גיימפוד, פרק 46: שבעה חתלתולים

עידן זיירמן|גיימפוד 5 תגובות »

פרק 46 של גיימפוד מובא לכם בחסות Seven Kittens, הדבר הכי טוב שאתם יכולים לשים ברקע של המחשב שלכם, ואז לשכוח על מה תכננתם לעבוד בזמן שהוא נמצא ברקע ורק לבהות בו כל הזמן.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod046-6.7.2012.mp3|titles=Gamepod Episode 46]

להורדה  המשך »

EA עברו את גבול הטעם הרע

עופר שוורץ|Rant, כללי 12 תגובות »

עכשיו זה רשמי וסופי: EA זונות. לפני שאפרט, מילה לעצלנים שביניכם: בשום אופן אל תכתבו בפורומים של EA לפני שקראתם את הפוסט הזה (לפחות את החצי השני שלו).

אוקיי, עכשיו אפשר להתחיל. קצת רקע:

אי שם בתקופה הפרה-היסטורית של פברואר 2008: מנהל פורום של EA מאיים שכל מי שיתנהג לא יפה בפורומים ויקבל השעיה או ban, יגורש גם מכל המשחקים שלו שמחוברים לאותו חשבון.

עדיין בתקופת האבן, אוקטובר 2008: הבחור המדובר מבהיר שהוא דיבר שטויות, ומבטיח שהשעיה מהפורומים לא תשפיע על המשחקים.

קדימה לתקופת הרנסנס העליזה, מרץ 2011: שחקן דרגונאז’ 2 כתב תגובה בפורומים של BioWare. לא בדיוק פוסט תמים, אבל שום דבר נורא. “מכרתם את נשמתכם לשטן של EA?”, זה הכל. הבחור קיבל באן מהפורום, וגילה שהוא לא יכול לשחק במשחק יותר. או באף משחק של EA. אפילו דיברנו על זה בגיימפוד באותו זמן. התגובות מ-EA היו מעורפלות ומסתוריות, אבל דבר אחד היה ברור: הם מודעים למה שקרה, וזה לחלוטין היה בכוונה. ואכן, עוד באותו יום הגיעה תגובה רשמית: זו הייתה תקלה במערכת.
כמה ימים אחר כך הגיעה עוד הודעה רשמית מ-EA, שמבהירה שזו אכן הייתה בעיה, שהם מצפים שהעניין יתוקן עד סוף השבוע, ושזו לא המדיניות שלהם למנוע מאנשים לשחק במשחק סינגל-פלייר.


ועכשיו אנחנו מגיעים סוף סוף לדיסטופיה העתידנית של סוף 2011. לפני כמה שבועות התחילו להגיע ל- Rock, Paper, Shotgun הרבה סיפורים של אנשים שגורשו מ-Battlefield 3 (כולל סינגל-פלייר) בגלל תגובות בפורומים. תגובות שמכילות מילים “גסות” כמו “balls” או “e-peen”. רק להזכיר, מדובר בפורומים של Battlefield 3, שבו הדמויות עצמן צועקות “shit” ו-“fuck” בלי הפסקה.

חושבים שזה מגוחך? הבחור שאמר “e-peen” למעשה ציטט תגובה של מישהו. בחור שלישי קיבל באן על זה שמישהו אחר הזכיר אותו באותה תגובה יחד עם מילים גסות. עוד אחד הושעה כי הוא העלה “פרסומת” למדריך שהוא כתב להתחברות ל-BF3. מדריך שיש אליו קישור ב-FAQ הרשמי של EA. כל אלה סיפורים אמיתיים לחלוטין.

התגובות של EA הפעם נעות בין חוסר אינפורמציה מוחלט (“כל הרכוש, החפצים והדמויות שמקושרים לחשבון ימחקו. אני יכול לעזור לך בעוד משהו?”), התחמקות (“ייקח לנו זמן לסדר את זה, בינתיים תתקשרו למספר הזה”) ודברים יותר גרועים (“העונש היה הכרחי בגלל העבירה החוזרת [זה מהבחור עם ה-e-peen, שזו לחלוטין הייתה העבירה הראשונה שלו], כבר הסברנו לך את זה אז מעכשיו לא נענה לך יותר בעניין”).

עברו כבר 3 שבועות מאז שהסיפורים האלה התחילו לצוץ, ו-EA עדיין לא השמיעו שום תגובה שניתן לפרש כאילו אכפת להם באיזושהי מידה מהאנשים האלה. וזה אחרי שהם הבהירו כבר פעמיים בעבר שזה נגד המדיניות שלהם ולא אמור לקרות. תוסיפו לכל זה את הסעיפים המטרידים שיש בהסכם הרישיון של Origin (מחיקת חשבונות לא פעילים אחרי שנתיים, אישור ל-EA לרגל אחרי המחשב שלכם), ואת התגלית האחרונה של-Online Passes יש תוקף מוגבל, והכל מתחבר למסקנה אחת מתבקשת:

EA זונות. נכון, כבר ידענו את זה מזמן. נכון, לא חסרות מפיצות גדולות שהן זונות (דווקא יוביסופט מככבים לאחרונה). אבל באמת שלא זכור לי מתי ראיתי יחס כל כך מזעזע ולא מוסרי ללקוחות משלמים וחוקיים והתעלמות כזו מופגנת מהיגיון וממה שהם בעצמם הכריזו בעבר.

אני מקווה ש-EA מרוצים מהניצחון המוחץ שלהם במירוץ המפוקפק הזה, שעד לא מזמן היה די צמוד. הפרס למקום הראשון הוא שנאה עזה מכל הגיימרים בעולם, יחסי ציבור נוראיים, אובדן מוחלט של אמון, ואני מוכן להוסיף גם פיטורים של כל ההנהלה, אם הם בעניין. עליי. לכם, קוראים יקרים, אני ממליץ לא לקנות משחקים ב-Origin, לא משנה כמה זה זול, ומאוד מאוד להיזהר אם אתם אי פעם רוצים להגיב בפורומים של EA.

גיימפוד, פרק 29: לבריאות!

עידן זיירמן|גיימפוד 8 תגובות »
[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod029-6.10.2011.mp3|titles=Episode 29: Bless you!]

להורדה

שלום לכולם! Angry Birds זה משחק גרוע!

1:30 – אבישי שיחק במהלך השבוע האחרון בבטא של Battlefield 3, ויש לו ממש הרבה דברים להגיד על זה.

17:40 – זיירמן ממשיך לשחק ב- Deus Ex: Human Revolution, אבל כבר דיברנו עליו לא-מעט לפני שני פרקים.

19:03 – דקל ממשיך במסורת העתיקת-יומין שלו של להתלונן הרבה. בקיצור, הוא לא שיחק בכלום. אבל יש לו סיפור לספר על זה.

24:20 – עופר שיחק בגרסה החדשה של Another World עבור האייפון, וחושב שהוא שרד בצורה די מוצלחת את עשרים השנים שעברו מאז שהוא יצא.

31:10 – יש תאריך יציאה וטריילר לגרסה המחודשת של Syndicate. לנו זה גורם לחשוב "היי, Deus Ex".

33:40 – חוץ מזה, Paradox רוצים להכין המשך "אמיתי" ל- Syndicate, שיקרא “The Cartel”, אבל לכו תדעו מה יצא מזה בסוף.

35:10 – Diablo III, במפתיע, נדחה לתחילת 2012. ויש לו גם גרסת בטא, שחושפת מה באמת יקרה לכל מי שינסה לשחק בו ב- Single Player.

40:00 – ה- DLC החדש של Portal II יצא! בחינם לכל הפלטפורמות! רוצו לשחק!

42:00 – משהו מוזר לנו ב- DLC של Call of Duty: Black Ops. לצופים תמימים מהצד כמונו, שמכירים את ה- DLC רק ממה שכתוב עליו ב- PC Gamer, נראה כאילו Activision גובים 15$ מהשחקנים על מפה חדשה אחת.

44:50 – CD Projekt מוציאים עדכון מטורף ל- The Witcher 2, ומכריזים שכל ה- DLC למשחק יהיה בחינם (אבל לא על האקס-בוקס, למקרה שקיוויתם).

46:30 – האם יהיה סרט לפי הטריילר של Dead Island?

48:50 – גם גרסת ה- PC של Arkham City נדחתה. מרמור.

50:40 – חוץ מזה, אם אתם גרים בבריטניה ומזמינים את Arkham City ב- Pre-Order דרך שירות ה- OnLive שנפתח שם לאחרונה, תקבלו בתור בונוס Pre-Order את… הקונסולה ש- OnLive מוכרים. חתיכת בונוס.

52:10 – ולסיום – סרט תיעודי של ITV כלל בתוכו סרטון מתוך Arma II. זה היה מצחיק.

55:00 – ואנחנו מסיימים. אם עוד לא ביקרתם בדף הפייסבוק שלנו או בחשבון הטוויטר שלנו, או שהצטרפתם לספריית השאלת משחקי ה- Xbox 360 שלנו, השנה החדשה היא הזדמנות נפלאה לעשות את כל אלה. או סתם להביא לנו הרבה כסף. זו גם אפשרות.

גיימפוד, פרק 26: משהו עלוב

עידן זיירמן|גיימפוד 2 תגובות »
[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod026-25.8.2011.mp3|titles=Episode 26: Something Lame]

להורדה

1:00 – ברוכים הבאים! אנחנו שמחים לארח השבוע, שוב, את שקד זיירמן.

2:00 – דני חזר לשחק בכל מיני דברים, אחרי תקופת צינון ארוכה למדי, ושיחק בגרסת ה- PC של Bastion, שדיברנו עליו גם לפני שבועיים.

7:30 – זיירמן ודקל שיחקו ב- Fruit Ninja Kinect. הם לא כל כך מסכימים על כמה הוא טוב.

11:10 – חוץ מזה, זיירמן התחיל גם את Uncharted 2, או כמו שהוא מכונה בהקלטה, "ה- Tomb Raider החדש, בניגוד ל- Tomb Raider החדש, שמנסה להיות יותר Uncharted שמנסה להיות Tomb Raider". או משהו כזה. זה היה מוזר.

16:40 – דקל שיחק בהרפתקת טקסט! אבל לא סתם הרפתקת טקסט, אלא הרפתקת טקסט בעברית!

20:10 – שקד לא שיחקה בכלום. חוץ מפורטל 2. אבל באמת שדיברנו עליו יותר מדי, לא?

21:20 – בעיקרון, אנחנו מדברים על Counter Strike: Global Operations, אבל אחרי קצת זמן דקל מעדיף להתחיל לראיין את שקד על Team Fortress 2 שהפך לחינמי לא מזמן.

28:20 – בנוסף, Valve סוף כל סוף חשפו בפני העולם את DOTA 2, ושקד מתרגשת, אבל פחות בגלל המשחק, ויותר בגלל שיש סיכוי ש- Valve יצליחו לטפל בקהילה המחורבנת של Heroes of Newerth.

37:40 – EA הכריזו ש- Battlefield 3 ידרוש את Origin. זה יהיה מעניין.

44:30 – Ubisoft נכנסים לתחרות ממש רצינית עם Activision על התואר "חברת ההפצה הכי מעצבנת", ודופקת באופן קונסיסטנטי את גרסת ה- PC של Driver. הם קצת חזרו בהם מאז, אבל בכל זאת.

48:00 – גם גרסת ה- PC של From Dust עוברת התעללות קשה מצד Ubisoft (ראוי להגיד, מאז ההקלטה Ubisoft הודיעה שהיא תבטל בעדכון שייצא בשבועיים הקרובים את ה- DRM של From Dust, אבל בצורה מוזרה, הם מנסחים את ההודעה בנושא כאילו הם עושים את זה כדי למנוע בלבול שנוצר בעקבות ההודעה בפורומים שטענה שלא יהיה DRM ל- From Dust).

53:40 – עוד משהו בהמשך לפרק הקודם: notch ממוג'אנג מצא דרך מקורית להתמודד עם התביעה מצד Bethesda על השם של המשחק הבא שלו (Scrolls): הוא הזמין אותם לדו-קרב ב- Quake III. נכון לזמן כתיבת שורות אלו, בת'סדה עוד לא ענו להזמנה שלו. אם כי notch אמר שאולי זה לא היה חכם כל כך להזמין חברה ש- id נמצאת בבעלותה לטורניר Quake III.

57:00 – סוני מורידים את המחיר של הפלייסטיישן 3 ל- 250$, ובערך באותו הזמן, מספרים שלפלייסטיישן 3 לא יהיה Cross-Game Chat אי פעם

1:01:30 – וזהו, אנחנו הולכים. כרגיל – חפשו אותנו גם בפייסבוק או בטוויטר. זה ישמח אותנו.


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS