החדשות המשמחות של השבוע

עידן זיירמן| חדשות הוספת תגובה

לעזאזל, כבר כמעט חצות, יש המון עדכונים מכל השבוע שאני צריך להשלים ולקרוא, ואני עדיין ממשיך לשחק ב- Peggle כמו אידיוט. מילא אם הייתי משחק במשהו שגורם לי להרגיש כמו גיימר "רציני". נניח, Geometry Wars המהולל. אבל… Peggle. פשוט כואב.

בכל מקרה, כרגע הצלחתי לשמוע את החדשות הטובות ביותר של השבוע: הוכרז משחק ההמשך ל- Company of Heroes – משחק האסטרטגיה בזמן-אמת הטוב ביותר שיצא לי לשחק בו בשנים האחרונות.

נכון, ההכרזה הזו היתה צפויה, אבל הנה כמה דברים שלא הצלחתי לנחש ממנה: המשחק לא יתמקד בחזית המזרחית, כפי שרוב האנשים ניחשו לפני כחצי שנה – אלא ימשיך להתמקד בחזית המערבית, וייתן לשחקנים הזדמנות לשחק לא באחת – אלא בשתי מערכות לשחקן היחיד: אחת בתור גרמניה (אותה יכולנו לשחק כבר במשחק מרובה המשתתפים של המשחק המקורי) ואחת בתור בריטניה. חוץ מזה, למשחק תהיה תאימות מלאה עם Company of Heroes המקורי במשחק מרובה-משתתפים. גם זה קצת תפס אותי בהפתעה.

מה שכן מעלה אצלי סימני שאלה זו ההודעה לעיתונות, שהסבירה ששני הצבאות מעלים את סך הצדדים הזמינים למשחק מרובה-המשתתפים לארבעה צבאות. סליחה? לא היו גרמנים כבר במשחק המקורי? או שיש עכשיו שני צבאות לגרמנים? מוזר.

למי שהצליח לפספס את זה, הידיעה הזאת מעוררת התרגשות כי, מה לעשות, מאוד אהבתי את Company of Heroes. ולא רק אני. הוא מקבל ממוצע מטורף של ציונים ברחבי העולם. וכמו בפוסט שלי על Deus Ex, קיירון גילן מסביר את זה הכי טוב. המשחק הזה פשוט הזכיר לנו למה משחקים שמבוססים על מלחמת העולם השנייה היו כל כך פופולריים מלכתחילה. הוא הפסיק לגרום לקונספט הזה של משחק להראות נדוש. ולעזאזל, הוא פשוט היה משחק מדהים. מסוג הדברים שאחריהם קשה מאוד להסתכל למשחקים כמו Command & Conquer 3 בעיניים (מצד שני, הוא עוד לא הגיע אלי לביקורת, אז אין לי בסיס טוב לטענה הזאת).

תאריך יציאה? עדיין אין. הימור פרוע: אוקטובר 2007. הרגישו חופשי לשתף את ההימורים שלכם כאן.

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS