גיימפוד, פרק 148: על הספקטרום

עידן דקל|גיימפוד 2 תגובות »

קצת לפני המשחקים הגדולים של אוגוסט, אנחנו מדברים על המשחקים הקטנים של אוגוסט. ושל חודשים ושנים אחרות, בתכל'ס.

להורדה (1:05:53, 60.3 מגה) המשך »

2015: סיכום שנה – זיירמן

עידן זיירמן|סיכום שנה אין תגובות »

יש לי זיכרון מעומעם מזה שבשנת 2014 כל מיני אנשים התלוננו על כך שהיה מדובר בשנה לא-טובה למשחקים, אבל אני דווקא הייתי מרוצה ממנה. בניגוד מוחלט לכך, רוב המשחקים הגדולים של 2015 עברו לי ליד הראש בלי לגרום לי להסתובב. אז כשכל העולם התלהב מ- Fallout 4 או The Witcher 3 אני רק הצלחתי לחשוב לעצמי "אה, זה נחמד. תגידו לי כש- XCOM 2 יוצא".

ובכל זאת, 2015 היתה מוצלחת. לא, אתם יודעים, שנה-שיוצא-בה-XCOM-חדש-מוצלחת, אבל מוצלחת. הנה כמה סיבות.

NEO Scavenger

NEO Scavenger עם ההיסטוריה המאוד-גמישה של הבלוג הזה בנוגע לתאריכי יציאה, אני לא ממש מרגיש שאני צריך להתנצל על כך שאני כותב על משחק שיצא בשנת 2014 בסיכום שנת 2015. אבל בכל זאת – מדובר במשחק שיצא בשבועות האחרונים של שנת 2014, ודורש שעות בשביל שתוכלו להעריך אותו כראוי.

יש לנו סרטון "בואו נשחק" שבו אנחנו מדגימים את זה, וגם הקדשתי לו בערך רבע שעה בפודקאסט שלנו בתחילת השנה, אבל אחרי הכל, סיכומי השנה האלה נועדו בשביל שנדגיש עוד קצת את הדברים שליהגנו עליהם ללא הפסקה במשך השנה, אז אני אחזור על מה שאמרתי אז: מילא שהסימולציה שלו יחודית ומעניינת ונותנת לכם הרבה חופש – מה שמרשים אותי באמת זה עיצוב העולם והעלילה המוצלחת והמאוד-לא-קלישאתית (במיוחד ביחס לנתוני הפתיחה של "איש מתעורר חסר זיכרון בעולם פוסט-אפוקליפטי") ששזור בסימולציה הזאת. נכון, הוא קשה כל כך שאנשים רבים בכלל לא יגלו את העלילה הזאת לפני שהם ימותו, אבל בגלל הסימולציה שלו – לא ממש השתעממתי גם מהנסיון העשרים שלי להתקדם בו, וכשכן הצלחתי להתקדם בו בסופו של דבר, הוא יותר מתגמל אותי על כך מבחינה עלילתית.

אז אם עדיין לא שיחקתם ב- NEO Scavenger, תשמחו לשמוע שבימים הקרובים הוא עולה רק 7.5$ ב- Steam, ואני ממליץ לכם עליו בחום. באמת. למרות שהוא מכוער. המשך »

ביקורת: The Magic Circle

עידן זיירמן|ביקורת אין תגובות »

אוקיי, זה קצת מביך.

כשהקלטנו ״בואו נשחק The Magic Circle” זה היה אחרי בערך שעה של משחק, והמלצתי עליו בחום. כשהקלטנו את פרק 123 של הפודקאסט שלנו ודיברתי על The Magic Circle, זה היה בערך אחרי שעתיים של משחק והמלצתי עליו בחום. אבל קצת אחר כך, אחרי בערך 5 שעות משחק, סיימתי אותו.

אני כבר לא ממליץ עליו בחום.

לא כי הוא קצר. ממש לא. ידעתי שהוא קצר עוד לפני שנכנסתי אליו, וכמו שכבר כתבתי בביקורות בעבר, אני חושב שכל אחד יכול לעשות את השיקול שלו. לחלק מהאנשים אין בעיה לשלם 20$ על משחק של 5 שעות, ולחלק יש, והם יחכו למבצעים. זו לא הבעיה שלי עם The Magic Circle. הבעיה שלי היא שבשעתיים הראשונות שלו The Magic Circle מציג פוטנציאל מרגש של אינסוף אפשרויות, ואז לא רק שהוא לא עושה איתן שום דבר אחר כך, הוא גם הורס.

2015-08-22_00005 

המשך »

תגיות: , ,

גיימפוד, פרק 124: מסרק כבשים

עידן זיירמן|גיימפוד 6 תגובות »

באמת, איזה מין שם זה Smach Zero?!

להורדה (56:16, 51.5 מגה) המשך »

גיימפוד, פרק 123: הזה שהם דיברו בו על ייצוגי נשים במשחקי מחשב

עידן דקל|גיימפוד אין תגובות »

השבוע בגיימפאד: על ייצוגי הנשים ב-Batman: Arkham Knight, מול הייצוגים בפרק הרביעי של Life is Strange. וגם: על ייצוגי משחקי כדורגל במשחקי מחשב ב-Rocket League; על ייצוגי חיזרים קרניבוריים במשחקי מחשב ב-Alien: Isolation; ועל ייצוגי משחקי מחשב במשחקי מחשב, ב-The Magic Circle.

להורדה של גרסת האודיו (1:02:10, 56.9 מגה)

זהירות: אחרי הקיפול, ספוילרים לפרק.

המשך »

בואו נשחק The Magic Circle

עידן זיירמן|Let's Play 3 תגובות »

The Magic Circle הוא משחק מוזר ומעניין ומצחיק ומגניב. ולפי השמועות, קצר מאוד, אבל אנחנו בכל מקרה השתדלנו לא להתקדם בו יותר מדי בזמן שהקלטנו את הסרטון הזה כדי לא להרוס לכם את רוב ההפתעות שלו.

תגיות: , ,


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS