ועוד עדכון קצרצר…

עידן זיירמן|חדשות אין תגובות »

Defcon, שקצת דיברתי עליו בתחילת השבוע, יגיע למדפי החנויות בארה"ב. עד היום, אפשר היה לקנות את המשחק רק דרך שירות ההורדות Steam, או דרך אתר האינטרנט של המפתחים.

כש- Defcon רק שוחרר למרחבי האינטרנט, הסתובבו כמה דיונים ברחבי האינטרנט על כך שעם כל הכבוד ל- GTA ושלל השערוריות שלו, זה כנראה המשחק האלים ביותר שההפצה שלו עוברת בצורה השקטה ביותר. מעניין אם הארגונים השמרניים יתעוררו בשלב כזה או אחר לנוכח תמונה מהמשחק שמציגה את ההודעה "לונדון: 5.6 מיליון הרוגים" ו- "פריז: 4.2 מיליון הרוגים", או שהם יתנו לזה לעבור בשקט.

המשחק, אגב, יעלה 30 דולר. אני עדיין חושב שקנייה מ- Steam היא משתלמת יותר.

תגיות: , ,

Defcon (או: איך לא הצלחתי להתחמק מלהזכיר את ד”ר סטריינג’לאב בכותרת)

עידן זיירמן|שטויות אין תגובות »

PC Gamer פרסמו בבלוג שלהם את המאמר המשובח הזה: תיאור של יום שלם של קרבות במשחק האסטרטגיה המשובח, Defcon, ב- Office Mode.

Defcon ב- Office Mode אמור לדמות מלחמה גרעינית בזמן-אמת. אתם עובדים לכם להנאתכם, כשלפתע הצלמית של Defcon מתחילה להבהב על המסך. מסתבר שרוסיה שיגרה לעברכם מטח של טילים גרעינים. במהרה אתם חוזרים למשחק, נותנים לצי הצוללות שלכם את הפקודה להגיח אל מעל לפני המים ולשגר נשק גרעיני לעבר מוסקבה כפעולת תגמול, ואז מצמצמים את המשחק, ומנסים להתרכז למשך שעה בעבודה עד שהטילים הללו יגיעו ליעדם.

או לפחות, זו התיאוריה.

כפי שהחבר'ה מ- PC Gamer מדווחים, זה לא באמת עובד ככה. מה שקרה בפועל הוא שהם שקעו ליום עמוס של קרבות, והעבודה התפוגגה לה ברקע – נופלת קורבן לעניינים חשובים הרבה יותר. כמו שלטון עולמי.

את Defcon אפשר להוריד במחיר מצחיק מ- Steam, ואם עוד לא עשיתם את זה… נו, ההפסד כולו שלכם.

(אם אתם רוצים, הביקורת של Gamer על המשחק נמצאת כאן).

תגיות: , ,


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS