גיימפוד, פרק 279: בן אנוש נורמלי

עידן זיירמן|גיימפוד תגובה אחת »

בפרק של היום: קר בישראל. לא יודעים, משום מה חשבנו שכדאי לציין את זה.

להורדה (1:04:28, 88.6 מגה)

המשך »

גיימפוד, פרק 254: דקירות בעין

עופר שוורץ|גיימפוד אין תגובות »

זהו, אנחנו רשמית בעונת המשחקים ויש הרבה משחקים חדשים ומעט מאוד חדשות. וכרגיל, זה לא מפריע לנו לדבר על דברים ישנים או סתם מוזרים, אבל עדיין.

בפרק הבא: סייברפאנק! (ופרק אחרי זה: סיכום שנה!)

להורדה (1:04:24, 48.7 מגה)

המשך »

גיימפוד, פרק 227: שכונה בלונדון

עופר שוורץ|גיימפוד תגובה אחת »

והפעם: תחרות הקאמבק המפתיע! גיא חזר למשחק מלפני שנתיים, עופר חזר למשחק מלפני 5 שנים, וזיירמן חזר למשחק מלפני 20 שנה.

להורדה (1:00:54, 43.2 מגה)

המשך »

גיימפוד, פרק 203: עץ גדול היה פה

עידן זיירמן|גיימפוד 2 תגובות »

בפרק 203 של ״גיימפוד״ זיירמן עדיין משחק בדברים אפילו שאין לו מחשב, אלון עדיין מדבר על ספיידרמן אפילו שחפרנו עליו בלי הפסקה בחודש האחרון, עופר משחק ב- Project Stream אפילו שרובכם עדיין לא יכולים לעשות את זה וגיא משחק את Bastion ב- Overwatch אפילו שכולם שונאים אותו על זה.

להורדה (1:03:05, 90.9 מגה) המשך »

גיימפוד, פרק 139: Civil War

עידן זיירמן|גיימפוד אין תגובות »

לא שיחקנו בהרבה משחקים חדשים ומעניינים ולא קרו הרבה דברים מעניינים (לפחות נכון לזמן ההקלטה, מאז קרו דווקא כמה דברים שבטח נדבר עליהם בפרק הבא), אז יצא לנו פרק קצר הפעם. קורה.

להורדה (50:09, 45.9 מגה) המשך »

2015: סיכום שנה – עופר

עופר שוורץ|סיכום שנה תגובה אחת »

אחרי ש-2014 הכילה בעיקר דחיות, אכזבות, ומשחקים שהיו רק "סבבה", התקווה שלי ש-2015 תביא איתה איזון קארמי והמון דברים טובים ומעניינים אכן התגשמה. היו משחקים גדולים כמו The Witcher 3 ו-Fallout 4, משחקים קטנים כמו Her Story ו-Crypt of the Necrodancer, ואפילו משחקים בינוניים כמו Life is Strange או Tales from the Borderlands. אין ספק, הייתה שנה כיפית ומוצלחת מכל הכיוונים.

אז בואו נדבר על משחק מ-2009.

League of Legends

אין טעם להעמיד פנים שמשחק השנה שלי יכול להיות משהו אחר. בחודשים האחרונים אני מוצא את עצמי משחק LoL כמעט כל יום ואפילו מחזיק חלון פתוח עם twitch בזמן שאני עובד (בפרט ממש עכשיו, בעת כתיבת שורות אלה). השילוב של משחקים קצרים יחסית, מכניקה כיפית, המון גיוון ועומק, וכמובן העובדה שיש לי הרבה חברים שגם משחקים, יוצר חוויית משחק ייחודית ומעניינת שכיף לחזור אליה שוב ושוב.

אין לי מושג כמה משחקים שיחקתי עד היום אבל אני די בטוח שזה עובר את ה-1000, ועדיין לא כיסיתי עשירית ממה שיש ללמוד על המשחק הזה; תמיד יש עוד דמויות ללמוד, מכניקות להתאמן עליהן, אסטרטגיות וטריקים ועוד. ואפילו יותר חשוב, אני עדיין נהנה מכמכעט כל משחק. וכן, כמובן שזו לא בדיוק תגלית מפתיעה, ש-MOBA זה כיף ומגניב. אבל עכשיו גם אני הצטרפתי למועדון הלא-אקסקלוסיבי-בכלל הזה, וזה הפך את השנה הזו להרבה הרבה יותר מוצלחת בשבילי. המשך »

ביקורת: e-sports

עופר שוורץ|כללי 4 תגובות »

ב-9 בערב, כשחזרתי הביתה אחרי חצי שעה הליכה+אופניים, עדיין הרגשתי את האדרנלין.

שעה לפני זה עוד ישבתי בשורה 5, איזור 106, ב-Madison Square Garden וצפיתי באחד מפלאי העולם המודרני: 11 אלף צופים התכנסו כדי לראות 10 שחקנים יושבים על במה ומשחקים במשחק מחשב. הפרס לקבוצה הזוכה – תואר אליפות הקיץ האמריקאית של ה-LCS, הליגה המקצועית של League of Legends.

3 חודשים מוקדם יותר התחילה ליגת הקיץ, ואיתה הנפילה ההדרגתית שלי לתוך עולם ה-e-sports. אז כבר הייתי כמה שבועות (או כמה עשרות משחקים, כמעט כולם נגד AI) לתוך ההיכרות שלי עם LoL עצמו, וחשבתי שיאללה, המשחק עצמו מאוד כיף, וחלק מהסיבה שרציתי לנסות אותו היא בשביל חוויית הספורט, והחברים שלי מדברים על זה כל הזמן כי יש להם fantasy league, אז למה לא. כך במחי החלטה אחת פשוטה מחקתי לעצמי עשרות שעות של זמן פנוי – ולא מעט שעות עבודה – מחודשי הקיץ, והחלפתי אותן בשעות צפייה ב-LoL. וזה היה שווה כל רגע.

אז, מתברר ש-11 אלף איש זה לא מעט המשך »

גיימפוד, פרק 117: הצינור

עופר שוורץ|גיימפוד תגובה אחת »

לאחרונה היו כמה פרקים שלא נשאר לנו זמן לחדשות למרות שקרו דברים מעניינים שבהחלט רצינו לדבר עליהם. אז החלטנו לנסות פורמט חדש: הפסקה איפשהו באמצע הפרק בשביל חדשות, ואז חוזרים למשחקים.

…אז כמובן שדווקא בפרק הזה הספקנו לדבר על כל מה שרצינו ואפילו יצא פחות משעה.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod117-17.5.2015.mp3|titles=Episode 117: The Pipe]

להורדה (56:43, 77.8 מגה)

המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS