גיימפוד, פרק 237: פודקאסט בסימן חיות

עופר שוורץ| גיימפוד הוספת תגובה

אנחנו שמחים להכריז על פתיחת עונת המשחקים לשנת 2020! אחרי חודשיים וחצי יבשים למדי, בדיוק בזמן בשביל כל ההסגרים למיניהם, יצאו לאחרונה משחקים חדשים של Ori, DOOM, Animal Crossing ואפילו Half Life! באחרון לא הספקנו לשחק כי הוא יצא ביום שהקלטנו את הפרק, אבל על שלושת האחרים דיברנו באריכות. וגם: visual novel עם מכניקה של שחור ופתור? כן כן.

אם מישהו תוהה לאן גיא נעלם ב-10 דקות האחרונות – בערך 35 דקות לתוך הפרק קרה משהו מוזר למיקרופון שלו שעצר לו את ההקלטה בלי ששמנו לב. איבדנו כמה קטעים נחמדים, אבל בעזרת קסם העריכה הצלחנו להציל את הפרק.

להורדה (46:20, 34.6 מגה)

3:51 – Ori and the Will of the Wisps! ההמשך ל-Ori and the Blind Forest, ששמר הרבה דברים מהמשחק המקורי, אבל גם שינה, הוסיף, ולקח לא מעט מ-Hollow Knight. יש לו עיצוב מקסים ופלטפורמינג מעולה, והוא זמין בחינם אם יש לכם Xbox Game Pass!

21:20 – מוזיקת מטאל! כלומר, DOOM Eternal! בניגוד ל-Ori, זה הרבה יותר דומה למשחק הקודם, רק עם עוד מהכל. יותר אינטנסיבי, יותר זורם, יותר מגוון. גם יותר קשה ויותר לינארי, אבל אלה כבר עניין של טעם.

28:23 – Animal Crossing: New Horizons! זה…. Animal Crossing! אבל לסוויץ'! זה אולי לא מפתיע ולא מחדש יותר מדי, אבל עדיין מאוד כיף. למה הוא כל כך כיף? אנחנו לא יודעים, אבל ארז וגיא (ועוד מיליוני אנשים) ממשיכים לשחק בו.

34:45 – עופר שיחק ב-Murder by Numbers, משחק שהוא visual novel לכל דבר, עם סיפור בלשי קלאסי, אבל כל הרמזים מבוססים על חידות של שחור ופתור.

38:26 – הכל מבוטל. בפרט E3.

39:54 – איך פוקימון גו מתמודד עם זה שאף אחד לא יוצא מהבית?

42:14 – ג'ייסון שרייר מ-Kotaku ממשיך לחשוף את תרבות הקראנץ' הנוראית בחברות פיתוח, והפעם: Naughty Dog.

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS