גיימפוד, פרק 242: המופע של עופר: Resurrection

עידן דקל| גיימפוד הוספת תגובה

אנחנו בעיצומה של עונת המלפפונים של תעשיית המשחקים, והקורונה לא בדיוק תורמת למצב. איזה מזל שעופר שיחק בכל המשחקים בעולם.

להורדה (1:02:45, 43 מגה)

00:00:48 – פתיחה, בה אנחנו בעיקר לומדים שאנחנו לא זוכרים שמות של סרטים כמו שצריך.

00:03:37 – עופר שיחק במלא משחקים שאף אחד לא שמע עליהם, אבל קודם כל – XCOM: Enemy Unknown. כן, המשחק המקורי. בלי המשכים, הרחבות או מודים. מה שנקרא – Fior di latte. ומה נגיד לכם? איזה יופי שיצאו לו המשכים, הרחבות ומודים, כי נראה שהמשחק המקורי לא התיישן משהו.

00:19:14 – ומ-2012, עופר קפץ מעט קדימה למשחקים קצת יותר עדכניים. הראשון ביניהם הוא Asgard’s Wrath, הרפתקת VR שמופצת ע"י Oculus Studios והיתה אמורה להיות הדבר הגדול הבא בשנה שעברה, אבל כשלה בזה בגדול.

00:28:21 – ממשיכים הלאה עם עופר, והפעם למשחק שהוא אשכרה נהנה ממנו – Monster Train, משחק קלפים שהוא מעין שילוב של Slay the Spire ו-Magic.

00:35:49 – ב-Lonely Mountain: Downhill אתם משחקים רוכב אופניים שצריך לרדת במורד, אהם, הר בודד? אולי במשחק ההמשך תצטרכו להחזיר לגמדים את האוצר שהדרקון סמאוג גנב. הוא זמין לכמעט כל קונסולה, וגם ב-Game Pass ל-PC ול-Xbox.

00:44:24 – ואם כבר מדברים על Game Pass, דקל רק רצה לציין שהאופציה לשדרג את מנוי ה-Xbox Live Gold שלכם ל-Xbox Game Pass Ultimate תמורת דולר אחד עדיין קיימת, כל עוד לא ניצלתם אותה בעבר.

00:46:47 – ועוברים לעופר, שלא דיבר בכלל כל הפרק. עופר שיחק ב-Deep Rock Galactic, שוּטר לארבעה שחקנים עם אלמנטים של איסוף משאבים.

00:52:11 – חדשות!

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS