גיימפוד, פרק 76: Super Hot Girls

עידן זיירמן|גיימפוד 9 תגובות »

אתם ביקשתם – אנחנו הקשבנו! הפרק החדש ארוך יותר בכ- 20% מפרק ממוצע! זה, כמובן, שקר. כאילו, חלקכם ביקשו את זה, אבל האמת היא שזה סתם יצא לנו בטעות.

חוץ מזה, אנחנו אימצנו כמה חבר'ה חדשים לקאסט של הפודקאסט. יוגב סיטון וערן אבירם יתחילו להתארח בפרקים מדי פעם. החל מהפרק הזה.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod076-26.9.2013.mp3|titles=Episode 76: Super Hot Girls]

להורדה

המשך »

גיימפוד, פרק 58: יום ז'

עידן זיירמן|גיימפוד, סיכום שנה אין תגובות »

לא הספיק לכם לקבל את סיכום השנה שלנו בטקסט? תקבלו אותו באודיו! וגם, אתם יודעים, עוד כמה דברים שלא דיברנו עליהם בסיכום בטקסט.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod058-4.1.2013.mp3|titles=Gamepod Episode 58]

להורדה

המשך »

2012: סיכום שנה – עופר

עופר שוורץ|סיכום שנה 5 תגובות »

אולי יצא לכם לשים לב, בשנתיים וחצי האחרונות, שיש לי נטייה קלה לחפור. אני אוהב דיונים תיאורטיים ואקדמיים, ואני חושב שאין מספיק כאלה על משחקי וידאו. לכן אני משתדל, באופן כללי ובפרט בסיכומי שנה, לכתוב לא רק על משחקים ספציפיים ועל חוויית המשחק שהייתה לי, אלא גם על דברים יותר כלליים ומופשטים.

אני מזכיר את זה לא כדי לנסות להצדיק שום דבר או כדי לתת הקשר או משהו, אלא כדי להתלהב מזה שאחרי שני סיכומי שנה ולא מעט פוסטים של חפירות, תעשיית המשחקים עדיין מצליחה להפתיע אותי, ולא הייתה לי שום בעיה למצוא דברים מעניינים לדבר עליהם גם השנה.

המשך »

גיימפוד, פרק 50: מבצע של קוקה קולה

עופר שוורץ|גיימפוד 9 תגובות »

כן, גבירותינו ורבותינו, זהו פרק 50 של הגיימפוד! וכדי לחגוג את המספר השרירותי לחלוטין הזה, הפרק של השבוע הוא סטנדרטי לגמרי!

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod050-8.9.2012.mp3|titles=Gamepod Episode 50]

להורדה  המשך »

Spec Ops: The Line: ביקורת

עופר שוורץ|ביקורת 19 תגובות »

לא מזמן, אני לא זוכר באיזה הקשר, חשבתי על זה שמשחקי וידאו לא באמת יודעים להתמודד עם מלחמה. ברור, יש הרבה משחקים שמתרחשים במלחמות או מכילים מלחמות, אבל מספיק מבט חטוף בסרטים כמו Full Metal Jacket והסרטים הדומים מהתקופה, ועוד מבט חטוף ב-Call of Duty והחברים שלו, כדי להבין את ההבדל. “מלחמה זה כיף!”, אומר Call of Duty, “בואו להרוג מלא אנשים וליהנות מכל רגע!”, וכולם רצים וקונים את המשחק הבא בסדרה, וכל חברה רוצה לעשות את ה-CoD הבא.

Spec Ops: The Line הוא לא ה-Call of Duty הבא. הוא משהו הרבה הרבה יותר טוב ומעניין. הוא יצירת אומנות שדנה בקונספט של מלחמה. והוא עשוי טוב. זה משחק שמעביר רעיונות, מעלה שאלות עמוקות ומעמת את השחקן עם דברים. יש לו מה להגיד על מלחמות, על בני אדם, על השחקן, על הז’אנר של משחקי מלחמה.

המשך »

גיימפוד, פרק 49: עידן הקרח

עידן זיירמן|גיימפוד 6 תגובות »

אז… לכבוד חגיגות השנתיים של "גיימפוד" ביקשנו מכם לשלוח לנו כל מיני שאלות. לא היתה הרבה הענות לפורמט הזה, אבל בהתחשב בעובדה שאפילו על שלוש השאלות ששלחו לנו חפרנו במשך חצי שעה, אולי עדיף ככה.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod049-25.8.2012.mp3|titles=Gamepod Episode 49]

להורדה  המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS