גיימפוד, פרק 16: הומור בית-שימוש

עידן זיירמן| גיימפוד הוספת תגובה

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod016-24.3.2011.mp3|titles=Episode 16: Toilet Humor]

להורדה

השבוע בפרק: Dragon Age 2, והטענת משחקים כבדים על האנדרואיד בדרך לשירותים. אל תגידו שלא הזהרנו אתכם.

1:20 – בשבועיים האחרונים, דני חרש ללא הפסקה על Drgaon Age 2. אז הוא מדבר עליו. הרבה. ובדרך תוהה מה קרה ל- Dragon Age הראשון שהוא כל כך אהב.

11:10 – אנחנו עושים הפסקה קצרה בשביל לדבר על כמה חדשות בהקשר של Dragon Age 2. כמו למשל – על הבחור שירד קצת על המפתחים של המשחק בפורומים הרשמיים שלו, ובעקבות זאת קיבל באן שמונע ממנו לשחק במשחק.

13:10 – חוץ מזה, שמעתם ש- Steam Guard, שדיברנו עליו בפרק הקודם, מופעל החל מהשבוע?

14:30 – אנחנו עדיין ב- Dragon Age 2: מסתבר שהעובדים של BioWare פרסמו ב- Metacritic ביקורת גולשים חיובית בטירוף על Dragon Age 2.

18:30 – דקל שיחק ב- Prince of Persia: the Forgotten Sands בשבועיים האחרונים. ולא התלהב יותר מדי.

21:30 – בדרך אנחנו מדברים על המשחק של Battle: Los Angeles, שלפי השמועות נמשך פחות זמן מהסרט עליו הוא מבוסס. ואז אנחנו חוזרים לדבר על Prince of Persia.

25:40 – זיירמן המשיך עם הטרנד של לשחק במשחקי אנדרואיד, וניסה לשחק השבוע ב- Dungeon Defenders, משחק Tower Defense לאנדרואיד. זהירות, השיחה שמתעוררת בעקבות המשחק הזה כוללת התייחסות מפורשת למה שזיירמן עושה בשירותים.

32:50 – החדשות החמות של השבוע: games.co.il בשיתוף עם ידיעות אחרונות הולכים להפיץ מגזין משחקים מודפס החל מאפריל!

39:00 – Doug Church, הבחור שהשתתף בעיצוב של כמה ממשחקי המחשב האהובים ביותר בעולם, הצטרף ל- Valve – אחת מחברות המשחקים האהובות ביותר בעולם.

40:10 – האם נסתמה פריצת הפלייסטיישן 3 בעדכון הקושחה האחרון? חוץ מזה, העדכון האחרון גם הוסיף את האפשרות לשמור משחקים על גבי הרשת. מצד שני, האזנה לפרק 6 של הפאנבויז לימדה אותנו שיש דברים שה- Xbox עדיין עושה יותר טוב.

44:00 – Ubisoft, שבימים כתיקונם מתעללים בצורה רצינית בשחקני ה- PC במסגרת מלחמתם נגד פיראטיות, הורידו את הפס-קול של Assassin's Creed: Brotherhood מביטורנט כשם רצו לחלק אותו ביחד עם גרסת ה- Deluxe של המשחק. זה קצת מזכיר כל מיני שטויות שהם עשו בעבר.

46:00 – מיקרוסופט מציגים את החזון שלהם ל- Games for Windows Live, ובדרך מגלים את מה שכל העולם גילה כבר שנים לפניהם. זה קצת עצוב.

50:20 – טוב, אנחנו מסיימים! בנוהל, אנחנו נשמח אם תבקרו בדף שלנו בפייסבוק, שכרגע התחיל בו סבב חידות נוסף, ואם תדרגו את הפרק בדף שלנו ב- iCast.

נתראה בעוד שבועיים!

2 תגובות ל “גיימפוד, פרק 16: הומור בית-שימוש”

  1. גיימפאד » Dragon Age 2: הביקורת מאת גיימפאד » Dragon Age 2: הביקורת:

    […] שדיברתי על זה בהרחבה בפודקאסט, הספקתי לסיים את Dragon Age 2, ועכשיו הגיעה השעה לביקורת […]

  2. גיימפאד » EA עברו את גבול הטעם הרע מאת גיימפאד » EA עברו את גבול הטעם הרע:

    […] לשחק במשחק יותר. או באף משחק של EA. אפילו דיברנו על זה בגיימפוד באותו זמן. התגובות מ-EA היו מעורפלות ומסתוריות, אבל דבר […]

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS