גיימפוד, פרק 293: פרק לא-E3

עופר שוורץ| גיימפוד הוספת תגובה

תקראו לזה איך שאתם רוצים – Summer Game Fest או Keigh-3 או "לא E3", דבר אחד בטוח: היו הרבה הכרזות ועדכונים וטריילרים החודש. אולי קצת פחות מבדרך כלל, בעיקר בגלל כל העיכובים והדחיות, אבל מספיק כדי שהקדשנו את רוב הפרק הזה לחדשות.

כמו כל שנה, זה זמן טוב להזכיר שיש לנו דף של תאריכי יציאה בבלוג שאנחנו מעדכנים כמיטב יכולתנו. אם אתם רוצים לראות מה מגיע בקרוב, זה מקום טוב לעשות את זה!

להורדה (52:45, 40.8 מגה)

3:09 – רגע, מה? Summer Game Fest? מה הולך פה בעצם?

6:24 – Square Enix סיפקה מלא עדכונים על פיינל פנטסי, כולל טריילר ל-FF16 (ותאריך יציאה של קיץ 2023); רימייק ל-Crisis Core, הפריקוול ל-FF7 שיצא רק ל-PSP עד עכשיו (חורף 2022); רימאסטר של FF7 המקורי למובייל; והכי מרגש: הכרזה רשמית על החלק השני של FF7 Remake, שייקרא Rebirth ומתוכנן לחורף 2023.

11:23 – רימייק ל-The Last of Us? אנחנו באמת עושים את זה? אוקיי, נראה שכן. הנה השוואה של הגרפיקה, ובנוסף אמורים להיות כל מיני שיפורים קטנים לגיימפליי וה-AI וכאלה. האם זה שווה $70? כנראה שלא. יש גם עדכונים על המולטיפלייר של TLoU Part 2, שאמור להיות משחק מלא כולל דמויות חדשות ועלילה.

15:35 – פוקימון חדש! עדיין אין יותר מדי פרטים על Pokemon Scarlet & Violet, אבל עכשיו יש להם תאריך יציאה – 18.11. וגם זכינו לראות את הפרופסורים החדשים (אחד לכל משחק!) שהם סקסיים באופן מפתיע, ואת Smoliv ו-Lechonk שמיד השתלטו על האינטרנט. וגם: יש אופציה למולטיפלייר!

21:46 – Stray, המשחק שבו משחקים חתול בעולם סייברפאנק, קיבל טריילר חדש ותאריך יציאה מאוד קרוב – 19.7. הוא גם יהיה זמין מהיום הראשון כחלק מה-PS Plus החדש.

23:09 – דיאבלו 4 מגיע (ב-2023) והוא נראה… טוב?

24:47 – התמה השנה הייתה "משחקי אימה בחלל", כולל בין השאר Callisto Protocol, המשחק החדש מהיוצרים של Dead Space שנראה… לגמרי Dead Space. יש גם כמובן את הרימייק של Dead Space עצמו, ובנוסף הוכרזו Fort Solis ו-Routine. (אם מישהו תוהה, כן, זה אותו Routine שהוכרז לראשונה לפני עשור.) ואפרופו, הכריזו גם על משחק חדש של Aliens, אבל זה לא המשך ל-Alien: Isolation אז למי אכפת.

27:58 – Hollow Knight: Silksong עדיין קורה! יש לו טריילר חדש, ואישור שהוא מתוכנן לצאת בשנה הקרובה.

29:06 – ועוד בחדשות רימייקים: Resident Evil 4. בהתחשב בכמה המשחק המקורי אהוב, ובהצלחה של הרימייקים של RE עד עכשיו, זה בהחלט מבטיח.

29:56 – Starfield, המשחק הבא של בתסדה, נראה… כמו משחק של בתסדה. בחלל. לא יודע למה ציפיתם.

32:40 – Marvel's Midnight Suns, המשחק החדש מהמפתחים של XCOM, קיבל טריילר חדש (אבל בלי גיימפליי), ותאריך יציאה של 7.10.

33:59 – היה גם את הוידאו המוזר של The Rock, שבו הוא… דיבר שטויות מוחלטות במשך כמה דקות וניסה למכור משקה אנרגיה אקראי?

34:49 – לכבוד 10 שנים ל-Dragon's Dogma, קאפקום הכריזה ש-Dragon's Dogma II בפיתוח.

35:51 – עופר וארז שיחקו ב-Diablo Immortal, המשחק שהביא לנו את הציטוט הידוע "Don't you guys have phones?". באופן מפתיע, הוא מרגיש כמו דיאבלו! באופן פחות מפתיע, הוא גם מרגיש כמו משחק f2p בכל הדרכים הכי רעות שאפשר.

44:55 – יאיר שיחק ב-F.I.S.T: Forged In Shadow Torch, משחק מטרוידווניה כיפי עם סיפור לא מעניין ושם גרוע. (לא להתבלבל עם הסרט של סטלון מ-78)

48:04 – זיירמן התחיל את Baldur's Gate על הסוויץ' שלו וגילה שכל הטקסט במשחק קטן מדי. ושיש לו הרבה יותר מדי טוטוריאל.

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS