג המשחקים העברי הגדול והוותיק ביותר ברשת (עד אשר יוכח אחרת, וגם אז נכחיש את זה).

אבל השנים חלפו להן, בלוגלי קרס לו (בקצב מרשים של כפעם ביומיים), וכולנו התחלנו להרגיש שאנחנו צריכים שינוי. שאנחנו צריכים קצת יותר מרחב. אתר קצת יותר רציני. וכמובן, שתהיה לנו כתובת אינטרנט שמתחילה ב- www, סוף כל סוף. וכך קם לו "גיימפאד" – בלוג בנושא משחקי מחשב ווידאו, שנכתב ע"י אנשים שאוהבים את הנושא מספיק כדי להסתכן בכך שיצחקו עליהם שהם ממש חנונים. עם הזמן נוספו עוד כותבים, פודקאסט דו-שבועי, עמוד פייסבוק וחשבון טוויטר (שאליהם עולים רוב העדכונים השוטפים והקצרים יחסית, כולל הרבה דברים שלא מגיעים לבלוג או לפודקאסט), והיד עוד נטויה (15 מעלות לכיוון שמאל).

הנה הם – צוות החנונים הנוכחי:

עידן זיירמן

עידן זיירמן

עבד בעברו בתור כתב ב-Gamer, והתנדב בתור כתב ב"עין הדג". במרץ 2007, הוא הקים את "העולם על פי אינטל" (זה נראה כמו רעיון טוב באותם ימים), והמשיך לטפח אותו עד שהוא גדל, פרח, והפך לבלוג המשחקים הישראלי הגדול ביותר בארץ ("מספר דו ספרתי של גולשים!"). כיום הוא גר בכפר סבא עם אשתו גלית, ילד אחד, האקס-בוקס שלהם, כלבה, חתול וכריש מעופף, עובד כמתכנת וצועק על שאר חברי הבלוג שגם הם יכולים לכתוב פוסטים לפעמים.

אימייל: idanz ב- gamepad.co.il

טוויטר: @idan315

עידן דקל

עידן דקל

בנסיונותיו להמנע מלהיות זקן הכותבים של הבלוג, הפסיק לכתוב לבלוג. גר בלונדון ודוחף לכם את זה לפרצוף. חובב משחקי וידאו, קולנוע וטלוויזיה. לא בהכרח בסדר הזה. או בכל סדר אחר. במקומות אחרים באינטרנט ידוע כפלאפי, Idanyd או אפילו "עידן דקל". הוא עונה, במידה כזו או אחרת, לכל הכינויים האלה.

כשהוא לא מקליט פרקים של "גיימפוד" הוא מתכנת, ומסתובב להנאתו בלונדון. כי הוא יכול.

אימייל: idand ב- gamepad.co.il

טוויטר: @idandekel

עופר שוורץ

ידוע גם כ"ההוא שעדיין כותב פוסטים טקסטואליים לפעמים". גר בניו יורק ועובד כמתכנת בגוגל. חובב RPGs, משחקי אינדי מוזרים, מד"ב, ויסקי, משחקי לוח, אוכל טוב, קומיקס, League of Legends ועוד. אוהב להתלונן שמשחקים הם קלים מדי, להתלונן באופן כללי, ולחפור על אספקטים אקדמיים של תרבות הגיימינג וניתוחים ביקורתיים של משחקים.

אימייל: ofer ב- gamepad.co.il

טוויטר: @oferkill

תודות מיוחדות

יש הרבה מאוד אנשים שבלעדיהם "גיימפאד" לא היה נראה כפי שהוא נראה היום. אבל אנחנו חייבים להודות לשלושה אנשים, כי אחרת לא נסלח לעצמנו על זה:

  • נטע מנור – על העיצוב המצוין
  • דור שמר – על אירוח האתר והתמיכה הטכנית הבלתי-פוסקת
  • גלית זיירמן – על יותר דברים משיש מקום לפרט כאן – מעריכת פוסטים ועד לפיצוי על העובדה שאין לעידן שמץ של מושג איך להשתמש בפוטושופ.

וזהו.

דיברנו מספיק. ברוכים הבאים ל"גיימפאד". אנחנו מקווים שתהנו. ספרו לחבריכם.