גיימפוד, פרק 28: אחת, שתיים, פאי

עידן זיירמן|גיימפוד 8 תגובות »
[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod028-22.9.2011.mp3|titles=Episode 28: One, Two, Pi]

להורדה

0:40 – זיירמן המשיך לשחק ב- Deus Ex: Human Revolution. אבל ממש אין לו מה להוסיף על מה שנאמר כבר בפרק הקודם. אם כי הוא אומר את זה באיכות סאונד טובה יותר.

2:10 – …ואז הוא עובר להפגין התלהבות מרוסנת (אבל מעט אובססיבית) מ- Astro Tripper, שיצא בגרסת PC ל- Steam השבוע, ואנחנו מחלקים עותק שלו בבלוג.

7:40 – דני חזר לעבר, ושיחק ב- Need for Speed: Hot Pursuit (אבל לא עד כדי כך לעבר, רק ל- 2010). זיירמן ממשיך להפגין אובססיה מוזרה כלפי Astro Tripper.

16:20 – עופר שיחק ב- Dead Island. משחק פעולה עם זומבים. הוא לא מדבר יותר מדי על המשחק עצמו, כי הוא דיבר עליו המון בפודקאסט שאנחנו לא מזכירים, וגם כי הוא כתב עליו ביקורת בבלוג, אבל הוא עדיין רוצה להקריא רשימה קצרה של באגים ובעיות עיצוביות שהמשחק סובל מהן. למרות שהוא טוב, כן?

33:10 – עוד בענייני Dead Island – החברה שפיתחה אותו שחררה בטעות ל- Steam את הגרסה הלא-נכונה של המשחק. לא נעים בכלל. שלא לדבר על זה שהגרסה הזאת חשפה כל מיני הערות מגעילות שהיו בקוד ואף אחד לא היה אמור לראות.

35:40 – בעקבות הירידה במחיר, מכירות ה- 3DS קפצו פלאים. חוץ מזה, הוא זוכה לתוספת של ג'ויסטיק אנלוגי שני. וזה די מכוער.

40:50 – סעיף חדש בתנאי השימוש של ה- PSN אומרים שאסור לתבוע את סוני.

43:20 – Syndicate זוכה לחידוש. בתור משחק פעולה מגוף ראשון. זה קצת עצוב.

52:20 – Ubisoft שוכחים לשים את הקודים למולטיפלייר של Driver בקופסאות ה- Xbox 360 של המשחק. לכן, הם נאלצים לוותר על הקוד הזה, ופותחים את המולטיפלייר לכולם.

54:20 – Xbox Live מגיע ל- Windows 8

57:20 – אנחנו מסיימים. כרגיל, יש לנו דף בפייסבוק וחשבון בטוויטר. לא כרגיל, יש לנו תחרות שבה אתם יכולים לזכות ב- Astro Tripper. בואו לבקר.

רוצים לזכות בעותק של Astro Tripper?

עידן זיירמן|כללי 22 תגובות »

ככה נראה המשחק באחד מרגעיו השלווים יותר.לא רבים מכירים אותו, אבל Space Tripper היה Arena Shooter מהתקופה שבה לא כל מפתח בשקל שרצה להכנס לשוק משחקי האינדי היה מפתח Arena Shooter. כשהוא יצא, הוא תפס כל מיני אנשים בהפתעה, כמו את החבר’ה מ- PC Gamer, שנתנו לו ציון של 92%, וגם אותי וכמה מחברי הטובים. למעשה, המשחק הזה הוא אחת מהסיבות שבגללן בכלל קניתי Gamepad עבור המחשב שלי.

הביקורות המהללות אבדו בנבכי הזמן, אבל המשחק עצמו זכה לאחרונה לתחיה מחודשת, בשם Astro Tripper, על קונסולות הפלייסטיישן 3. ועכשיו הוא הגיע ל- Steam, ואתם יכולים לזכות בעותק שלו.

המשחק מציג קונספט מהפכני: קרבות בוסים לא מסריחיםזה לא יהיה יותר מדי קשה לזכות בו. בפרק האחרון של גיימפוד דיברנו על כך שאין אף משחק בעולם שלא יכול להנות מתוספת של טילים מתבייתים. אנחנו רוצים שאתם תתמכו בהצהרה הגורפת הזו שלנו. ספרו לנו, בתגובות, איזה משחק לדעתכם הכי יהנה מתוספת של טילים מתבייתים, ולמה. הבחור  שיפרסם את התגובה האהובה עלינו ביותר, יזכה בקוד להורדת המשחק דרך Steam (או, כפי שהעירו לתשומת לבי, הבחורה – אני לא שולל).

בשביל שיהיה לכם סיכוי לזכות, בבקשה השאירו את כתובת האימייל האמיתית שלכם בשדה הרלוונטי בזמן שאתם מפרסמים את התגובה. הכתובת הזו לא תפורסם בשום מקום לאחר מכן, אבל אנחנו נשתמש בה בשביל ליצור אתכם קשר במידה ותזכו. כמו כן, רק הצעה אחת לכל משתתף. אז תדאגו שזו תהיה אחת טובה במיוחד.

חוץ מזה, ראוי להזהיר אתכם שב- Astro Tripper עצמו, לצערנו הרב, אין טילים מתבייתים. כלומר, יש טילים מתבייתים – אבל לא בצד שלכם.

תגיות:


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS