גיימפוד, פרק 205: יחסי אדישות חיובית/אדישות שלילית

עופר שוורץ| גיימפוד הוספת תגובה

ברוכים הבאים לשובו של הדני! אחרי תקופה ארוכה שלא היה לו זמן בשביל, ובכן, שום דבר פחות או יותר, דני חזר לעולם החיים ובפרט לפודקאסט. שאר המשתתפים בינתיים ניסו להישאר כמה שיותר צפויים כדי לא לערער את האיזון יותר מדי – זיירמן שיחק XCOM 2, גיא שיחק ב-WOW, ועופר במשחקי אינדי ממש מוזרים שאף אחד לא שמע עליהם.

להורדה (1:02:21, 43.4 מגה)

3:26 – הפתעה! גם דני שיחק בספיידר-מן. וגם דני מאוד נהנה ממנו, במיוחד בתור משחק ראשון על ה-PS4 אחרי שהרבה זמן לא הייתה לו שום קונסולה ייעודית.

6:36 – דני שיחק ב-Red Dead Redemption 2, ויצא עם תחושה מאוד אמביוולנטית לגבי הריאליזם שלו, וקצת תהיות קיומיות. זיירמן מזכיר בתגובה את הסרטון של ג'ים סטרלינג "Attention To Detail, Obsession With Detail".

13:54 – חוזרים לשאלה שלצערה של רוקסטאר תמיד תהיה מקושרת למשחק הזה: האם כל הפירוט המטורף הזה היה שווה את שעות העבודה הארוכות והתנאים הנוראיים של חלק מהעובדים?

16:09 – לכבוד סוף השנה, גיא התחיל את Dragon Quest XI. היה יפה (בצורה cel-shaded ציורית שכזו) ונחמד, אבל מאוד נוסחתי ובינתיים לא מספיק מעניין.

16:50 – זיירמן מזכיר (היה הקשר, באמת!) את השרשור #AllTheFallouts של RPS בטוויטר, שבו הם הביאו "היסטוריון" שיספר מה כולנו פספסנו ב-Fallout 5-75.

22:06 – גיא בעצם בילה את רוב הזמן שלו עם JRPG פופולרי אחר: World of Warcraft. מסתבר שזה עדיין משחק טוב? ולא דורש כל כך הרבה השקעה כמו פעם.

25:35 – זיירמן קנה מחשב חדש וחזק, והשתמש בו כדי לשחק — כן, אנחנו שוב מדברים על XCOM 2. הפעם על ה-DLC החינמי החדש, שמכיל כמה משימות חדשות (שהן לא מדהימות) והרבה מוזיקה ישנה ומפות ישנות (שהן כן מדהימות).

35:59 – עופר שיחק במשחק החדש מהיוצר של Pony Island והמשחק החדש מהיוצר של Papers, Please. הראשון מביניהם נקרא The Hex והוא די מה שהייתם מצפים אם שיחקתם ב-Pony Island (מומלץ!) – מאוד מוזר, מאוד מטא, ומעניין למדי.

38:11 – המשחק השני נקרא Return of the Obra Dinn והוא פחות או יותר חידת היגיון ממש גדולה, רק הרבה יותר ויזואלי ואינטראקטיבי ועל ספינה במאה ה-19.

43:53 – עופר שיחק גם במלא דברים ב-VR. רובם לא הסתדרו מכל מיני סיבות – Lone Echo, Robo Recall והסיבה הכי מטופשת הולכת ל-SUPERHOT, שאין לו שום פרופילים או ניהול שמירות או אפילו תפריט.

47:22 – מה שכן עבד טוב ב-VR (חוץ מ-Beat Saber כמובן) זה Moss, משחק חמוד עם עכברים ועולם פנטזיה, שמצליח לגרום ל-VR בגוף שלישי לעבוד בצורה מאוד מעניינת.

51:28 – מיקרוסופט ממשיכה עם מסע הקניות שלה, והפעם: Obsidian ו-InXile, שביחד מכילות את רוב האנשים שהרכיבו פעם את Black Isle. אולי סוף סוף הגיע הזמן להיות אופטימיים לגבי ההשקעה שלהם בשוק ה-PC?

53:45 – סוני לא תגיע ל-E3 ב-2019. בכלל. יש סיכוי שזה אומר שנראה PS5 ב-2020.

57:51 – ה-remaster של Command & Conquer יכלול גם את Red Alert, וגם את ההרחבות של שניהם. אנחנו מעלים זכרונות על מוזיקה גרועה ונמלים.

Music credits:
Marvel's Spider-Man – The Golden Age
Red Dead Redemption 2 – Do Not Seek Absolution
Red Dead Redemption 2 – My Last Son
Red Dead Redemption 2 – The First Shall Be The Last
Dragon Quest XI – Bustling Town
World of Warcraft: Battle for Azeroth – Before the Storm
XCOM 2: Tactical Legacy Pack – Geoscape
Super Weasel Kid – Theme
Return of the Obra Dinn – The End
Return of the Obra Dinn – Soldiers of the Sea
Return of the Obra Dinn – Escape
Super Hexagon – Courtesy
Moss – The Clearing
Star Control 2 – Orz
Geometry Wars 3 – Sniper
Command & Conquer – Industrial
Castle Crashers – Jumper

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS