גיימפוד, פרק 90: Candy Grind

עידן זיירמן|גיימפוד 12 תגובות »

משום מה, לא קרה שום דבר מעניין בשבועיים שקדמו להקלטת הפרק. אבל מצד שני – שיחקנו בהרבה מאוד דברים. אז זה דווקא יצא בסדר. זהירות – כולל דיבורים על Marvel Puzzle Quest!

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod090-26.4.2014.mp3|titles=Episode 90: Candy Grind]

להורדה המשך »

מבזקים עמוסים

עידן זיירמן|חדשות 5 תגובות »

“רגע,” אתם בטח שואלים את עצמכם, “לא הבטחת שבקרוב תחזרו לעדכן עדכונים בקצב סביר פה בבלוג?”. ובכן, יש לי תשובה סבירה לחלוטין לשאלה הזאת, אבל אני מעדיף בהרבה לצעוק “תסתכלו מאחוריכם! קוף תלת-ראשי!” ולברוח.

אבל בקרוב המצב ישתפר. מבטיח. עד אז – הנה כל הדברים שלא הספקנו לדבר עליהם בפרק של “גיימפוד” (שיעלה בסוף השבוע).

המשך »

Microsoft Flight: ככה לא עושים משחק בחינם

עידן זיירמן|Rant 13 תגובות »

לפני כשנה וחצי, החבר’ה במיקרוסופט הודיעו על כך ש”הם חוזרים לשוק משחקי ה- PC” (אחרי הופעה ב- E3 שכללה אפס משחקי PC, כן?). כשהם הכריזו שהחזרה הדרמטית הזו תעשה באמצעות Age of Empires Online וגרסה חדשה ל- Flight Simulator, גיחכנו (דיברנו על זה בפרק השני של “גיימפוד”, בסביבות 55:00). זהו? זו התוכנית הגאונית שלכם להחיות את שוק משחקי ה- PC? אחרי שבעטתם בו באופן קבוע במשך כמה שנים טובות? אחרי שדחפתם ליותר מדי משחקי PC מוצלחים את Games for Windows Live, אחת מפלטפורמות המשחקים הגרועות ביותר שהיא לא DRM שדורש חיבור תמידי לרשת? ככה אתם מתכוונים לפצות אותנו? שני משחקי המשך לסדרות מוצלחות למדי, אולי, אבל שאת שתיהן החלטתם להרוס במו ידיכם ע”י סגירת החברות שפיתחו אותן? תודה, באמת.

microsoft-flight-22לא שיחקתי ב- Age of Empires Online. אולי אני אגיע אליו מתישהו, אז אני לא יכול לחוות עליו דעה, אבל הטיפול ב- Microsoft Flight, לעומת זאת, הוא דוגמה לעד כמה מזעזע יכול להיות הטיפול של חברת משחקים במותג מצליח שלה, והגסות שבה היא יכולה לירוק לקהל המעריצים של המשחק הזה בפרצוף.

המשך »

גימפוד, פרק 36: מרק ספרדי

עידן זיירמן|גיימפוד 8 תגובות »

אנחנו מתנצלים על איכות הסאונד הלא-מוצלחת של חלק מהמשתתפים בפרק, ומטילים את כל האשמה על החללית שנחתה מחוץ לבית של דורון בזמן ההקלטה.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod036-2.2.2012.mp3|titles=Episode 36: Spanish Soup]

להורדה  המשך »

גיימפוד, פרק 34: ההיפך מ- Namedropping

עידן זיירמן|גיימפוד, סיכום שנה 16 תגובות »

פרויקט סיכום השנה שלנו לא הספיק לכם? בטח שהספיק לכם. אבל בכל זאת החלטנו לסכם אותה עוד קצת. אתם יודעים, למקרה שפספסנו משהו.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod034-5.1.2012.mp3|titles=Episode 34: The Opposite of Namedropping]

להורדה  המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS