גיימפוד, פרק 258: טיפ של אלופים – בשביל להקליט כדאי ללחוץ על הכפתור האדום

עידן דקל| גיימפוד הוספת תגובה

בפרק היום – משחקי VR מודרניים ומעפנים! משחקי SNES ישנים וטובים! משחקים שהם בסדר כזה! ואף מילה על Spiritfarer, Haven או Carto, כי ההקלטה של מי שדיבר עליהם נעלמה ללא זכר. אנחנו חושדים שזה קשור לדלוריאן המעופפת שנצפתה באיזור.

להורדה (49:38, 36.9 מגה)

00:01:38 – זיירמן שיחק ב-Jurassic World Aftermath, משחק VR לאוקיולוס קווסט שמנסה לשלב בין Alien: Isolation לעולם היורה ונכשל בזה באופן מופלא. אבל זה לא מנע מזיירמן לתת לו פרס מיוחד.

00:14:35 – כשלא ברח מדינוזאורים, זיירמן שיחק עם הבן שלו ב-Super Mario Odyssey על הסוויץ' שלו, ולפחות אחד מהם מאוד התלהב מהמשחק, כשהשני סתם התלהב בצורה רגילה.

00:15:50 – עוברים לעופר, עם ערימת המשחקים שהוא הספיק לשחק בשבועיים האחרונים, כשהראשון בהם הוא GreedFall (שאינו GodFall. למה בכלל שתתבלבלו בין השניים?), משחק תפקידים פנטסטי גנרי למדי על קולוניאליזם, בירוקרטיה ודברים.

00:21:32 – הלאה, עופר שיחק ב-Othercide, דמוי-XCOM רוגלייק עם אלמנטים של אימה, והמשפט הזה הספיק כדי לגרום לזיירמן לקנות ולהתקין את המשחק עוד לפני שעופר סיים לדבר.

00:26:13 – עופר גם הסיר את האבק מה-Classic Mini SNES שלו בשביל לשחק ב-Super Metroid, אחת המטרוידווניות הטובות אי פעם, בייחוד ובעיקר בהתחשב בזה שהמשחק בן לא פחות מ-27 שנים.

00:28:38 – דקל ניצל את חשבון הגיים פאס שלו בשביל לנסות את Injustice 2, ולא רק שגילה שהוא כבר לא צעיר כשהיה, הוא תוהה אם אי פעם היה צעיר בכלל.

00:33:26 – משחק נוסף שדקל שיחק בו ולשמחתו לא דורש רפלקסים של טייס קרב הוא Superliminal, משחק פאזלים ששואב המון מ-Portal, וכמו בכל מקרה אחר, זו השוואה שאין דרך טובה לצאת ממנה.

00:40:30 – חדשות!

זהו. כרגיל, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו בבלוגפייסבוקטוויטר, או יוטיוב.

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS