גיימפוד, פרק 174: המטאפורות המטרידות של דני

עידן זיירמן|גיימפוד אין תגובות »

זוהי אזעקת אמת! זוהי אזעקת אמת! יצאה ההרחבה ל- XCOM 2! זה אינו תרגול! אזעקת אמת! וכו׳.

אה, וגם יצאה הבטא של Destiny 2 וכל מיני דברים כאלה.

להורדה (1:05:07, 74.5 מגה) המשך »

גיימפוד, פרק 153: פינת האינדי של עידן

עידן זיירמן|גיימפוד אין תגובות »

בדרך כלל כשאנחנו מקליטים את הפרק שבוע מראש זה יוצא יחסית בסדר. וזה לא יוצא, אתם יודעים, שבוע שבו חושפים את Red Dead Redemption 2, את הריבוט ל- Star Control ואת ה- Nintendo NX באופן רשמי. לא תמיד יש לנו מזל.

להורדה (54:09 , 49.5 מגה)

המשך »

גיימפוד, פרק 133: מסכמים את 2015

עידן זיירמן|גיימפוד, סיכום שנה אין תגובות »

אז מה אם זיירמן היה צריך ליטר וחצי של תה וסטרפסילס בשביל לשרוד את הקלטת הפרק? אמרנו שנקליט סיכום לשנת 2015 בהנגאאוט, אז נקליט סיכום של שנת 2015 בהנגאאוט!

להורדה (1:16:13, 83.1 מגה)

shownotes אחרי הקפיצה! המשך »

2015: סיכום שנה – עופר

עופר שוורץ|סיכום שנה תגובה אחת »

אחרי ש-2014 הכילה בעיקר דחיות, אכזבות, ומשחקים שהיו רק "סבבה", התקווה שלי ש-2015 תביא איתה איזון קארמי והמון דברים טובים ומעניינים אכן התגשמה. היו משחקים גדולים כמו The Witcher 3 ו-Fallout 4, משחקים קטנים כמו Her Story ו-Crypt of the Necrodancer, ואפילו משחקים בינוניים כמו Life is Strange או Tales from the Borderlands. אין ספק, הייתה שנה כיפית ומוצלחת מכל הכיוונים.

אז בואו נדבר על משחק מ-2009.

League of Legends

אין טעם להעמיד פנים שמשחק השנה שלי יכול להיות משהו אחר. בחודשים האחרונים אני מוצא את עצמי משחק LoL כמעט כל יום ואפילו מחזיק חלון פתוח עם twitch בזמן שאני עובד (בפרט ממש עכשיו, בעת כתיבת שורות אלה). השילוב של משחקים קצרים יחסית, מכניקה כיפית, המון גיוון ועומק, וכמובן העובדה שיש לי הרבה חברים שגם משחקים, יוצר חוויית משחק ייחודית ומעניינת שכיף לחזור אליה שוב ושוב.

אין לי מושג כמה משחקים שיחקתי עד היום אבל אני די בטוח שזה עובר את ה-1000, ועדיין לא כיסיתי עשירית ממה שיש ללמוד על המשחק הזה; תמיד יש עוד דמויות ללמוד, מכניקות להתאמן עליהן, אסטרטגיות וטריקים ועוד. ואפילו יותר חשוב, אני עדיין נהנה מכמכעט כל משחק. וכן, כמובן שזו לא בדיוק תגלית מפתיעה, ש-MOBA זה כיף ומגניב. אבל עכשיו גם אני הצטרפתי למועדון הלא-אקסקלוסיבי-בכלל הזה, וזה הפך את השנה הזו להרבה הרבה יותר מוצלחת בשבילי. המשך »

גיימפוד, פרק 123: הזה שהם דיברו בו על ייצוגי נשים במשחקי מחשב

עידן דקל|גיימפוד אין תגובות »

השבוע בגיימפאד: על ייצוגי הנשים ב-Batman: Arkham Knight, מול הייצוגים בפרק הרביעי של Life is Strange. וגם: על ייצוגי משחקי כדורגל במשחקי מחשב ב-Rocket League; על ייצוגי חיזרים קרניבוריים במשחקי מחשב ב-Alien: Isolation; ועל ייצוגי משחקי מחשב במשחקי מחשב, ב-The Magic Circle.

להורדה של גרסת האודיו (1:02:10, 56.9 מגה)

זהירות: אחרי הקיפול, ספוילרים לפרק.

המשך »

ביקורת: Arkham Knight

עופר שוורץ|ביקורת 5 תגובות »

מה ששבר אותי סופית ב-Batman: Arkham Knight היה קטע התגנבות בבאטמוביל שבו הייתי צריך להרוג טנק ענק.

אם לפני כמה שבועות הייתי שומע את המשפט הזה, התגובה המיידית שלי הייתה “מה?!”, ומיד לאחר מכן, “רגע, מה?!?!!”, ואז בטח איזה 20-30 שניות של מלמולים לא ברורים ופרצופים תמוהים. שום דבר בו לא הגיוני, במיוחד אם לוקחים בחשבון ש-Arkham City הוא אחד המשחקים האהובים עלי. אז מה השתבש? ובכן, הרבה.

מכוניות! טנקים! טילים! מטוסים! רגע, איזה משחק זה שוב? המשך »

גיימפוד, פרק 122: מקלשן אולימפי

עופר שוורץ|גיימפוד 5 תגובות »

או: הפרק שבו סוף סוף אנחנו מדברים כמו שצריך על המשחק ההוא עם באטמן.

להורדה (58:49, 54 מגה) המשך »

בואו נשחק Batman: Arkham Knight

עידן זיירמן|Let's Play תגובה אחת »

אם לומר את האמת, אני, אישית, מעולם לא שיחקתי במשחק בסדרת Arkham, וארז ויוגב בכלל לא בטוחים שהם אוהבים כל כך את הקטע הזה שהוסיפו לסדרה הזאת ״עולם פתוח״ החל מהמשחק השני. ובכל זאת, Arkham Knight הצליח לתפוס אותנו. רוב הזמן.

הודעת מערכת קצרצרה: מי שזה משנה לו בטח שם לב שהסרטון השבוע עלה ביום רביעי ולא ביום שני. זה יהיה מעתה (ועד להודעה חדשה) היום השבועי שבו נעלה את סרטוני ה״בואו נשחק״ שלנו.


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS