יאללה, מתחילים

עידן זיירמן| מטא הוספת תגובה

ברוכים הבאים ל- ‘העולם על פי אינטל’!

קשה מאוד לחשוב על תשובות טובות לשאלה 'למה הרשת הישראלית צריכה עוד בלוג?'. הציניקנים שמספרים על כמויות הזבל שמסתובבות בבלוגוספירה הישראלית יותר נפוצים אפילו מאלה שמאיימים על התפוצצות בועת ה- Web 2.0 הקרבה ובאה. מהסיבה הזאת, כל חבר חדש בקהילת הבלוגים הישראלים מיד צריך להצדיק את קיומו בעולם הזה, או להדרס תחת ההמון.

אני לא יודע אם אני ראוי למקום של כבוד בהמון הזה, אבל אני כן יודע דבר אחד: אין לי הרבה תחרות. 'העולם על פי אינטל', זה המקום להבהיר, הוא בלוג שמוקדש למשחקי מחשב ווידאו. בזירה הזאת, הוא עומד בעיקר לצד אתרי המשחקים המסחריים הגדולים בארץ – Gamer ו- Vgames. אבל אף על פי ששני אלה מהווים כתובת ראויה בהחלט לכל גיימר ישראלי שמחפש קהילה שוקקת בנושאים שבהם הוא מתעניין – אלה לא בלוגים. הנושאים שהם מסקרים וטיב הסיקורים עצמם – כל אלה מושפעים ע"י גורמים אחרים לגמרי מבלוגים. אני יודע את זה. אין לי מנוס מלדעת את זה – כי כתבתי באחד מהם. והנה, בצורה הזו עברנו בקלילות לדבר עלי.

 אז מי אני? קוראים לי עידן זיירמן. נכון לזמן כתיבת שורות אלה, אני בן 23, והייתי עתודאי בעברי. היום אני בעיקר מתכנת עבור צבא ההגנה לישראל וצורך כמויות מסחריות של קולה – אבל בשעות הפנאי שלי אני משקיע את זמני בכתיבה, ובעיקר כתיבה על משחקי מחשב.

שני היעדים העיקריים שמוכנים לשלם לי כסף בשביל לפרסם כתבות שלי הם Gamer (נו, ברור שאתם מכירים – הזכרנו אותו בפסקה הקודמת) ו"וואלה! מחשבים". בין לבין, אני כותב גם ביקורות על סרטים לאתר הנפלא 'עין הדג'. כל זה טוב ויפה, אבל לא משנה את העובדה שלצניעות דעתי – עדיין אין מספיק תוכן מוצלח בעברית על משחקי מחשב וקונסולות בארץ. אז הנה אני מנסה לשפר קצת את המצב. בואו ונראה איך זה יעבוד.

ולבסוף – הערה אחת קטנה לפני הקפיצה לת'כלס: אלפי תודות לחברתי האהובה, גלית מנור, שעזרה למאותגר-פוטושופ כמוני לעצב את הכותרת לבלוג.

זהו, עכשיו מתחילים באמת.

2 תגובות ל “יאללה, מתחילים”

  1. Hitchhiker מאת Hitchhiker:

    תתחדש, ובהצלחה.
    אה, ולא היית עתודאי "בעברך". עתודאי זה עובר רק במוות.

  2. גיימפאד » “גיימפאד” בן חמש! מאת גיימפאד » “גיימפאד” בן חמש!:

    […] חמש שנים, אני הייתי הכותב היחיד, לבלוג היה שם אחר (“העולם על פי אינטל”), הוא ישב על […]

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS