כמה הודעות קצרות (ואחת ארוכה)

עידן זיירמן| כללי הוספת תגובה

הצטברה לי שורה של עדכונים קצרצרים, באורך של שורה או שתיים, שממש רציתי לחלוק אתכם. אף אחד מהעדכונים האלה לא מצדיק פוסט בפני עצמו, אז קבלו אותם באופן מרוכז:

  • עבר קצת יותר מדי זמן בין הרגע שבו הכרזתי על זה לבין הרגע שבו זה קרה, אבל בדף הפייסבוק שלנו מתחיל עכשיו סבב חדש של חידות. אתם מוזמנים לבקר שם ולנסות את מזלכם.
  • אגב דף הפייסבוק שלנו – ניתן לעקוב אחריו גם ב- RSS, אפילו אם אין לכם פייסבוק. אבל אם יש לכם פייסבוק, אנחנו עדיין ממש נשמח אם תעשו לנו Like. ככה יהיה לנו יותר קל לשכנע אנשים להביא לנו כל מיני פרסים מגניבים. ואולי אפילו נחלק לכם חלק מהם.
  • למקרה שעדיין לא ראיתם – לספריית המשחקים שלנו יש כעת דף קבוע שניתן לגשת אליו מכותרת הבלוג. היום הספריה חצתה את רף 30 המשחקים, ונשמח אם בעלי ה- Xbox שביניכם יצטרפו גם הם, או אם תמשיכו להפיץ את הבשורה הלאה לחברים שעלולים להיות מעונינים בנושא.

ואם אנחנו כבר מדברים על דברים כמו פייסבוק, הנה הודעה ארוכה קצת יותר: בין ה- 30.3 ל- 2.4 יתקיים בסינמטק חולון אירוע שנקרא “Print Screen: סוף שבוע של תרבות דיגיטלית”. האירוע יכלול  מגוון רחב של הרצאות וסרטים סביב הנושא הזה של “תרבות דיגיטלית” – מטוויטר, דרך יוטיוב ועד ל- Second Life או לעולם המשחקים שאנחנו כל כך אוהבים. אתם יכולים למצוא עוד פרטים באתר האירוע. המחיר של כרטיס להקרנה/הרצאה בודדת הוא כ- 40 ש”ח, ו- 60 ש”ח יקנו לכם כניסה חופשית לכל האירוע. שזה נחמד.

מארגני האירוע הסכימו לחלק לקוראי הבלוג שלוש הזמנות לאירוע שיתקיים ביום שישי בצהריים, ויעסוק במשינימה, שבמהלכו יוקרן הסרט Second Skin. אם אתם רוצים להגיע לאירוע, כל מה שאתם צריכים זה לשלוח מייל ל- contact@gamepad.co.il, שבו אתם כותבים את השם המלא שלכם, מספר הטלפון שלכם ומה היה הפוסט האהוב עליכם במהלך ארבע שנות קיומו של “גיימפאד”. שלושת האימיילים הראשונים שיגיעו אלי יזכו את כותביהם בכרטיס כניסה לאירוע. אז קדימה.

2 תגובות ל “כמה הודעות קצרות (ואחת ארוכה)”

  1. איתי ברנר מאת איתי ברנר:

    סקנד סקין שודר בעבר ביס ואני חושש שהסרט עצמו כבר קצת מיושן בפני עצמו…למרות שלראות את זה עם עוד גרופיס של כל הקטע זו חוויה קצת שונה, אני מודה.

  2. ליאור מאת ליאור:

    Second Skin (שהינו דוקו ולא סרט משינימה) יוקרן בסוף הסשן על משינימה שיכלול הדגמות והשתתפות וירטואלית של מומחי משינימה מהעולם.

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS