גיימפוד, פרק 274: שיטסטורם בכוס מים

עידן דקל|גיימפוד אין תגובות »

פעם בכמה זמן כל הכוכבים מסתדרים, ומגיע פרק בו כל משחק שאנחנו מדברים עליו הוא פשוט נהדר. הדובדבן שבקצפת, היהלום שבכתר, ה-3 שב-Half Life. הפרק הנוכחי הוא לא כזה. בפרק הנוכחי אנחנו לא מדברים על אף משחק שראוי לתואר "משחק השנה 2021". טוב, אולי אחד.

להורדה (01:11:42, 51.8 מגה)

המשך »

על BioShock והייפ

עידן זיירמן|חפירות 3 תגובות »

שחר לנגבהיים כתב היום ב- Gamer כתבת "בקרוב" על BioShock, אבל בניגוד למסלול הסטנדרטי של כתבת "בקרוב", הוא החליט די לרדת על המשחק, ועל ההייפ המסיבי שסובב אותו.

גם אני הייתי שם, פעם, כשירדתי על Myst IV: Revelation רק על סמך גרסת הבטא שלו. אבל בעוד שאני הסתמכתי על כל סדרת Myst לפני שהשפלתי את המשחק הרביעי, שחר בוחר להכות ב- BioShock רק על סמך החומר ששוחרר עד כה לרשת.

אני לא מסכים איתו על כל הנקודות. נכון, כשהחברה המפתחת מפיצה סרט שמדגים את אפקטי המים של המשחק, אני בהחלט חושב שיש כאן בעיה, אבל אני עדיין חושב ש- BioShock יהיה משחק מוצלח. עם זאת, אי אפשר שלא להנהן בהסכמה עם השאיפה של שחר להחזיר את המפתחים והמפיצים בחזרה לקרקע.

לעזאזל, הם מתרבים.

עידן זיירמן|חדשות אין תגובות »

Myst מגיע ל- Nintendo DS. איזה יופי.

כל מי שלא מכיר אותי עלול לחשוב שהמשפט הקודם לא נאמר בציניות. האמת היא שאני חושב שהפצה של Myst ל- Nintendo DS היא אחד מהדברים המיותרים ביותר שאפשר לעשות. אחרי הכל, זה לא שחסרים משחקי פאזלים ל- DS, ובמקרה של Myst המצב חמור הרבה יותר: הוא לא סתם משחק פאזלים, הוא משחק פאזלים גרוע. על ה- DS, הוא יאבד אפילו את היתרון המינימליסטי שנותר לו: גרפיקה יפה. אז מה עשינו בזה?

(ולמי שלא מבין את המקור לרגשות השטנה שלי כלפי Myst – אפשר למצוא חלק מהם בביקורת שעשיתי על Myst 5. אני באמת ובתמים מאמין שמדובר בסדרת משחקים נוראית – כל משחק בסדרה, מסיבות אחרות).


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS