גיימפוד, פרק 227: שכונה בלונדון

עופר שוורץ| גיימפוד הוספת תגובה

והפעם: תחרות הקאמבק המפתיע! גיא חזר למשחק מלפני שנתיים, עופר חזר למשחק מלפני 5 שנים, וזיירמן חזר למשחק מלפני 20 שנה.

להורדה (1:00:54, 43.2 מגה)

2:37 – גיא ועופר שיחקו ב-The Outer Worlds (לא להתבלבל עם Outer Wilds), המשחק החדש של Obsidian, שהוא מאוד מאוד Fallout אבל בחלל וכתוב טוב.

16:41 – אפרופו Fallout, בתסדה הוסיפה מנוי פרימיום ל-Fallout 76, שעולה $13 בחודש ונראה מאוד מאוד לא שווה את זה כרגע, ובעיקר תפקד כפרסומת חינם ל-Outer Worlds.

18:47 – עופר שיחק ב-Disco Elysium, שזה שם אמיתי של משחק אמיתי. בפרט, משחק תפקידים בלשי בסגנון נואר, מאוד מעניין וכתוב מעולה, עם הרבה קריאה ודיאלוגים ובלי קרבות בכלל, ועם מכניקה מקורית של אינטראקציה עם העולם ועם התכונות של הדמות הראשית.

25:40 – עוד משחק שלחלוטין קיים ועופר נשבע שהוא שיחק בו הוא Manifold Garden, משחק חידות שמבוסס על שינויים בכוח המשיכה, עם סביבות אינסופיות (לא, באמת) מאוד מרשימות ואשר-יות. מומלץ לראות את הטריילר כדי להבין כמה mindfucky העיצוב שלו.

28:42 – אה כן, עופר שיחק גם ב-Control. אבל אין לו הרבה להוסיף מעבר למה שכבר נאמר עליו בכל מקום (כולל פה בגיימפוד, בפרק 223), חוץ מזה שמערכת ה-crafting היא מעצבנת.

33:15 – זיירמן– לא, רגע, בעצם עופר נזכר בעוד משהו להתלונן על The Outer Worlds.

34:45 – זיירמן המשיך לשחק ב-Magic: the Gathering Arena ומדווח שהוא מאוד מהנה גם בשביל filthy casuals שלא יודעים כלום, ושהכלכלה שלו (מבחינת free to play) מאוזנת טוב לאנשים שלא משחקים יותר מדי.

37:29 – הבן של זיירמן שיחק ב-PAW Patrol, או בשמו המלא: "מפרץ ההרפתקאות: יחידת החילוץ: המשחק הרשמי"? אז כן, זה משחק שמבוסס על סדרת אנימציה לילדים. אבל זה לא מצדיק את כמה שהוא משעמם.

41:52 – עופר שיחק גם ב… Marvel Puzzle Quest? המשחק הזה שדיברנו עליו בלי הפסקה ב-2014 ואז מתישהו נטשנו אותו לחלוטין? כן, כן, אותו אחד. והוא השתפר מאז בכל מיני דרכים ועדיין מכיל את הכיף הבסיסי של Puzzle Quest.

46:32 – גיא ניסה שוב את Slay the Spire, והפעם מאוד נהנה.

49:38 – League of Legends חגג 10 שנים, ו-Riot הכריזה על הרבה מאוד דברים שנמצאים בשלבים שונים של פיתוח. בין השאר גירסה של LoL לקונסולות ומובייל, משחק קלפים שמבוסס על העולם של LoL, סדרה מצוירת, ו-FPS סטייל Overwatch שלא מבוסס על אותו עולם בכלל.

54:02 – כל המשחקים נדחו. בפרט, The Last of Us 2 ייצא רק בסוף מאי, וכל המשחקים הגדולים של Ubisoft נדחו לשנה התקציבית של 2020-2021.

57:40 – Fortnite נשאב לתוך חור שחור ואז חזר יומיים אחר כך.

תגובה אחת ל “גיימפוד, פרק 227: שכונה בלונדון”

  1. גיימפאד » 2022: סיכום שנה – עופר מאת גיימפאד » 2022: סיכום שנה – עופר:

    […] זה, Marvel Puzzle Quest השתלט על החיים שלי לתקופה קצרה. ובכן, שתי תקופות קצרות. מכל המשחקים דמויי-Bejeweled שניסיתי, אלה היחידים שהצליחו […]

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS