גיימפוד, פרק 272: בעיות גבריות מביכות

עופר שוורץ| גיימפוד הוספת תגובה

לא ברור איך זה קרה, אבל זיירמן שיחק במשחקים חדשים. שניים מהם אפילו! למעשה איכשהו כל אחד מאיתנו שיחק בכמה משחקים חדשים, למרות כל הדחיות והעיכובים שיש בכל מקום.

להורדה (1:08:35, 62.8 מגה)

3:06 – זיירמן שיחק ב-Pokemon Unite, שהוא MOBA חדש של פוקימון לסוויץ' (ובקרוב גם מובייל). הוא הרבה יותר פשוט מ-MOBA ממוצע, והמשחקים מוגבלים ל-10 דקות, אבל זה בהחלט MOBA ובהחלט פוקימון.

15:49 – זיירמן ניסה את הבטא של Back 4 Blood, המשחק החדש מהיוצרים של Left 4 Dead. הוא… פחות דומה ל-L4D ממה שהייתם מצפים. האם זה טוב? קשה להגיד, זה רק בטא והוא בכלל שיחק בעיקר עם זרים מהאינטרנט.

24:29 – עופר סיים את Scarlet Nexus והתאכזב קשות מה-New Game+ שלו.

26:35 – עופר ודניס ניסו את The Ascent, משחק סוג-של-דיאבלו שהוא גם twin stick shooter וגם סייברפאנק. וגם מאוד מרגיש כאילו הוא בשלב מוקדם של early access, למרות שהוא כבר יצא רשמית.

33:06 – עופר (וגם ארז קצת) שיחק גם ב-Death's Door, סוג של hack & slash איזומטרי עם הרבה השפעות של Dark Souls וזלדה, וסגנון מאוד כיפי וחמוד.

39:23 – ארז שיחק ב-Skyward Sword HD, וחשב שלא סתם יצא לו שם של המשחק הכי גרוע בסדרה, אבל גם משחק זלדה גרוע יחסית הוא עדיין משחק זלדה.

43:16 – ארז שיחק גם ב-The Great Ace Attorney, שהוא למעשה אוסף של 2 משחקים שיצאו לפני כמה שנים ביפן ורק עכשיו הגיעו למערב.

45:29 – אנחנו מפסיקים לרגע להיות פודקאסט משחקים כדי שארז ידבר על… ספר שהוא קרא? אה אוקיי, זה Press Reset, הספר החדש של ג'ייסון שרייר על קריסה/סגירה של אולפני משחקים ואיך זה משפיע על העובדים עצמם.

52:05 – Grime הוא משחק ישראלי ש… אין לדניס ממש מה להגיד עליו כרגע.

53:03 – בטוויסט מפתיע, דניס משחק יאקוזה! בפרט, הוא שיחק ב-Yakuza Kiwami 1 ו-2, שהם רימייקים למשחקים הראשונים בסדרה. ואז חטף whiplash כשהוא המשיך ל-Yakuza 3, שאין לו רימייק ולכן באופן מוזר הוא המשחק הכי מיושן בסדרה בהפרש משמעותי.

57:13 – דניס ניסה את סימולטור ריסוק המטוסים Flight Simulator על Xbox Series X ומאוד התרשם. למי שרוצה לשמוע עוד, בפרק 248 אירחנו את אח של זיירמן שדיבר באריכות על ההסטוריה של Flight Simulator ואיך המשחק החדש נראה מנקודת מבט של מישהו שבאמת טס ולא רק מתרסק על בתים של אנשים שהוא מכיר.

1:02:50 – דבר אחרון שדניס ניסה הוא את הבטא של Rocksmith+, וזה נראה לו כמו דרך מצוינת ללמוד לנגן על גיטרה.

1:04:15 – הבלגן באקטיוויז'ן-בליזארד ממשיך – נשיא בליזארד ג'. אלן בראק התפוטר, יחד עם אחד הבכירים ב-HR ועוד שורה של בכירים.

1:05:00 – Annapurna, שמפיצה כל מיני משחקי אינדי אמנותיים ומוזרים (למשל Outer Wilds ו-What Remains of Edith Finch), הציגה כל מיני משחקים חדשים או כאלה שיוצאים בקרוב. למשל משחק סייברפאנק עם חתול, או משחק אקשן/dating sim מוזר ומהיר מהיוצר של… Donut County?

2 תגובות ל “גיימפוד, פרק 272: בעיות גבריות מביכות”

  1. גיימפאד » בואו נשחק Back 4 Blood מאת גיימפאד » בואו נשחק Back 4 Blood:

    […] מטעות אתכם! הקלטנו סרטון "בואו נשחק"! בדיוק כפי שהבטחנו בפרק האחרון של "גיימפוד"! זה אמנם לקח קצת יותר זמן ממה שחשבנו, כי הבטא הסגורה […]

  2. גיימפאד » גיימפוד, פרק 288: דיין_רעב77 מאת גיימפאד » גיימפוד, פרק 288: דיין_רעב77:

    […] הנוכחי… דקל שיחק ב- Death's Door. דיברנו עליו בעבר, בפרקים 272/273, אבל כמובן שלדקל יש את נקודת המבט שלו לחלוק […]

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS