יאללה, קומיקס

עידן זיירמן| שטויות הוספת תגובה

אחרי היעדרות ממושכת למדי, הקומיקס של גיימר חוזר!

הפעם, אני מוכרח לגלות לשם גילוי הנאות, יש לי חלק בקומיקס הזה. השם זמני, הקונספט מגובש רק חלקית, והרעיון של פרק הפיילוט (מחווה בוטה ל"וי בריבוע" של ויגיימס) לא התקבל טוב/הובן ע"י אחוז מכובד של הגולשים שלנו.

לאורך השבועות הקרובים תהיה לנו ההזדמנות לגלות אם נוכל לשפר קצת את דעת הקהל הזאת, או שעדיף שפשוט נפרוש למערה מחוסרת-הקומיקס שלנו.

12 תגובות ל “יאללה, קומיקס”

 1. uzi מאת uzi:

  כן, הפיילוט דיי גרוע. נתחיל מזה שהוא פשוט ארוך מידיי, יש יותר מידיי בדיחות ופאנצ'ים (וגם הם ממוצעים-משהו) שיוצרים בלבול רציני (הקטע עם מיאמוטו נלקח בהשראת gamejew נכון?), הציור חובבני, ובכלל, אני לא ממש אהבתי את הקונספט של ה"יש שכנות חדשות לקומיקס". הקטע של המשחק מילים בין בקר (controller) לבין בקר (cattle) דיי נחרש בקומיקס של וי-גיימס, אז לא יפה לקחת גם את הבדיחות משם.

  תנסו להבא לקצר אותו ולהתרכז בפאנצ' אחד טוב ומסויים. בהצלחה.

 2. אילן גלר מאת אילן גלר:

  מבין יותר מ-2000 אנשים שצפו בקומיקס, יש לנו תגובות של קצת יותר מעשירית. אם מזה אתה מסיק שאחוז מכובד לא אהב אותו…

 3. אילן גלר מאת אילן גלר:

  אויש, איזה עשירית. אני חלש במתמטיקה בשעות האלה. הרבה פחות…

 4. uzi מאת uzi:

  אבל הטוקבקים אמורים מציגים מדגם כלשהו, לא משנה עד כמה זה אחוז נמוך…

 5. יובל בירב מאת יובל בירב:

  אילן, אני חושב שאתה מתבלבל בין כניסות לצופים.
  על הקומיקס רשום כרגע 3,120 כניסות. מהנסיון בקומיקס שלנו, זה אומר שהיו לו בין 600 ל- 1,000 צופים.

 6. אילן גלר מאת אילן גלר:

  uzi – בוודאי שהם מייצגים "מדגם" כלשהו, אבל מדגם של מה? מדגם מייצג של כלל הגולשים באתר? אין לי שום סיבה לחשוב כך. סביר בדיוק באותה המידה שכל מי שלא אהב את הקומיקס הגיב, וכל מי שאהב לא הגיב. או (מה שהרבה יותר סביר) שיש בגיימר כמה עשרות גולשים שנוטים להגיב לכתבות ואינם מהווים מדגם מייצג לשום דבר, ועוד אלפים שלא מגיבים לכלום.

  יובל – אנחנו לא מסתכלים על אותם הנתונים. במקרה הספציפי של הקומיקס, באמת שמתי לב שהרישום ה"פומבי" קרוב לרישום האמת. כנראה שלא הרבה אנשים נכנסו פעמיים. מה שאומר לי יותר מהתגובות לדוגמא… 🙂

 7. אילן גלר מאת אילן גלר:

  ואגב, שלא יתפרש שאנחנו מנסים "לעבוד" על הגולשים שלנו – הנתון הזה מופיע שם אך ורק כי נכון לרגע זה, עוד לא התפנו אנשי הטכנולוגיה להסיר אותו, והוא אכן מודד כל צפייה בעמוד ללא התחשבות בזהות הצופה.

 8. עומר קציר מאת עומר קציר:

  אבל אילן, הפיילוט באמת יצא לנו קצת חלש כניראה אם היו שם איזה 100 תגובות שרובן לא הבינו באמת את הקונספט… צריך להודות בטעויות, לא? :O

 9. עידן זיירמן מאת עידן זיירמן:

  ובכל זאת, יש מקרים שבהם באמת הגולשים שלנו מפתיעים אותנו. הצורה שבה לכל כך הרבה גולשים נראה יותר הגיוני שהעתקנו בלי בושה קומיקס של מישהו אחר וציפינו שאף אחד לא ישים לב (ושניסינו לגנוב בדיחות כמו "בקר רוטט") מאשר שפשוט עשינו מחווה לקומיקס של ויגיימס בתור הפתיחה של הקומיקס שלנו – פשוט משאירה אותי בהלם.

  בערך כמו הפעם שבה לכל הגולשים שלנו נראה הרבה יותר הגיוני שהורדנו משחק לא-חוקי (אני חושב שזה היה Generals) מאשר שפשוט קיבלנו עותק ביקורת שלו שבוע לפני, והם סירבו להאמין באפשרות השניה. או הצורה שבה גולשים שוב ושוב העירו לנו בעבר על כך שטעינו בחישוב הממוצע, ומשום מה העדיפו להאמין שאנחנו לא יודעים לעשות חישוב עם פעולות חשבון בסיסיות על פני האפשרות שאנחנו פשוט לא מחשבים את הציון בצורה הזאת.

  כאילו, באמת, מדכא לחשוב עד כמה הגולשים שלנו חושבים שאנחנו מטומטמים, לפעמים.

 10. יובל בירב מאת יובל בירב:

  למרות שאני כבר שבע וחצי שנים בתחום, אני מופתע כל פעם מחדש. כל כך הרבה גולשים נכשלים בהבנת הנקרא שזה מרשים. רק אתמול פרסמנו ידיעה על בחירת המשחקים הזוכים של E3 על ידי מבקרי המשחקים בארה"ב, ואחד המגיבים בחר לומר שהבחירות שלנו מוזרות ושאפילו ב- iGames בחרו טוב יותר…

  בכתבות שלנו שמרכזות משחקים למחשב ולקונסולות אנשים תמיד מגיבים ש"חלק מהמשחקים מופיעים פעמיים" במקום לחשוב שאולי משחק שיוצא גם וגם מקבל אזכור בשתי הרשימות.

  ומה לגבי אלו שקופצים עם "זה ישן, ראיתי את זה לפני חמש שעות בגיימספוט"?

 11. עוזי מאת עוזי:

  😯 , אני בעצמי דיווחתי לפני יומיים על אותה הידיעה בידיוק גם באייגימס.
  והיי, מזאת אומרת "ושאפילו ב- iGames בחרו טוב יותר…"?

 12. שוורצי מאת שוורצי:

  אותי טוקבקים כאלה תמיד בעיקר משעשעים.
  כמו למשל זה שכתב "אבל רגע, הם לא אמרו שזה לא חיקוי של משהו שמישהו אחר עשה?? הרי זה בדיוק כמו ויגיימס!!!!!1!!111"

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS