גיימפוד, פרק 150: WWWWWWWWW

עידן זיירמן| גיימפוד הוספת תגובה

150 פרקים! מי היה מאמין שנגיע לרגע הזה! אז לכבוד הרגע הזה התכנסנו (לפחות אלה מאתנו שלא הבריזו, שזה מעט מאוד מאתנו) לפרק בעל אופי קצת אחר, שבו אנחנו סתם מקשקשים על כל מיני נושאים שהתחשק לנו להעלות. אנחנו נחזור לקשקושים הרגילים בפרק הבא. ובפרק הספיישל שעוד מעט נפרסם על Deus Ex: Mankind Divided. חכו חכו.

להורדה (1:05:43, 78.8 מגה)

3:00 – אחרי ההקדמות והבעיות הטכניות – אנחנו עוברים לדבר על חדשות! סוני הכריזו על שתי גרסאות חדשות של הפלייסטיישן 4, ואנחנו מנסים להבין מה אנחנו חושבים על זה.

16:30 – לדקל מאוד חשוב להפנות את תשומת הלב ליצירת המופת שתלויה לו בסלון. וגם לנו זה חשוב!

18:30 – אנחנו מדברים על אורך של משחקים, ואחת השאלות שחוזרות על עצמן הכי הרבה בדיונים על משחקים: ״האם משחק שנמשך X שעות שווה Y כסף?״

31:30 – אנחנו גולשים לנושא של ביקורות משחקים כביקורות צרכנות ביחס לביקורות אומנותיות. כי כאלה אנחנו.

35:20 – רמות קושי גבוהות, Iron Man, ומזוכיזם באופן כללי! גם זיירמן וגם עופר נחשבים על הצד החולני של הסקלה, אבל מגיעים לשם ממקומות מאוד שונים.

39:50 – איך אנחנו עם מוות אקראי? או מוות ׳אקראי׳? ומה דעתנו באופן כללי על אקראיות והתפקיד שלה במשחקים? ולמה אנחנו לא מסוגלים להפסיק לדבר על משחקי קופסה?

42:20 – A wild Eran appears!

47:50 – אנחנו ממשיכים את הדיון שלנו מהפרק הקודם על No Man's Sky על פלאף ותמה ועוד מיליון מושגים עם משמעות דומה.

51:00 – אם אתם רוצים לקרוא עוד הערות מהקוד של Half Life 2, אתם יכולים לעשות את זה פה.

58:00 – אנחנו מדברים על ההדלפה של Warcraft Adventures והציוצים שחושפים קצת אור לגבי תהליך הפיתוח שלו.

1:02:40 – אנחנו מסיימים! כבר הזכרנו את "עד ארבעה שחקנים", אבל זו ההזדמנות של ערן לדבר גם על המרתון שהוא מארגן, ואנחנו צריכים להזכיר שוב את הכתובת של הבלוג שלנו ודף הפייסבוק וחשבון הטוויטר וכל זה. ואז אנחנו מסיימים.

 

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS