גיימפוד, פרק 272: בעיות גבריות מביכות

עופר שוורץ|גיימפוד 2 תגובות »

לא ברור איך זה קרה, אבל זיירמן שיחק במשחקים חדשים. שניים מהם אפילו! למעשה איכשהו כל אחד מאיתנו שיחק בכמה משחקים חדשים, למרות כל הדחיות והעיכובים שיש בכל מקום.

להורדה (1:08:35, 62.8 מגה)

המשך »

גיימפוד, פרק 248: הט״ו בשבט של משחקי האקשן

עידן זיירמן|גיימפוד תגובה אחת »

אז יצא Flight Simulator 2020, וביקורת ראויה עליו דורשת מומחיות. לרוע המזל, הדבר האחרון שאפשר להגיד עלינו זה שאנחנו מומחים. אז הזמנו מומחה! בצירוף מקרים מדהים, גם לו קוראים ״זיירמן״. כמו כן: שיחקנו גם בגרסת הלא-בטא של האוונג'רז, וגם על זה היה לנו מה להגיד.

להורדה (1:04:24, 88.5 מגה)

המשך »

גיימפוד פרק 107: ניאו-מרקסיזם קלאסי לחתולים

עידן דקל|גיימפוד 4 תגובות »

והפעם בגיימפוד: לא Geometry Wars! כן משחקים שיצאו לשוק לפני פחות מחודש! חידושים למשחקים ישנים! לא-חידושים למשחקים ישנים! Shameless plugs לבלוג שלנו! האזינו בהמוניכם!

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod107-21.12.2014.mp3|titles=Episode 107: Classical Neo-Marxism for Cats]

להורדה (1:06:50, 61.18 מגה)

המשך »

Microsoft Flight: ככה לא עושים משחק בחינם

עידן זיירמן|Rant 13 תגובות »

לפני כשנה וחצי, החבר’ה במיקרוסופט הודיעו על כך ש”הם חוזרים לשוק משחקי ה- PC” (אחרי הופעה ב- E3 שכללה אפס משחקי PC, כן?). כשהם הכריזו שהחזרה הדרמטית הזו תעשה באמצעות Age of Empires Online וגרסה חדשה ל- Flight Simulator, גיחכנו (דיברנו על זה בפרק השני של “גיימפוד”, בסביבות 55:00). זהו? זו התוכנית הגאונית שלכם להחיות את שוק משחקי ה- PC? אחרי שבעטתם בו באופן קבוע במשך כמה שנים טובות? אחרי שדחפתם ליותר מדי משחקי PC מוצלחים את Games for Windows Live, אחת מפלטפורמות המשחקים הגרועות ביותר שהיא לא DRM שדורש חיבור תמידי לרשת? ככה אתם מתכוונים לפצות אותנו? שני משחקי המשך לסדרות מוצלחות למדי, אולי, אבל שאת שתיהן החלטתם להרוס במו ידיכם ע”י סגירת החברות שפיתחו אותן? תודה, באמת.

microsoft-flight-22לא שיחקתי ב- Age of Empires Online. אולי אני אגיע אליו מתישהו, אז אני לא יכול לחוות עליו דעה, אבל הטיפול ב- Microsoft Flight, לעומת זאת, הוא דוגמה לעד כמה מזעזע יכול להיות הטיפול של חברת משחקים במותג מצליח שלה, והגסות שבה היא יכולה לירוק לקהל המעריצים של המשחק הזה בפרצוף.

המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS