גיימפוד, פרק 142: פודקאסט דינמי וצעיר!

מירית בן חור|גיימפוד 7 תגובות »

הפרק בו גילינו שאנחנו דינמיים, צעירים, ומגניבים! (טוב, אולי צעירים קצת פחות..). הפעם שיחקנו ב – Uncharted 4, Overwatch, Mini Metro, Darksiders 2 ועוד.

להורדה (58:41, 107 מגה) המשך »

גיימפוד, פרק 38: פגיון בתחת

עידן זיירמן|גיימפוד 6 תגובות »

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod038-1.3.2012.mp3|titles=Gamepod Episode 38]

להורדה  המשך »

גיימפוד, פרק 34: ההיפך מ- Namedropping

עידן זיירמן|גיימפוד, סיכום שנה 16 תגובות »

פרויקט סיכום השנה שלנו לא הספיק לכם? בטח שהספיק לכם. אבל בכל זאת החלטנו לסכם אותה עוד קצת. אתם יודעים, למקרה שפספסנו משהו.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod034-5.1.2012.mp3|titles=Episode 34: The Opposite of Namedropping]

להורדה  המשך »

2011: סיכום שנה – חלק ה'

אבישי רויטבלט|סיכום שנה 2 תגובות »

אז בתור הצלע הכי צעירה והכי פחות פרודוקטיבית בבלוג הזה, נפל גם עלי הכבוד לסכם את השנה. אל דאגה, האכזבה מהפוסט הבא – מובטחת.
שנה של משחקים מצויינים? אולי. שנה של המשכים מייגעים? יתכן. שנה שבה שוב הוכח כי המדיום הזה הרבה יותר גדול ומשמעותי כספית מהקרדיט והרצינות שמשליכים עליו? בהחלט!
אבל בשבילי? זאת הייתה שנה של שני דברים חיוביים עיקריים, ואלמנט אחד רע שממשיך לתפוס תאוצה –

המשך »

גיימפוד, פרק 29: לבריאות!

עידן זיירמן|גיימפוד 8 תגובות »
[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod029-6.10.2011.mp3|titles=Episode 29: Bless you!]

להורדה

שלום לכולם! Angry Birds זה משחק גרוע!

1:30 – אבישי שיחק במהלך השבוע האחרון בבטא של Battlefield 3, ויש לו ממש הרבה דברים להגיד על זה.

17:40 – זיירמן ממשיך לשחק ב- Deus Ex: Human Revolution, אבל כבר דיברנו עליו לא-מעט לפני שני פרקים.

19:03 – דקל ממשיך במסורת העתיקת-יומין שלו של להתלונן הרבה. בקיצור, הוא לא שיחק בכלום. אבל יש לו סיפור לספר על זה.

24:20 – עופר שיחק בגרסה החדשה של Another World עבור האייפון, וחושב שהוא שרד בצורה די מוצלחת את עשרים השנים שעברו מאז שהוא יצא.

31:10 – יש תאריך יציאה וטריילר לגרסה המחודשת של Syndicate. לנו זה גורם לחשוב "היי, Deus Ex".

33:40 – חוץ מזה, Paradox רוצים להכין המשך "אמיתי" ל- Syndicate, שיקרא “The Cartel”, אבל לכו תדעו מה יצא מזה בסוף.

35:10 – Diablo III, במפתיע, נדחה לתחילת 2012. ויש לו גם גרסת בטא, שחושפת מה באמת יקרה לכל מי שינסה לשחק בו ב- Single Player.

40:00 – ה- DLC החדש של Portal II יצא! בחינם לכל הפלטפורמות! רוצו לשחק!

42:00 – משהו מוזר לנו ב- DLC של Call of Duty: Black Ops. לצופים תמימים מהצד כמונו, שמכירים את ה- DLC רק ממה שכתוב עליו ב- PC Gamer, נראה כאילו Activision גובים 15$ מהשחקנים על מפה חדשה אחת.

44:50 – CD Projekt מוציאים עדכון מטורף ל- The Witcher 2, ומכריזים שכל ה- DLC למשחק יהיה בחינם (אבל לא על האקס-בוקס, למקרה שקיוויתם).

46:30 – האם יהיה סרט לפי הטריילר של Dead Island?

48:50 – גם גרסת ה- PC של Arkham City נדחתה. מרמור.

50:40 – חוץ מזה, אם אתם גרים בבריטניה ומזמינים את Arkham City ב- Pre-Order דרך שירות ה- OnLive שנפתח שם לאחרונה, תקבלו בתור בונוס Pre-Order את… הקונסולה ש- OnLive מוכרים. חתיכת בונוס.

52:10 – ולסיום – סרט תיעודי של ITV כלל בתוכו סרטון מתוך Arma II. זה היה מצחיק.

55:00 – ואנחנו מסיימים. אם עוד לא ביקרתם בדף הפייסבוק שלנו או בחשבון הטוויטר שלנו, או שהצטרפתם לספריית השאלת משחקי ה- Xbox 360 שלנו, השנה החדשה היא הזדמנות נפלאה לעשות את כל אלה. או סתם להביא לנו הרבה כסף. זו גם אפשרות.

קנו לעצמכם מתנה לחג: Deus Ex DLC

עידן זיירמן|כללי 6 תגובות »

אוקיי, אז נראה שה- DLC של פורטל 2 לא יספיק לצאת בספטמבר, כפי ש- Valve הבטיחו במקור, אבל החבר’ה מ- Square Enix נחושים למלא במקום Valve את החלל בלבי שמוצא סיפוק רק כשהוא מוריד DLC חדש למשחק כלשהו. שתי חבילות התוכן הנוסף, שעד כה היו שמורות לאנשים שקנו את המשחק בהזמנה מוקדמת דרך Gamestop, Best Buy, Amazon או כל מיני רשתות אחרות שלא ממש מתייחסות לקיומה של מדינת ישראל, שוחררו עכשיו ל- Steam. ואתם יכולים לקנות אותן.

ה- Explosive Mission Pack היא חבילה שעולה 3$ וכוללת כל מיני חפצים וכלי נשק שלא ממש מעניינים אותי (משגר רימונים, פצצה להפעלה מרחוק ואיזשהו מכשיר שפורץ מחשבים – כל מיני דברים שלא ממש משנים כשאתם משחקים דמות שהיא האקר חמקמק כמוני) ומשימה נוספת שסובבת סביב דמותו של Tracer Tong שנקראת Tong’s Rescue. מיד קפצתי וקניתי את החבילה הזו – ממש התבאסתי כשגיליתי שאנשים שמזמינים את המשחק מ- Gamestop מקבלים משימה נוספת, והיה לי ממש חבל שאין לי דרך להשיג אותה בעצמי, כך שבסך הכל, החבילה הזאת די משמחת.

ה- Tactical Enhancement Pack, לעומת זאת, היא קצת יותר מוזרה. היא כוללת רובה ציד דו-קני, רובה צלפים מושתק (אה, כן, אני גם די פציפיסט, אז גם הרובה צלפים המושתק לא ממש עושה לי את זה) ובנוסף… 10,000 קרדיטים נוספים לקניית ציוד במשחק.

זה די מוזר. זה כמו לבקש מאנשים לשלם כסף על צ’יטים. ואם כבר הולכים לכיוון הזה, למה לא לכלול ב- DLC קודי רמאות נורמליים? זה אמנם די דבילי ומגעיל, אבל הגיוני בערך באותה המידה כמו תוספת ה- 10,000 קרדיטים שנמכרת בפועל. קחו את שני הדולרים שהחבילה הזאת עולה, ותשתמשו בהם בשביל לקנות את Frozen Synapse במקום. זו נשמעת לי כמו השקעה טובה בהרבה.


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS