Far Cry 2!

עידן זיירמן|חדשות תגובה אחת »

PC Gamer UK חושף את הפרטים הראשונים שמצאתי ברשת על Far Cry 2! איזה יופי!

מדובר רק בחלק אחד של ה- Preview שהתפרסם בגיליון החדש של PC Gamer UK. החלק השני יתפרסם מחר, אבל כבר החלק הזה מספר לנו כמה דברים מעניינים. בתור התחלה, הוא מספר לנו שהחבר'ה ב- UbiSoft לקחו מאוד קשה את התלונות החוזרות ונשנות על הופעתם של המוטנטים בחלקים המאוחרים של Far Cry, ו- Far Cry 2 יהיה נטול מוטנטים לחלוטין. המשך »

מהצד השני…

עידן זיירמן|שטויות 2 תגובות »

הנה משהו שיאזן את הפוסט האחרון שלי על BioShock (ואת הכתבה אליה הוא מקשר): פוסט של קיירון גילן על BioShock (נו… הוא כתב מ- PC Gamer האירופאי שכבר הזכרתי כאן בעבר)  והצורה שבה הוא זוכה לרטינות מטופשות למדי בפורומים הרשמיים של המשחק. קריאה מומלצת. אתם יודעים, בשביל לאזן קצת את שחר.

תגיות: ,

משחקים המוניים: הבעיה

עידן זיירמן|שטויות 3 תגובות »

PC Gamer UK פרסמו טור שמסכם, מבחינתי, את כל הבעיה של משחקים המוניים – הנקודה שבה המשחקים ההמוניים מפסיקים להיות כיפיים, ומתחילים להיות עבודה. הנקודה שבה אי אפשר להיות יותר Casual Player. אני מכיר את זה, כי הייתי שם עם Star Wars: Galaxies. ויש לי תחושה שאם הייתי ממשיך עם D&D Online, הייתי מגיע לזה גם שם.

קריאה מומלצת, בכל אופן.

מי מפחד מעירום חלקי?

עידן זיירמן|חדשות 2 תגובות »

Halo 2 Vista, גרסת ה- PC של משחק הפעולה הפופולרי-להחריד שיצא לפני מיליון וחצי שנים ל- X360, נדחה קצת. ממש קצת. במקום לצאת לשוק ב- 18 במאי, הוא יצא ב- 8 ליוני. לא ששלושה שבועות איחור למשחק עתיק כל כך ישנו משהו למישהו, אבל עדיין, זה גורם להרמת גבה אחת או שתיים.

והסיבה? לדברי מיקרוסופט, הגרסה שתוכננה להפצה "מכילה עירום חלקי", ועל מיקרוסופט לעדכן את אריזת המשחק כדי לכלול אזהרות בנוגע לתוכן.

אי אפשר שלא לתהות על קנקנו של התירוץ התמוה הזה. עוד יותר משעשעת היא התגובה: עדכון שיופץ לרשת יאפשר להסיר את התוכן הפוגעני מהמשחק. באמת, עד כמה שאני זוכר ממשחקים כמו The Sims או Tomb Raider, בדרך כלל זה קורה הפוך: קודם כל יוצא המשחק, ולאחר מכן יוצא עדכון לא-פורמלי שמאפשר להוסיף לו עירום.

אולי כל העסק הזה הוא חלק ממזימה מיקרוסופטית? אחרי הכל, הם אומרים שהגרסאות הבאות של המשחק שיופצו לחנויות יכילו את העדכון בצורה מובנית במשחק. אולי הם מנסים לגרום לנהירה של בני טיפש-עשרה לחנויות, בניסיון לקנות את העותקים הראשונים והלא-מעודכנים, רק בניסיון למצוא, במקום כלשהו במשחק, פטמה?

ובנושא דומה אבל שונה – PC Gamer UK העלה את הביקורת שלו על המשחק. היא לא היתה מאוד אוהדת.

ואם כבר דיברנו על גרפיקה במשחקי PC…

עידן זיירמן|חדשות 2 תגובות »

רק שלשום רשמתי כאן פוסט שמתלהב, בין השאר, מהגרפיקה המופלאה של Crysis. כאילו בשביל להוסיף משקל לקשקושים שלי ושל PC Gamer, בדיוק היום עלה לאוויר הטריילר הזה, שמציג גרפיקה מהמשחק.

אם לסכם את זה במילה אחת: יאמי.

תגיות: , ,

מלחמת הקונסולות ב- PC: סיבוב 56,247

עידן זיירמן|שטויות 8 תגובות »

יאללה, עדכון אחרון, ואז אני חוזר לכתוב את הביקורת על Ghost Rider לפלייסטיישן 2.

PC Gamer העלו טור מאוד מעניין שמנציח את העמדה הקבועה שלהם: המחשב האישי מנצח את הקונסולות. נכון, הדעה של PC Gamer מוטה מהיסוד, אבל אי אפשר שלא להנהן בהסכמה עם כמה מהטיעונים שהם מעלים שם.

אבל מה שבאמת העלה חיוך על השפתיים שלי הוא הציטוט הנפלא של הבחור שאחראי על הפיתוח של Crysis: "קונסולות הדור הבא לא מסוגלות להתמודד עם המשחק שלנו".

זהו, לילה טוב לכולם.

תגיות: ,


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS