גיימפוד, פרק 40: קורים דברים

עידן זיירמן|גיימפוד 13 תגובות »

אני מאוד מתנצל על ההעלמות של "גיימפוד" מדפי הבלוג ומ- iCast. ההעלמות הזו היא תוצר של כל מיני סיבות, שחלקן הן באשמת כל אחד מכותבי הבלוג האחרים מלבדי, וחלקן הן לא באשמת אף אחד. אנחנו מקווים שזה לא יקרה שנית. או לפחות, לא יקרה שנית בלי התראה מראש.

מה שקרה בפרק הזה הוא שהיו לנו כל מיני חדשות לדבר עליהן אחרי שלב ה"מה שיחקנו", אבל במקום זה היו לנו כל מיני דברים מגניבים, שלא בהכרח קשורים לאירועים אקטואליים, שרצינו לדבר עליהם. אז במקום לדבר על חדשות דיברנו על דברים מגניבים. לגיטימי, לא? בכל אופן, עופר סיכם את החדשות שהיינו מדברים עליהן, בפוסט בבלוג.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod040-7.4.2012.mp3|titles=Gamepod Episode 40]

להורדה  המשך »

גיימפוד, פרק 38: פגיון בתחת

עידן זיירמן|גיימפוד 6 תגובות »

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod038-1.3.2012.mp3|titles=Gamepod Episode 38]

להורדה  המשך »

אודיטוריום: הדור הבא?

עידן זיירמן|חדשות 2 תגובות »

זקני הבלוג אולי זוכרים שבעבר הרחוק (עוד בימים שבהם הבלוג נקרא "העולם על פי אינטל" ועידן דקל ודני מור כתבו פוסטים) מאוד התלהבתי ממשחק פאזלים שנקרא Auditorium -משחק פלאש (!) שהיתה לו החוצפה לעלות 11$, למרות שהוא משחק פלאש.

מאז, אודיטוריום יצא גם לאייפון, ל- PSN, וממש ב- 24 השעות האחרונות – גם ב- Steam (במחיר 7$, שהוא מחיר לא רע עבורו, לדעתי).

ולמה אני מספר לכם על זה? כי חוץ מזה שלדעתי זה משחק פאזלים שבהחלט כדאי לכם לשחק, עכשיו החברה הקטנה שייצרה אותו מחפשת דרך Kickstarter (כן, נו, הזה שדיברנו עליו ללא הפסקה מאז שטים שייפר עשה את מה שהוא עשה) מימון למשחק ההמשך – Auditorium Duet. השוס הגדול? הרחבת מכניקת הפאזלים שלו לתמיכה בשני שחקנים. שזה נראה מגניב.

המשך »

תגיות: , ,


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS