יאללה, קומיקס

עידן זיירמן|שטויות 12 תגובות »

אחרי היעדרות ממושכת למדי, הקומיקס של גיימר חוזר!

הפעם, אני מוכרח לגלות לשם גילוי הנאות, יש לי חלק בקומיקס הזה. השם זמני, הקונספט מגובש רק חלקית, והרעיון של פרק הפיילוט (מחווה בוטה ל"וי בריבוע" של ויגיימס) לא התקבל טוב/הובן ע"י אחוז מכובד של הגולשים שלנו.

לאורך השבועות הקרובים תהיה לנו ההזדמנות לגלות אם נוכל לשפר קצת את דעת הקהל הזאת, או שעדיף שפשוט נפרוש למערה מחוסרת-הקומיקס שלנו.

יופי סוני.

עידן זיירמן|חדשות 3 תגובות »

כמה פרובוקציות-בשקל ופליטות פה הפכו את E3 השנה למופע של סוני. וכמו E3 של שנה שעברה, זה לא מופע מהסוג הטוב. נכון לאתמול בצהריים עוד חשבתי לכתוב פוסט מרוכז על הסיפור הזה: המחיר של הפלייסטיישן 3 כן יעלה בחזרה? לא יעלה בחזרה? מהדורת השישים GB כן הולכת לעוף? לא הולכת לעוף? והמכירות – הן יעלו? או ירדו?

די, הגעתי לרוויה. נשבר לי. יובל בירב מויגיימס סיכם בבלוג של האתר את הראיון ההזוי של דיוויד ריבס מסוני ב- gameindustry.biz. זה בהחלט צריך להספיק לכל מי שמעונין לקרוא על התפקוד ההזוי של סוני בימים האחרונים. מה שהתחיל בתור שבוע מוצלח לחברה (בכל זאת – הורדת מחירים, והכל) הסתיים בשקיעה מהירה בחזרה לתדמית המזעזעת שסוני בנתה לעצמה בשנה/שנתיים האחרונות.

החברה יכולה, לפחת, להתנחם קצת מכך שנראה שבתחרות "יורש ה- DVD" – ה- Blu-ray מראה סימנים לכך שהוא הולך לנצח.

עוד על הכנס בבית ברל: הצד הויגיימסי

עידן זיירמן|שטויות אין תגובות »

Vgames העלו את הסיקור שלהם על הכנס בבית ברל. בנוסף לכתבה הגדולה על הכנס, אחד מכתבי האתר, שי זלדיס, העלה פוסט בבלוג של Vgames המתאר את אחד הפאנלים ספציפית: "באיזה צד של הזכוכית נמצאים החיים האמיתיים?". קריאה מומלצת.

קצרים

עידן זיירמן|מבזקים 2 תגובות »

זהו. סוף השבוע התחיל באופן רשמי. אבל עולם משחקי המחשב? לא ממש מרגש, היום. כל מה שמצאתי שבכלל שווה להזכיר זה את שני אלה. וגם עליהם אין לי בכלל מה להגיד. אולי אני מזדקן.

בלוגים!

עידן זיירמן|שטויות 3 תגובות »

רק שלושה חודשים עברו מאז שהתיישבתי לי על "בלוגלי", מצויד בגישת ה"אין כמעט בלוגים על משחקים ברשת" שלי – וכבר יש כאלה שקוראים תיגר על הגישה הזאת. הראשונים הם Vgames, עם "Games – בלוגיימינג עברי כשר". ולא עבר רגע מאז שהם התחילו, וכבר יש להם פוסט מוצלח במיוחד. אמנם מדובר יותר בפוסט על בלוגים מאשר פוסט על משחקים, אבל היי – עדיין פוסט מוצלח.

ובנושא אחר לחלוטין: הבלוג הויגיימסי הזכיר לי שרשימת הקישורים שלי בצד לא עודכנה מאז שפתחתי את הבלוג, אף על פי שבזמן הזה למדתי להכיר כמה אתרים חדשים, כמו GayGamer המשעשע (נו, אתם יכולים לקרוא אותו גם אם אתם סטרייטים, באמת) או The Girl Gamer. עדכון מקיף יותר יבוא בקרוב, אני מבטיח.

יום עמוס.

עידן זיירמן|שטויות תגובה אחת »

אני מוכרח להודות, אין לי ממש סבלנות להעלות עדכונים ארוכים ומפורטים היום. וזה די חבל, כי קרו המון דברים, וחלקם די מעניינים. אז אני אתמצת את כולם בפוסט אחד קצר:

  • Vgames שיחקו אותה עם אחלה קומיקס, היום. הוא מתייחס, בין השאר, למה שכתבתי עליו בפוסט הזה, ובפוסט הזה.
  • קהילת מפתחי ה- XNA הבריטית מארגנת תחרות פיתוח משחקים ב- XNA. למי שלא יודע, XNA היא פלטפורמה לפיתוח משחקי עבור "חלונות" ו- X360. תרגישו חופשי לנסות את מזלכם.
  • טריילר מס' 1: הטריילר לגרסה הקולנועית של Dead or Alive. נראה טראשי להחריד. ועם בחורות בביקיני.
  • טריילר מס' 2: באתר של Fallout 3 יש ספירה לאחור לקראת סרטון הטיזר למשחק.

זה הכל, לבינתיים.

אופטימיות קוסמית

עידן זיירמן|חפירות 5 תגובות »

בחודש פברואר הודיעו ויגיימס בגילוי דרמטי למדי: ה- X360 תגיע לארץ! חלפו להם שלושה וחצי חודשים, והחבר'ה במיקרוסופט עדיין לא מוכנים להתחייב לתאריך כלשהו. בניסיון להעיר את "מיקרוסופט ישראל" משנת החורף הארוכה שנפלה עליהם, Vgames עורכים סקר קטן, ואת התוצאות שלו הם מתכוונים להעביר לענף המקומי של ענקית התוכנה.

לפני שמישהו מויגיימס יקפוץ עלי: אין בי אף מיליגרם של ביקורת או ציניות כלפי ההתייחסות של ויגיימס לנושא. כלומר, יש לי, קצת, כי ההכרזה המקורית של מיקרוסופט כל כך הלהיבה את כל המעורבים בעניין, עד שהם לא טרחו להפגין אפילו קצת ציניות בריאה בנושא שבו, אם לשפוט על פי ההיסטוריה, יש מקום להמון ציניות בריאה. אבל זה לא מה שאני רוצה להגיד כאן. להיפך, מגיע לחבר'ה מויגיימס איזו טפיחה על השכם בעקבות המאמץ.

המשך »

יפה לכם, באמת

עידן זיירמן|Rant 9 תגובות »

אף על פי שאני עובד באתר המתחרה, אני בדרך כלל מנסה לשמור בבלוג הזה על גישה אובייקטיבית כלפי Vgames. כשמגיע להם, אני מפרגן להם. לפעמים, אני מפרגן להם קצת פחות. כתבתי עליהם מעט מאוד, וכשכן כתבתי – ניסיתי לאזן את מה שכן כתבתי עליהם כלפי הצד החיובי, כדי שחס וחלילה לא יגידו עלי שאני סתם לא אובייקטיבי.

אבל תסלחו לי, אין לי מושג איך להתייחס להודעה הדרמטית של Vgames, על כך שהם מארגנים מסיבת רשת באמצע יולי. המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS