הפתעה: האתר של מיקרוסופט עובד

עופר שוורץ| כללי הוספת תגובה

קניתי הרגע את Insanely Twisted Shadow Planet. אלה חדשות מפתיעות בפני עצמן, אחרי שהתלוננתי ש-$15 זה יותר מדי, אבל הדבר המרגש באמת הוא שעשיתי את זה בצורה פשוטה ונוחה דרך האתר של מיקרוסופט.

חלק מכם בטח ניסו פעם לקנות נקודות דרך xbox.com וגילו שזה לא עובד בלי כרטיס אשראי אמריקאי. גם לי הייתה את החוויה הזו, ובעבר קניתי נקודות דרך כל מיני אתרים מפוקפקים ששולחים קודים באימייל ולוקחים קצת יותר כסף ממה שזה אמור לעלות. היום אמרתי לעצמי “טוב, לא מוציאים יותר DLC לגיטר הירו, ואני לא באמת צריך 3000 נקודות שיירקבו לי בחשבון, שווה לנסות ואולי הם תיקנו את השטות הזו בטעות”. מסתבר שהאופטימיות משתלמת.

קניתי 800 נקודות ב-$9.99, שילמתי ב-PayPal, קניתי את ITSP דרך האתר, הדלקתי את האקסבוקס והוא הופיע לי בהורדות של ה-marketplace. כל התהליך לקח בערך 2 דקות. אני כל כך שמח מזה שמיד רצתי לכתוב פוסט. אני מציע לכל בעלי האקסבוקס לרוץ ל-xbox.com ולקנות לכם נקודות בזול ובנוחות, ואז להשתמש בנקודות האלה כדי לקנות אחד מהמשחקים האולי-יקרים-מדי של ה-Summer of Arcade.

16 תגובות ל “הפתעה: האתר של מיקרוסופט עובד”

 1. עוד יובל אחד מאת עוד יובל אחד:

  שמח בשמחתך 🙂

 2. גיא עילם מאת גיא עילם:

  זה נכון חלקית בלבד.
  שים לב כמה באמת שילמת עבור הנקודות (במייל שקיבלת מ-paypal).
  לא מזמן קניתי 4000 נקודות (מה שעולה 50$) בשיטה הזו וגיליתי שבסופו של דבר נוספת עמלה כלשהי וחוייבתי 54.43$. אני יודע שזה לא הבדל כזה משמעותי, אבל כשב-maximuscards זה עולה 51.95$ – אין לי מושג למה שאני אעשה את זה דרך מיקרוסופט.
  הקונספט של תשלום paypal ישירות למיקרוסופט רלוונטי ושווה רק כשיש להם מבצעים מיוחדים על ה-gold.

 3. swym מאת swym:

  בגדול העמלה מPaypal היא עמלת המרה ואמורה להיות זהה מכל אתר שמשתמש בPaypal, ככה שלא משנה מאיפה הוא היה קונה את הנקודות האלו. או שיכול להיות שחויבת ב54.43$ ועל זה היית צריך לשלם עמלת המרה?

  אגב, יש היום אתרים אמריקאים כמו אמזון שמאפשרים לרכוש את הנקודות גם באונליין ובדרך כלל המחירים שלהם טובים יותר. עדיין לא ניסיתי את זה, אבל מאחר והנקודות נשלחות במייל בלאו הכי אולי אפשר לתת להם סתם כתובת פיקטיבית בארה"ב ופשוט לבחור בemail delivery.

 4. zipdrive מאת zipdrive:

  גיא, קיבלת חשבון על סך 54$ מפייפאל או שזה מה שחויבת בכרטיס האשראי שלך? אם זה האחרון אז Swym צודק וזה לא קשור לפייפל אלא לקנייה דולרית.

 5. עופר שוורץ מאת עופר שוורץ:

  @גיא: כמובן שבדקתי את זה. PayPal חייבו אותי על $9.99 בדיוק.

 6. גיא עילם מאת גיא עילם:

  אוקיי. יצאתי אידיוט.
  הכתובת (הפיקטיבית) שבזמנו נתתי ל-xbox עבור היוזר שלי היא בניו-יורק.
  מסתבר שבניו-יורק יש מע"מ (או המקבילה האמריקאית של זה) של 8.875%. ועל 50$ זה יוצא בדיוק 4.43 דולר (עם קצת חלקי סנטים).
  יש מדינות וערים בארה"ב שבהן אין שום מע"מ. וככה"נ אני צריך "לגור" במקומות יותר טובים. P:

 7. zipdrive מאת zipdrive:

  מה שיפה כשקונים בארה"ב זה שבחנויות ש*כן* מרשות לך לתת כתובת מהארץ, לא גובים ממך מסי קנייה

 8. eric מאת eric:

  כן, פשוט צריך להכניס כתובת של מדינה כמו OREGON ולא משלמים יותר מע"מ

  אגב האפשרות של הפייפאל כבר קיימת מאז הפריצה של הסוני

 9. עופר שוורץ מאת עופר שוורץ:

  אני זוכר שאמרו משהו על זה, אבל אמרו שזה יעבוד רק בארה"ב. הנחתי שהם יבדקו שהחשבון של PayPal רשום כאמריקאי. מסתבר שהם לא בודקים.

  אני אגב רשום בקליפורניה (כשצריך כתובת פיקטיבית אני תמיד רושם בוורלי הילס, 90210), ולא קיבלתי מיסים.

 10. איתי ברנר מאת איתי ברנר:

  אוקי – זה פותר גם לי את החידה למה כשאני קונה 800 נקודות זה יוצא 10.88 ולא 9.99 כי גם אני רשום בניו-יורק…(נו, זה מה שקורה כשכולם עוקבים אחרי המדריכים בפורומים של Vgames) הדבר היחיד שלא מסתדר לי בכל הסיפור הזה הוא ש – ITSP עולה 1200 נקודות ולא 800…

 11. עופר שוורץ מאת עופר שוורץ:

  היו לי 600 נקודות שנשארו לי ממתישהו…

 12. איתי ברנר מאת איתי ברנר:

  אוקי, האמת ששאלתי כי מסתבר שבחנות השניה של מיקרוסופט (מיקרוסופט סטור), יש לפעמיים כל מיני דילים שדורשים IP אמריקאי (למשל, הם נתנו את The Maw בחינם עם כל רכישה של משחק Summer of Arcade).

 13. איתי ברנר מאת איתי ברנר:

  נ.ב – עד כמה שאני יודע, אין עמלות המרה בפייפל למרות שהם כותבים שבמטבע חוץ יש… לפחות אצלי, אף פעם לא רשום עוד עמלה חוץ מהסכום המקורי שחייבו אותי בו.

  לעומת זאת, בדף של הפירוט בויזה (כ.א.ל) קורה דבר מעניין : מסתבר שפייפל שולחת את הסכום בשקלים, ויזה ממירים את זה חזרה לדולרים אחרי כמה ימים, ואז מתקבל סכום אחר בדולרים מהסכום המקורי… למעשה, אני מניח שאם ויזה כ.א.ל לא היו מחליטים שכל מה שעובר מפייפל תמיד צריך להיחשב לחיוב מחו"ל, לא הייתה בכלל עמלה…

 14. עופר שוורץ מאת עופר שוורץ:

  אין עמלה, אבל השער שלהם קצת יותר גבוה מהשער האמיתי, אז בעצם יש עמלה.

 15. איתי ברנר מאת איתי ברנר:

  מוזר.. נראה לי זדוני… אולי אתה מתכוון שזה שער קניה ולא שער יציג?

  בכל מקרה, גיליתי גם שאין בעיה לקנות נקודות פעמיים ברצף, ואז אפשר נניח לקנות 400 + 800 אם משחק עולה 15$, במקום להיתקע עם סתם 400 נקודות שאין לך מה לעשות איתם בלי שתקנה עוד נקודות….

 16. איתי ברנר מאת איתי ברנר:

  טוב – רק למען הפרוטוקול, אתה צודק , העמלה שלהם מגולמת בשער המטבע, עשיתי חישוב של השער הרגיל ועוד 2.5% וזה מתאים לשער שכתוב אצלם על הקבלות…

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS