גיימפוד, פרק 167: גיטר הירו זיירמן

עידן דקל| גיימפוד הוספת תגובה

עופר, זיירמן ודקל נלחמים בחייזרים שיכולים להיות כל דבר ב-Prey, נלחמים עם היפנים על הגדרות מילים בסיסיות ב-NieR: Automata, נלחמים נגד הזמן ב-The Sexy Brutale ו-10 Seconds Ninja X, נלחמים בד"ר מריו ב-Puyo Puyo Tetris, ונלחמים במפתחים שעדיין עובדים עם Pixel Art ב-Pixel Dungeon.

להורדה (01:05:27, 59.9 מגה)

00:36:00: התחלנו, ומיד נכנסנו לנושא הראשון שלנו – ל"ג בעומר. למה?
00:02:08 – אבל אז התעשתנו ועברנו ל-Prey.
00:02:13 – אהם, כלומר, NieR: Automata. כי עופר סיים עוד Playthrough במשחק, השלישי והאחרון, וגם הגיע למלא סופים אלטרנטיביים, ורצה לדבר על כמה שהוא נהנה ממנו.
00:09:55 – לעופר גם היה זמן להתנסות עם Prey, המשחק שנושא את השם של המשחק שיצא ב-2006, וזה הקשר היחיד בין השניים. המשחק החדש הוא לא פחות מממשיכו הרוחני שלSystem Shock , אז אם אימה בחלל (עם קצת Jump Scares) עושה לכם את זה, מומלץ לנסות אותו. אם אתם רוצים חוות דעת נוספת, צפו ב-Let’s Play שהקליטו זיירמן וארז.
00:21:07 – אז מה היצירות שהיוו השראה לסיפור של Prey?
00:24:23 – למרות שהמשחק עשה ככל שביכולתו למנוע מזיירמן לשחק בו, זיירמן לא אמר נואש, והציל אנשים ממיתות נוראיות ב-The Sexy Brutale, שלקח את הרעיון של "לקום אתמול בבוקר" ושילב אותו עם תעלומה בלשית.
00:31:57 – זיירמן שיחק גם ב-Puyo Puyo Tetris, שזה מה שקורה כששמים את טטריס ו-Puyo Puyo (מסתבר שזה משחק שקיים) בצנצנת, מערבבים קצת ואז שופכים לתוך החנות של הפלייסטיישן.
00:34:52 – אם אתם קוראים את הטקסט הזה אתם כבר לא יכולים לשחק בבטא הסגורה של Quake Champions, כי כיאה לשמה, היא נסגרה. אבל זה לא מנע מזיירמן לחלוק את החוויות שלו ממנה.
00:42:55 – דקל התחיל את 10Seconds Ninja X , הבין מהר מאוד שזה לא משחק בשבילו, ולכן הוא עשה את הדבר ההגיוני, ושיחק בו עד שסיים אותו. כי בעולם בו דונלד טראמפ הוא נשיא ארצות הברית החיים לא חייבים להיות הגיוניים.
00:47:37 – כל הגרפיקה והאפקטים של Prey ו-NieR העמיסו מאוד על עופר, אז הוא חזר לבסיס עם Pixel Dungeon, משחק שהשם שלו אומר כל מה שצריך עליו.
00:51:30 – דקל מצא את Batman: Arkham VR במחיר מספיק נמוך, אז הוא החליט שזו הזדמנות נהדרת לשחק בו, ולסיים אותו לפני שארוחת הערב שלו תצא מהמיקרו.
00:56:44 – חדשות!
00:56:52 – תדהמה! בזמן שאתם מקשיבים לפרק הזה, Alan Wake כבר לא זמין לרכישה, בגלל כל מיני ענייני זכויות יוצרים מעצבנים. זה מה שהיה לזיירמן להגיד עליו כשהוא יצא.
00:59:37 – פרדוקס יפיצו את Surviving Mars ואת Battletech, משחק טקטי עם רובוטים ענקיים שגייס 2.8 מיליון דולר בקיקסטארטר (מהחבר׳ה שפיתחו את Shadowrun).
01:01:10 – Vanquish מגיע ל-PC ב- 25 למאי.
01:01:42 – Square Enix מנסים למכור את IO Interactive.
01:03:48 – סיימנו. כרגיל, אתם יכולים למצוא אותנו בבלוג שלנו, בפייסבוק, בטוויטר וב-YouTube. הי, כבר אמרנו שממש כדאי לכם לסמן בדף שלנו See First כדי שתראו את כל התוכן שאנחנו מפרסמים? כי זה משהו שממש כדאי לכם לעשות. כדי שתראו את כל התוכן שאנחנו מפרסמים.

Music credits:
Jazz Jackrabbit – Theme
NieR Automata – City Ruins
NieR Automata – Grandma (Destruction)
Prey – Complete soundtrack
The Sexy Brutale – Complete Soundtrack
Puyo Puyo Tetris – Across the Distant Space
Puyo Puyo Tetris – Its Main Menu!
Quake Champions – Ruins of Sornath
Pixel Dungeon – Main Theme
Batman: Arkham VR – Credits
Orz
Castle Crashers – Jumper

3 תגובות ל “גיימפוד, פרק 167: גיטר הירו זיירמן”

  1. רון מאת רון:

    בneir automata הגעת לסוף שבו אתה נלחם בcredits או שהחלטת לוותר עליהם?

  2. עופר שוורץ מאת עופר שוורץ:

    כמובן שהמשכתי עד הסוף. ולשאלה הבאה שלך, לא, לא מחקתי את השמירה שלי.

  3. גיימפאד » גיימפוד, פרק 168: גיימפוד קובננט מאת גיימפאד » גיימפוד, פרק 168: גיימפוד קובננט:

    […] 37:10 – עופר עומד לסיים את Prey. כמה זה עומד לסיים את Prey? ובכן, ברמה של ״אם לא הייתי מקליט איתכם את הפודקאסט הייתי מסיים אותו עד עכשיו״. אז מה יש לו להגיד על המשחק שהוא לא אמר בפרק הקודם? […]

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS