גיימפוד, פרק 284: נראה כמו PS2

עופר שוורץ| גיימפוד,כללי הוספת תגובה

נגמרה התקופה המתה של אחרי החגים, וסוף סוף מותר שוב להוציא משחקים גדולים חדשים. בפרק הבא נדבר על Dying Light 2 ובפרק אחריו על Horizon Forbidden West, אבל בינתיים מתחילים עם פוקימון.

להורדה (1:10:55, 56 מגה)

2:19 – אז כן, ארז ויאיר שיחקו ב-Pokemon Legends: Arceus, שלוקח את פוקימון לעולם פתוח תלת מימדי. האם זה ניסוי מוצלח? תלוי את מי שואלים.

24:30 – ארז לא סתם שיחק בפוקימון החדש, הוא שיחק בו על Switch OLED חדש.

27:29 – עוד משהו שארז ניסה על הסוויץ' החדש זה Shin Megami Tensei V, המשחק האחרון בסדרת האם של Persona שהיא אותו קונספט אבל בלי כל מיני אלמנטים שוליים כמו עלילה או קשרים חברתיים, רק מבוכים ופוקימון.

36:06 – דקל סיים את The Forgotten City בעקבות הסרטון של Game Maker's Toolkit, שקרא לו המשחק החדשני של 2021.

42:56 – דקל שיחק גם ב-Uncharted: Legacy of Thieves, הרימאסטר של אנצ'רטד 4 + Lost Legacy, שבאופן מפתיע לא נהיה פחות טוב בעקבות השדרוג הגרפי.

47:32 – יאיר שיחק ב-ANVIL: Vault Breaker, משחק twin-stick רוגלייק קואופ ב-early access, וממליץ לנסות למרות ה-early access-יות שלו.

48:37 – יאיר ועופר שיחקו ב-Nobody Saves the World, סוג של זלדה-לייק מהיוצרים של Guacamelee, עם מכניקה מרכזית מוצלחת ומעניינת שסובבת סביב שינוי הצורה של הדמות הראשית, אבל לא יותר מדי מעבר לזה.

54:14 – עופר שיחק גם ב-Vampire Survivors, משחק קטן ופשוט שבו מתהלכים ברחבי מפה אינסופית והורגים אלפי אויבים בעזרת כלי נשק שיורים אוטומטית ומנסים לשרוד כמה שיותר.

58:04 – המרתון החצי-שנתי של Games Done Quick הכיל כרגיל הרבה speed runs מוצלחים. אפשר כמובן לראות את הרשימה המלאה ביוטיוב, ועופר כרגיל ממליץ על כמה שהיו מעניינים במיוחד לדעתו: Death's Door, Kena, Final Fantasy XIII, Returnal, Ori and the Blind Forest, Slay the Spire.

59:36 – וחייבים להזכיר את Wordle, משחק ניחוש המילים שתפס את העולם בסערה. דקל מזכיר גם כמה וריאנטים, כמו וורדעל בעברית או absurdle שעל כל ניחוש נותן לכם את התשובה הכי גרועה שאפשר לקבל באותו רגע.

1:04:35 – בליזארד עובדת על IP חדש שיהיה משחק survival.

1:06:10 – ו-Respawn עובדת על 3(!) משחקים חדשים של Star Wars: המשך ל-Fallen Order, איזשהו FPS לא ידוע, ומשחק אסטרטגיה שמפותח ע"י יוצאי Firaxis.

1:09:00 – Crysis 4 גם בפיתוח.

1:09:18 – מי שמעוניין יכול לראות את ארז משחק Horizon Zero Dawn ב-Twitch או ביוטיוב.

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS