יופי סוני.

עידן זיירמן| חדשות הוספת תגובה

כמה פרובוקציות-בשקל ופליטות פה הפכו את E3 השנה למופע של סוני. וכמו E3 של שנה שעברה, זה לא מופע מהסוג הטוב. נכון לאתמול בצהריים עוד חשבתי לכתוב פוסט מרוכז על הסיפור הזה: המחיר של הפלייסטיישן 3 כן יעלה בחזרה? לא יעלה בחזרה? מהדורת השישים GB כן הולכת לעוף? לא הולכת לעוף? והמכירות – הן יעלו? או ירדו?

די, הגעתי לרוויה. נשבר לי. יובל בירב מויגיימס סיכם בבלוג של האתר את הראיון ההזוי של דיוויד ריבס מסוני ב- gameindustry.biz. זה בהחלט צריך להספיק לכל מי שמעונין לקרוא על התפקוד ההזוי של סוני בימים האחרונים. מה שהתחיל בתור שבוע מוצלח לחברה (בכל זאת – הורדת מחירים, והכל) הסתיים בשקיעה מהירה בחזרה לתדמית המזעזעת שסוני בנתה לעצמה בשנה/שנתיים האחרונות.

החברה יכולה, לפחת, להתנחם קצת מכך שנראה שבתחרות "יורש ה- DVD" – ה- Blu-ray מראה סימנים לכך שהוא הולך לנצח.

3 תגובות ל “יופי סוני.”

 1. אילן גלר מאת אילן גלר:

  קח בחשבון שאת הידיעה אודות הוזלת המחיר דאגה סוני להפיץ בכל צינורות התקשורת המקובלים, והיא הגיעה למיין-סטרים.

  הדיון אודות הראיון ההזוי ופליטות הפה של בכירי סוני הוא יותר עניין גיימרי-פנימי, ולא מסוג הדברים שכתב של "פוקס ניוז" ימהר לדווח עליהם (והם דיווחו על המחיר החדש של הפס3. בחיי. ראיתי). הייתי אומר שזו פחות "פגיעה שמחזירה את סוני אחורה למצב הגרוע", ויותר אנקדוטה שמעידה על חוסר האירגון ששולט בחברה הזו בכלל, ובחטיבת הבידור האלקטרוני בפרט.

 2. עידן זיירמן מאת עידן זיירמן:

  כל הפוסט הזה הוא עניין גיימרי-פנימי. קשה לי להאמין שהתדמית של סוני נפגמה בעיני אלה שאינם גיימרים בכל מקרה.

  וכן, הצגה של חוסר ארגון זה בדיוק סוג התדמית שסוני הצליחו קצת לנער בזמן האחרון. ממש לתקופה קצרה, אבל בכל זאת.

 3. יובל בירב מאת יובל בירב:

  ובכל זאת, אם אחרי שהידיעה אודות הוזלת המחיר מגיעה למיינ-סטרים, ואז הוא מגלה שבשטח אין הוזלת מחיר, גם מי שאינו גיימר בשום כיוון יידע שעבדו עליו.

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS