למען הילדים!

עידן זיירמן|כללי תגובה אחת »

ביום שישי הקרוב הולך להתקיים, לראשונה בארץ, אירוע מיוחד במינו. מרתון Earth Defense Force For The Kids! או בשמו הקליט יותר: מרתון EDF! או בשמו העוד-יותר-קליט-אבל-הלא-מאוד-רשמי: המשחקותרום!

מרתון EDF הוא אירוע שבו כמה גיימרים (את חלקם אתם מכירים בשם “יותם ברנז” ו”ארז רונן”, מהפודקאסט המפורסם “הקונסוליירים”) ישחקו במשך 24 שעות בקלאסיקות הלא-מוערכות (או לפחות, ככה מספרים לי, אני אף פעם לא שיחקתי בהם) Earth Defense Force 2017 ו- Earth Defense Force: Insect Armageddon, במטרה לאסוף כסף לארגון הצדקה של פני ארקייד: Child’s Play. הם הולכים לצלם את עצמם במהלך כל זמן המשחק, ואתם תוכלו לשלוח להם הודעות מטרידות, להציע להם משימות שהם צריכים לבצע, או סתם להסתכל בהם בדממה במשך שעות בלי שהם בכלל ידעו שאתם שם, סטוקרים שכמותכם. כל התרומות שיאספו במהלך המרתון, כאמור, יועברו ל- Child’s Play, שם הם ישמחו את לבבותיהם של ילדים בבתי חולים ברחבי העולם.

המשך »

מבזקי קיץ

עידן זיירמן|חדשות 9 תגובות »

כן, אני יודע, מאז E3 לא היו המון עדכונים פה בבלוג. ולא בגלל שלא היה על מה. שיקולי זמן שונים ומשונים בקושי משאירים לי זמן שלא למטרת עריכת-גיימפוד, עופר סיים את תקופת המבחנים שלו בטיסה לחו”ל, וזה לא ששאר האנשים פה כותבים יותר מדי פוסטים, או משהו.

אז הנה כמה דברים שקפצו מיד אחרי שהקלטנו את הפרק האחרון של “גיימפוד” וראוי להגיד עליהם כמה מילים.

המשך »

Kieron Appreciation Week?

עידן זיירמן|שטויות 4 תגובות »

באמת שלא התכוונתי שזו תהיה הפעם השלישית השבוע שבה אני מזכיר את קיירון גילן, אבל אני חייב. זה לא שיש לי משהו איתו. באמת.

הבחור כתב ביקורת על Earth Defense Force 2017 – משחק מטופש למדי עבור ה- X360, שמערב ירי אינסופי במיליוני נמלים ענקיות ורובוטים גדולים עוד יותר. אפשר לקרוא את הביקורת שלו ב- Eurogamer. היא די מוצלחת, באמת. אבל מה שבאמת רציתי להמליץ עליו בפוסט הזה זו הביקורת במגזין האינטרנטי-החינמי-והמוזר, 360Zine.

ציטוט מוצלח מתוך הכתבה:

"There's a gaming religion, whose services I occasionally attend, that believes that videogames exist to show explosions."

תהנו. זהו, חסל סדר משבחים לקיירון. בינתיים.


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS