I Am Alive: ביקורת

עידן זיירמן|ביקורת תגובה אחת »

לא ברור לי למה אני מחבב כל כך את I Am Alive. אם אני מנסה לשפוט כל קריטריון שלו בנפרד, הוא עושה ממש המון דברים לא בסדר. הכוונות שלו טובות, אבל הביצוע מקרטע. אם אני רוצה לסכם את הדעה שלי עליו, אפשר לעשות את זה בצורה הזאת: אני לא זוכר אף משחק שבו כל כך הרבה פעמים זרקתי את הגיימפאד בתסכול, נשבע לעצמי שאני לא הולך לשחק בו שוב אי-פעם, ואז מרים את הגיימפאד מחדש שוב וחוזר לסיבוב נוסף.

המשך »

תגיות: , ,

גיימפוד, פרק 40: קורים דברים

עידן זיירמן|גיימפוד 13 תגובות »

אני מאוד מתנצל על ההעלמות של "גיימפוד" מדפי הבלוג ומ- iCast. ההעלמות הזו היא תוצר של כל מיני סיבות, שחלקן הן באשמת כל אחד מכותבי הבלוג האחרים מלבדי, וחלקן הן לא באשמת אף אחד. אנחנו מקווים שזה לא יקרה שנית. או לפחות, לא יקרה שנית בלי התראה מראש.

מה שקרה בפרק הזה הוא שהיו לנו כל מיני חדשות לדבר עליהן אחרי שלב ה"מה שיחקנו", אבל במקום זה היו לנו כל מיני דברים מגניבים, שלא בהכרח קשורים לאירועים אקטואליים, שרצינו לדבר עליהם. אז במקום לדבר על חדשות דיברנו על דברים מגניבים. לגיטימי, לא? בכל אופן, עופר סיכם את החדשות שהיינו מדברים עליהן, בפוסט בבלוג.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod040-7.4.2012.mp3|titles=Gamepod Episode 40]

להורדה  המשך »

גיימפוד, פרק 39: ישבני מלחמה

עידן זיירמן|גיימפוד 23 תגובות »
[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod039-16.3.2012.mp3|titles=Gamepod Episode 39]

להורדה  המשך »

[משחק מילים מטופש על I Am Alive]

עידן זיירמן|חדשות 31 תגובות »

לעזאזל עם חברות המשחקים האלה. לפעמים הן פשוט לא יודעות לבחור שמות למשחקים בעלי מחזור-הפיתוח המפוקפק שלהן. אמנם את הבדיחות על כך שכנראה ש- “I Am Alive” מת היינו צריכים לספוג קצת פחות זמן מאלה שנאמרו על “Duke Nukem Forever”, אבל עכשיו, עם הידיעות על חזרתו לחיים, הן חוזרות במלוא הכוח. הצילו.

אה, כן, לנושא. I Am Alive נחשף לראשונה לפני קצת יותר מ- 3 שנים, בתערוכת E3, עם הטריילר הזה:

זה היה מעניין. זה היה מעניין בעיקר כי הטריילר הזה השאיר הרבה מקום לדמיון. את העולם שלו היה יחסית קל להבין (שיקאגו פוסט-אפוקליפטית, כשאת תפקיד האפוקליפסה ממלאת רעידת אדמה מפלצתית), אבל מהמעט שהוצג בטריילר, נראה היה שהוא יהיה קצת יותר מתוחכם מה- Cover Shooter הסטנדרטי.

ואז המשחק הזה נעלם.

ביוני 2010 צץ הטריילר הבא:

 

הטריילר הזה עשה מעט מאוד, מלבד לשכנע אותנו שהמשחק הזה עדיין שרד, איכשהו. הוא לא לימד אותנו שום דבר חדש. הוא גם הבטיח הפצה באביב 2011. חדי האבחנה מביניכם בטח שמו לב שהתאריך הזה כנראה עבר (אלא אם אתם קוראים לג’יפה הלחה שספגנו במהלך יולי-אוגוסט “אביב”).

אבל עכשיו, סופסוף, Ubisoft כנראה החליטו שהגיע זמנם לחשוף את המשחק, והטריילר הזה שוחרר לרשת:

הטריילר הזה מפזר את רוב המסתורין מסביב ל- I Am Alive. אוקיי, הבנו, אז מה שאתם עושים זה בעצם Uncharted. רק אפור. ובמהלך המשחק הדמות הראשית תצטרך לדאוג לבת שלה. כמה Dead Rising 2 מצדכם.

ובכל זאת, למרות שאחרי כל החשיפה הזו המשחק נראה הרבה פחות מעניין, אני עדיין מצפה לו. נראה ש- Ubisoft בעצמם לא באמת מאמינים במשחק הזה יותר מדי (המשחק הודח מדרגה של “משחק שיוצא לחנויות” לדרגת “משחק שיהיה אפשר להוריד מה- Xbox Live Arcade / Playstation Network”), ודווקא משחקים כאלה מסקרנים אותי קצת יותר. חוץ מזה, זה גם אומר שהוא לא יעלה יותר מ- 15$, שזה סבבה לגמרי בעיני.

אה, וכמובן, הוא לא צפוי לצאת גם למחשב האישי. למקרה שחיפשתם עוד הוכחות לכך ש- Ubisoft ממש שונאים את ה- PC.

תגיות: , , ,


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS