גיימפוד, פרק 283: דורף הוא הצדק

עידן זיירמן|גיימפוד אין תגובות »

בערך שלוש וחצי שניות אחרי שהקלטנו את הפרק, מיקרוסופט קנתה את אקטיוויז׳ן, וזעזעה את עולם הגיימינג. לא היה לנו שמץ של מושג שזה עומד לקרות בזמן שהקלטנו את הפרק, כמובן, ולכן סגמנט החדשות כולל חלק מדהים בתמימותו שבו אנחנו מתרשמים מהעסקה הענקית בין Take Two לזינגה.

להורדה (1:00:04, 82.5 מגה)

המשך »

גיימפוד, פרק 280: עושים את ההוקי פוקי

עידן זיירמן|גיימפוד תגובה אחת »

זה לקח יותר זמן משחשבנו, אבל סופסוף הצלחנו להקליט פרק ביחד עם נציג ה- Dudebros של הפודקאסט, ארז רונן, כדי שידבר איתנו על Halo.

להורדה (53:22, 73.4 מגה)

המשך »

בואו נשחק Halo 5: Guardians

עידן זיירמן|Let's Play אין תגובות »

אמנם אנחנו באיחור קל של יום, אבל ארז, זיירמן ושלו מורן יצטרכו משהו חזק יותר מזה בשביל למנוע מהם לפרסם את הפעם המרגשת ההיא שהם שיחקו במשחק החמישי בסדרת Halo!

תגיות: , ,

גיימפוד, פרק 105: כן, bro!

עופר שוורץ|גיימפוד 3 תגובות »

ארז, ה-resident AAA fratboy dudebro שלנו, שיחק כרגיל בכל המשחקים הגדולים והמגה-hyped שיצאו לאחרונה. מהצד השני, האינדי-היפסטרז מירית ועופר שיחקו במשחקים קטנים ומוזרים. וזיירמן? נו, אתם יודעים טוב מאוד מה זיירמן שיחק.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod105-23.11.2014.mp3|titles=Episode 105: Yeah, bro!]

להורדה (1:09:12, 95.0 מגה) המשך »

גיימפוד, פרק 40: קורים דברים

עידן זיירמן|גיימפוד 13 תגובות »

אני מאוד מתנצל על ההעלמות של "גיימפוד" מדפי הבלוג ומ- iCast. ההעלמות הזו היא תוצר של כל מיני סיבות, שחלקן הן באשמת כל אחד מכותבי הבלוג האחרים מלבדי, וחלקן הן לא באשמת אף אחד. אנחנו מקווים שזה לא יקרה שנית. או לפחות, לא יקרה שנית בלי התראה מראש.

מה שקרה בפרק הזה הוא שהיו לנו כל מיני חדשות לדבר עליהן אחרי שלב ה"מה שיחקנו", אבל במקום זה היו לנו כל מיני דברים מגניבים, שלא בהכרח קשורים לאירועים אקטואליים, שרצינו לדבר עליהם. אז במקום לדבר על חדשות דיברנו על דברים מגניבים. לגיטימי, לא? בכל אופן, עופר סיכם את החדשות שהיינו מדברים עליהן, בפוסט בבלוג.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod040-7.4.2012.mp3|titles=Gamepod Episode 40]

להורדה  המשך »

איך עושה Halo?

עידן זיירמן|שטויות 2 תגובות »

"בלוגלי" החליט לעשות לי בעיות אתמול, אז נאלצתי לחכות עד עכשיו לפני שיכולתי להעלות את העדכון הזה. קורה.

Gamasutra פרסם אתמול מאמר מוצלח במיוחד על המדע שמאחורי עולם הטבעת של Halo. הקישור הזה, אני מוכרח להודות, מעניין יותר עבור חובבי מד"ב מאשר חובבי Halo – אבל עדיין מהווה קריאה משובחת. האקשן האמיתי מתחיל בעמוד השני, שם מתואר את גודל הטבעת שתיווצר אם נשתמש במסה של צדק בשביל ליצור טבעת שהרדיוס שלה זהה לרדיוס ההקפה של כדור הארץ מסביב לשמש. וחכו עד שתגיעו לאזור שבו מפורטת השפעת הקרינה של ענק-גז שנמצא במרכז הטבעת על עולם הטבעת. הזוי.

תגיות: , , ,


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS