גיימפוד, פרק 218: לא-פוליטי (סיכום E3 2019)

עידן זיירמן|גיימפוד 2 תגובות »

הזהרנו שזה יקרה, ומה אתם יודעים – צוות "גיימפוד" התיישב לסכם את E3 2019. קיאנו ריבס, פנדות, Game Passes ובדיחות חמודות של נינטנדו – אנחנו פה בשביל לדבר על הכל. כלומר, אתם יודעים, מה שאנחנו מספיקים לדבר עליו במשך שעה וחצי. ושאכפת לנו ממנו. נניח, אולי אתם באתם לפה בשביל להקשיב לנו מדברים על התוכן החדש ל- Apex Legends. זה לא.

להורדה (1:33:02, 128 מגה)

המשך »

גיימפוד, פרק 160: לדקל יש בעיה

עידן זיירמן|גיימפוד תגובה אחת »

אז מה אתם עשיתם ב- 5/2/2017, חגיגות השנה לצאתו של XCOM 2? כי אנחנו הקלטנו פרק של "גיימפוד".

להורדה (57:02, 52.2 מגה) המשך »

גיימפוד, פרק 120: ארז הכפול (סיכום E3 2015)

עידן זיירמן|גיימפוד אין תגובות »

הנה זה קרה! צוות "גיימפוד" (או לפחות, חלקם) התכנס בשביל לסכם את E3 2015! מה אהבנו? מה אכזב אותנו? עד כמה לחוץ היה הבחור שהציג את Unravel? ומה היה הקטע של מיקרוסופט עם המכונית הזו לעזאזל?

להורדה (של גרסת האודיו)

מצייני מקום אחרי הקפיצה! המשך »

ביקורת: Life is Strange

ארז רונן|ביקורת 3 תגובות »

החיים הם עסק משונה. רגע אחד אתם מנמנמים בשיעור צילום באקדמיה היוקרתית לאמנויות בה אתם לומדים, ורגע אחד לאחר מכן אתם מוצאים את עצמכם צופים בסופת טורנדו מטורפת שמאיימת להשמיד את כל מה שעומד בדרכה. ואה, אז אתם מתעוררים ומגלים שאתם יכולים לשלוט בזמן. בהחלט עסק משונה, וכזה גם Life is Strange, משחק ההרפתקאות (או אם נרצה לקרוא לילד בשמו – הקווסט) החדש של Square Enix: משחק משונה. אבל בקטע הכי טוב שאפשר.

אם אתם קצרים בזמן ועדיין לא זכיתם ביכולת להחזיר אותו לאחור, הנה סיכום קצר של כל מה שאתם צריכים לדעת על המשחק הזה: זה קווסט במיטב המסורת של Telltale, עם דגש על בחירות מוסריות ולא על פאזלים, רק שבניגוד למשחקים של Telltale יש לו ערכי הפקה הרבה יותר מוצלחים, שגורמים לו להרגיש כמו משחק הרבה יותר מודרני מ-Walking Dead או Wolf Among Us. העלילה היא שילוב של דרמת תיכון (טוב נו, דרמת אוניברסיטה) עם אלמנטים על טבעיים. אם אתם בקטע של דוסון קריק ובוורלי הילס ומתבאסים שאין יותר מדי משחקים שמבוססים עליהם – אתם הולכים לאהוב את זה. ואה, כן – זה משחק אפיזודיאלי. הפרק הראשון ששוחרר ייגמר לכם תוך שעתיים במקרה הטוב וחבל – שקופית ה"המשך יבוא" מגיעה בדיוק כשהעניינים מתחילים להתחמם.

lis1

מצאתם מספיק זמן ואתם רוצים לקרוא עוד? ההמשך מחכה לכם אחרי הקיפול, ואתם יכולים גם לקפוץ ולראות את ה-Let's Play שהקלטנו עליו בשבוע שעבר.

המשך »

בואו נשחק Life is Strange

עידן זיירמן|Let's Play 4 תגובות »

החיים מוזרים. אבל אתם יודעים מה יותר מוזר? ההד המעצבן הזה שיצא למשחק בהקלטה. זה יותר מוזר. וגם: היכולת להחזיר אחורה את הזמן. זה ממש מוזר.

Life is Strange הוא משחק/סיפור אינטראקטיבי חדש שמחליף את העלילות האפוקליפטיות/פנטסטיות של TellTale ואת היומרנות של דיוויד קייג' בתפאורה של דרמת קולג' תפאורה. לפעמים נראה שהוא מנסה קצת יותר מדי, אבל בסך הכל, חיבבנו את מה שהוא מנסה לעשות.

גיימפוד, פרק 66: מטא-אינספשן

עופר שוורץ|גיימפוד 2 תגובות »

עכשיו כשנרגענו קצת מההתרגשות, גילינו שוב שיש גם משחקים שאינם BioShock Infinite בעולם. אז דיברנו קצת עליהם, וגם על כמה דברים מעניינים שקרו בחודש האחרון בזמן ששיחקנו ביושוק.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod066-5.5.2013.mp3|titles=Episode 66: Meta-Inception]

להורדה

המשך »

Tomb Raider: ביקורת מקוצרת

עופר שוורץ|ביקורת 16 תגובות »

המיומנות הכי חשובה לכתיבה היא לא לדעת איך לכתוב, ואפילו לא מה לכתוב, אלא לדעת מה לא לכתוב. ברוח זו, אחרי שכתבתי ביקורת מפורטת וממצה של יותר מ-1500 מילים, החלטתי שהדבר הנכון יהיה לזרוק אותה לפח ולעבור לפורמט יותר תמציתי. והרי בכל מקרה את הפרק הקרוב של הגיימפוד נקדיש ברובו למשחק הזה, אז יהיה לי הרבה זמן להגיד את כל מה שרציתי. אם כך, קבלו אותה: הביקורת המקוצרת ל-Tomb Raider.

אומ נומ נומ תחבושת

המשך »

גיימפוד, פרק 50: מבצע של קוקה קולה

עופר שוורץ|גיימפוד 9 תגובות »

כן, גבירותינו ורבותינו, זהו פרק 50 של הגיימפוד! וכדי לחגוג את המספר השרירותי לחלוטין הזה, הפרק של השבוע הוא סטנדרטי לגמרי!

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod050-8.9.2012.mp3|titles=Gamepod Episode 50]

להורדה  המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS