גיימפוד, פרק 218: לא-פוליטי (סיכום E3 2019)

עידן זיירמן|גיימפוד 2 תגובות »

הזהרנו שזה יקרה, ומה אתם יודעים – צוות "גיימפוד" התיישב לסכם את E3 2019. קיאנו ריבס, פנדות, Game Passes ובדיחות חמודות של נינטנדו – אנחנו פה בשביל לדבר על הכל. כלומר, אתם יודעים, מה שאנחנו מספיקים לדבר עליו במשך שעה וחצי. ושאכפת לנו ממנו. נניח, אולי אתם באתם לפה בשביל להקשיב לנו מדברים על התוכן החדש ל- Apex Legends. זה לא.

להורדה (1:33:02, 128 מגה)

המשך »

גיימפוד, פרק 194: בצל של רוע (סיכום E3 2018)

עידן זיירמן|גיימפוד תגובה אחת »

להורדה (1:26:40, 79.4 מגה) המשך »

גיימפוד, פרק 169: וולפנשתיים (סיכום E3 2017)

עידן זיירמן|גיימפוד אין תגובות »

כמו בכל שנה, צוות ״גיימפוד״ התכנס בהנגאאוט בשביל לקשקש על E3 ולהגיד מה אהבנו, מה שנאנו, ולצחוק על ה- Multiplayer Chatter המביך בחלק מהמשחקים. אתם כבר לא יכולים להגיב לנו בלייב, אבל לפחות אתם יכולים להקשיב ולהגיב, או משהו.

להורדה (01:18:42, 72.0 מגה) המשך »

גיימפוד, פרק 144: כולם אבא של מישהו עכשיו (סיכום E3 2016)

עידן זיירמן|גיימפוד 2 תגובות »

אנחנו קשקשנו, אתם הגבתם, וביחד ניסינו לסכם את הדברים הגדולים ב- E3 2016 ולצחוק על השם של המשחק החדש של Kingdom Hearts.

להורדה (של גרסת האודיו – 1:07:20, 154 MB)

מצייני מקום אחרי הקפיצה! המשך »

גיימפוד, פרק 120: ארז הכפול (סיכום E3 2015)

עידן זיירמן|גיימפוד אין תגובות »

הנה זה קרה! צוות "גיימפוד" (או לפחות, חלקם) התכנס בשביל לסכם את E3 2015! מה אהבנו? מה אכזב אותנו? עד כמה לחוץ היה הבחור שהציג את Unravel? ומה היה הקטע של מיקרוסופט עם המכונית הזו לעזאזל?

להורדה (של גרסת האודיו)

מצייני מקום אחרי הקפיצה! המשך »

גיימפוד, פרק 94: מנכ"ל טלעד נגד דודו טופז!

עידן זיירמן|גיימפוד תגובה אחת »

זה לקח קצת זמן, אבל צוות "גיימפוד" (ואורח מיוחד!) התיישבו בשביל לסכם מה לעזאזל היה ב- E3 השנה. "אנחנו לא צריכים ליינאפ", הם אמרו. "מספיק שנדבר על מסיבות העיתונאים", הם אמרו. מה שקרה אחר כך היה, ובכן, מה שציפיתם שיקרה, פחות או יותר.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod094-19.6.2014.mp3|titles=Episode 94: The CEO of Telad Vs. Dudu Topaz]

להורדה (1:20:00, 77.4 מגה)

המשך »

ציוצים חיים מ- E3!

עידן זיירמן|מטא אין תגובות »

עוד מעט זה מתחיל! ב- 19:30 תשודר מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט, אחריה בחצות זו של EA, ב- 1:00 יוביוסופט וב- 4:00 סוני. וחשבון הטוויטר של “גיימפאד” יהיה שם, כדי לצייץ על זה דברים מצחיקים תוך כדי!

אבל לא רק אנחנו נהיה שם. אז אם אתם מצייצים לייב-טוויטינג מ- E3, אתם מוזמנים לכתוב לנו את זה עם מינשון, כדי שנדע ליחצ”ן גם אתכם. ואתם מומזנים, כמובן, לעקוב אחרינו ולקרוא את כל השטויות שנכתוב שם בשעות הקרובות. זה יהיה כיף.

כמו כן, אם יתאפשר (לא בטוח במאה אחוז שיתאפשר, אבל אם יתאפשר) בטח נארגן הנגאאוטים ספונטניים, שנודיע עליהם בחשבון הטוויטר והפייסבוק שלנו במהלך הערב.

תגיות:

May you live in Interesting Times

עידן זיירמן|חדשות 9 תגובות »

אתמול, במצב רוח מרומם אחרי ההופעה של “כוורת”, עשיתי סקירה זריזה של הרשתות החברתיות. זה היה קצת מסובך. כמות האנשים באזור גרמה לכך שכל מה שקיבלתי היה לא יותר מזרזיפי-אינטרנט לטלפון שלי, אבל הודעה בודדת, חסרסת רפרנסים, הצליחה בסופו של דבר להגיע ממרחבי הפייסבוק לטלפון שלי. זו היתה הודעה שהשאיר אביב “IceL” באחת הקבוצות שאני מנהל בפייסבוק. לא היו לה תגובות. היה לה רק “Like” אחד. ההודעה היתה: “דיווחים ראשוניים מ-GB ו-TGS שמיקרוסופט מבטלת את כל תוכנית ה-DRM ב- Xbox One”.

התגובה הראשונית שלי היתה התלהבות מטורפת, ואז הספקן שבי נכנס לפעולה. זה לא יכול להיות. לא הצלחתי להתחבר ל- Giant Bomb, ולא מצאתי לזה שום רפרנס אחר בטוויטר או בפייסבוק. אז זה פיקציה, נכון? נכון?!

ואז זה עלה לאוויר.

Since unveiling our plans for Xbox One, my team and I have heard directly from many of you, read your comments and listened to your feedback. I would like to take the opportunity today to thank you for your assistance in helping us to reshape the future of Xbox One.

You told us how much you loved the flexibility you have today with games delivered on disc. The ability to lend, share, and resell these games at your discretion is of incredible importance to you. Also important to you is the freedom to play offline, for any length of time, anywhere in the world.

So, today I am announcing the following changes to Xbox One and how you can play, share, lend, and resell your games exactly as you do today on Xbox 360. Here is what that means…

המשך »

תגיות: , ,


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS