גיימפוד, פרק 255: העפרון הכי פמיניסט בקלמר

עידן זיירמן| גיימפוד הוספת תגובה

בפרק הקודם הבטחנו דיבורים על סייברפאנק? הגיע הזמן לקיים. סייברפאנק! (ועוד כמה דברים אחרים, אבל לפני שאנחנו מגיעים לשם אנחנו עוברים ב- 25 דקות של סייברפאנק)

להורדה (59:05, 81.2 מגה)

1:50 – הנה זה מגיע! גבירותיי ורבותיי! הרגע שחיכיתם לו! סייברפאנק!

21:10 – טור הדעה של קוטאקו אוסטרליה על הסקסיזם ב- Cyberpunk 2077 שלח אותנו (יותר נכון, את Working Gamers, אבל גם אותנו) לדיון קצר בשאלה האם סקסיזם הוא מוסכמה של הז'אנר, או שלמפתחים של סייברפאנק סתם התחשק להכניס למשחק שלהם מלא ציצים.

26:20 – בזמן שהוא חיכה שייצא סייברפאנק, עופר שיחק ב- Haven

30:30 – דקל שיחק ב- Immortals: Fenyx Rising, ורק הספיק להגיד קצת מה הוא לא אוהב במשחק לפני שהוא נקטע באכזריות ע"י המחשב שלו. מצטערים על זה.

38:20 – זיירמן שיחק עוד ב- Breath of the Wild! אבל נו די כבר כמה אפשר.

38:30 – אבל הוא גם שיחק במשחק מרגש הרבה יותר! Puyo Puyo Tetris 2! (רבים לא זוכרים זאת, אבל ארז וזיירמן הקליטו סרטון ל- Puyo Puyo Tetris הראשון בתקופה שבה הם עדיין היו מקליטים באופן קבוע סרטונים)

47:20 – זיירמן גם שיחק ב- Mario 35, שזה כמו Tetris 99, אבל על מריו. ולא טוב.

52:10 – בקטגוריית החדשות, הדבר המעניין היחיד שקרה הוא שהיה את טקס ה- Game Awards. וכרגיל, הדבר המעניין היחיד שיצא מזה זה מלא טריילרים חדשים: טיזר למאס אפקט הבא, טיזר ל- Dragon Age הבא, טריילר ל- Left 4 Dead 3 Back 4 Blood, משחק Perfect Dark חדש, משחק חדש של Fullbright, ומשחק המשך ל- Ark עם… וין דיזל?

56:40 – אנחנו מסיימים, אבל לא לפני שאנחנו מזכירים שהפרק הבא שלנו הולך להיות הנגאאוט חגיגי שבו נסכם את שנת 2020. לפרטים נוספים בנושא, אתם יכולים לעקוב אחרינו בפייסבוק, טוויטר, או יוטיוב. כרגיל.

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS