גיימפוד, פרק 147: החיים של זיירמן

עופר שוורץ| גיימפוד הוספת תגובה

אנחנו עדיין מחכים למשחקים הגדולים של אוגוסט (בעיקר Deus Ex ו-No Man’s Sky), אבל בינתיים שיחקנו בהרבה הרבה משחקים קטנים שאולי יעזרו להעביר גם לכם את הקיץ.

להורדה (58:47, 53.8 מגה)

2:18 – עופר המשיך לשחק ב-Star Ocean V: Something Something ודי מהר הגיע לקרב בוס מעצבן והחליט שהוא לא מספיק נהנה מהמשחק בשביל לנסות לעבור אותו.

4:49 – … ואז עבר לשחק ב-JRPG אחר – I Am Setsuna, המשחק הראשון של ה-Tokyo JRPG Factory של Square Enix שנוצר בשביל לפתח משחקי JRPG קלאסיים בסגנון Chrono Trigger וכו’. כמה שעות לתוך המשחק הוא… בסדר?

7:45 עופר שיחק גם ב-Song of the Deep, משחק Metroidvania תת-ימי של Insomnaic Games (המפתחים של Ratchet & Clack ו-Sunset Overdrive אבל לא Infamous כמו שטענתי בפודקאסט). זה משחק חביב אבל עופר ממליץ לשחק ב-Insanely Twisted Shadow Planet במקום.

13:08 – כל העולם עדיין משחק ב-Pokemon Go, ובפרט גם עופר וזיירמן.

15:03 – דיון צד קצר על Magikarp.

15:57 – לעופר קצת התחיל להימאס מ-Pokemon Go, ובעיקר מהמודל העסקי שלו שהופך את כל הקטע של pokemon gyms למיותר לחלוטין. זיירמן דווקא התחיל להתלהב אפילו יותר לאחרונה בזכות Pokevision, אתר שמציג מפה עם כל הפוקימונים בסביבה שלכם.

25:34 – זיירמן שיחק ב-Fallout Shelter, משחק ה-Sim Vault של בתסדה שיצא שנה שעברה וזכה להרבה הייפ וגם הרבה תגובות “meh”, אבל מאז נוספו לו הרבה פיצ’רים נחמדים והחודש הוא יצא גם ל-PC.

29:43 – זיירמן קיבל PS4 בהשאלה, באדיבות ידיד הבלוג דניס ויצ’בסקי, והתחיל לשחק ב-Uncharted 4. לשם שינוי, הוא ועופר מסכימים לגבי המשחק הזה. טוב, כמעט.

36:59 – זוכרים שסיפרנו על זה ש-Evolve נהיה free to play? אז זיירמן וניקול שיחקו בגירסה החינמית (Evolve: Stage 2) ונהנו למדי. עופר מעדיף להמשיך לשחק Overwatch.

43:04 – ניקול שיחקה ב-Zombie Night Terror, משחק זומבים בסגנון… Lemmings?

44:52 – ניקול שיחקה גם ב-The Long Dark, משחק survival sandbox קשה ודכאוני שנמצא כרגע ב-early access. תחשבו “כמו Don’t Starve אבל לא חמוד”.

46:39 – ולסיום, ניקול משחקת ב-Satellite Reign, המשך רוחני ל-Syndicate מאחד המפיקים של המשחק המקורי, שהוא מאוד סייברפאנק ומאוד מאתגר, והיא כבר מכורה.

51:16 – נינטנדו מפתחת NES Classic Edition, גירסה מיניאטורית של NES שתגיע עם 30 משחקים קלאסיים ותתמוך ב-HDMI וקונטרולרים מודרניים. זה יוצא בנובמבר ויעלה $60.

53:30 – ועוד בחדשות קונסולות עתיקות: אחרי 20 שנה, סוף סוף פרצו את ה-DRM של ה-Sega Saturn.

54:38 – עובדים על סרט חדש של פוקימון! בכיכובו של, אממ… פיקאצ’ו הבלש? וזה סרט live action? הממ.

57:17 – אם משום מה אתם רוצים לשמוע עוד דיבורים מפי זיירמן, אתם יכולים להקשיב לפרק האחרון של שורפים משחקים, שבו הוא סיפר על הרבה משחקי קופסה וגם על דברים אחרים.

2 תגובות ל “גיימפוד, פרק 147: החיים של זיירמן”

  1. עופר שוורץ מאת עופר שוורץ:

    אגב, אחרי שהקלטנו את הפרק התקנתי את Fallout Shelter על הטלפון שלי. אכן היה נחמד למדי, חוץ מזה שהוא כנראה פותח לאיזשהו טלפון-על מהעתיד, כי על הטלפון הסביר למדי (Nexus 5X) שלי הוא היה איטי להחריד ומדי פעם הדרדר לרמה של לתקוע את הטלפון לגמרי ואפילו לגרום ל-reboot.

    אז מחקתי אותו מהטלפון די מהר והתקנתי על המחשב במקום, ואכן משחק די חביב.

  2. עידן זיירמן מאת עידן זיירמן:

    וואלה. אני לא ניסיתי בכלל להתקין אותו על הטלפון, כי אני די מרוצה מזה שאני עושה איתו אינטרקציה רק פעמיים/שלוש ביום ולא בכל פעם שמשהו בו מסתיים.

    אני הגעתי לשלב שעובר בו די הרבה זמן בין דברים משמעותיים שאני יכול לעשות, אבל זה נחמד לי בינתיים.

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS