גיימפוד, פרק 288: דיין_רעב77

עידן זיירמן| גיימפוד הוספת תגובה

אולי ראיתם בכל מיני מקומות מוזרים פרסומת למשחק שנראה עוד יותר מוזר בשם ״סאגר״? ובכן, עודד פוירשטיין שם את נפשו בכפו, חזר לימי הקונספציה של 1973, ובירר במה מדובר. והאם זה משחק בכלל.

להורדה (1:02:22, 85.7 מגה)

00:30 – פתיחה, שבה זיירמן יעשה טעויות כי צריך, ועודד פוירשטיין יציג את עצמו ומה הוא עושה בחים.

01:50 – הסיבה שהזמנו את עודד לשורותינו היא כדי לדבר על סאגר.

02:50 – לא, נו, לא הנשק. המשחק. או הסימולטור. או הרוגלה האיראנית. אנחנו לא סגורים על זה.

20:20 – עדכון! לזיירמן לא היתה בסוף קורונה.

22:40 – הפתעה! עודד שיחק בעוד דברים! חלקם אשכרה מוגדרים בתור משחקים! כמו Norco שנשמע… ארר… מוזר. אבל אתם יודעים מה אנחנו אומרים על משחקים מוזרים. "זמין ב- Game Pass".

23:50 – כמו כן עודד רצה לדבר על Heroes of Might & Magic III כאילו שאנחנו עדיין בניינטיז ועדיין משתמשים בסאג… אה אוקיי הכל הגיוני עכשיו.

31:50 – ובמעבר זריז למשחקים מהעשור הנוכחי… דקל שיחק ב- Death's Door. דיברנו עליו בעבר, בפרקים 272/273, אבל כמובן שלדקל יש את נקודת המבט שלו לחלוק איתנו.

41:00 – עופר שיחק ב- Tunic, או כמו שהוא קורא לו, Death's Door-like.

48:30 – עופר שיחק גם ב- DLC של Returnal – שמוסיף מצב Co-op ומצב Endless. הוא שיחק באחד מהם (ב- Endless), ועודד משווה את זה ל- Kaycee's Mod שיצא עבור Inscryption.

51:10 – זיירמן התקבל ל- Aperture Desk Job! דרישות: חצי שעה מהחיים, פלוסמינוס. בעלות על Steam Deck: יתרון.

55:00 – חדשות! לפני הכל, סוני פרסמו State of Play עם טריילר ל- Hogwarts Legacy, משחק ה"הארי פוטר" החדש, ובו נחשפו כל מיני פריטי מידע חדשים ומעניינים. כמו זה שהוא הולך לרוץ חזק על טרופים אנטישמיים.

56:50 – הכרזות מהירות! טריילר חדש ל- The Quarry! משחק וויצ'ר חדש שלא יודעים עליו כלום! קייסי הדסון בסטודיו חדש! המשחק של ה- Suicidie Squad נדחה ל- 2023!

58:50 – רגע מה קשור עודד מלכלך על הורייזון Zero Dawn עכשיו

1:00:10 – אנחנו פגועים ומסיימים! כשעודד לא עולב בנו, אפשר למצוא באתר שלו ריכוז של כל הפודקאסטים והדברים שהוא עושה, שיש די הרבה מהם, והם מאוד פופולריים, כך מספרים לנו. אותנו אפשר למצוא, בנוסף לאתר שלנו, בדף פייסבוק, חשבון טוויטר, או חשבון יוטיוב.

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS