מבזקים: ספירת העומר

עידן זיירמן|חדשות 2 תגובות »

אופס, עשינו זאת שוב. היו לנו מלא חדשות לדבר עליהן בפרק האחרון של “גיימפוד” ואז חפרנו מלא זמן על משחקים (להגנתנו, אלה היו משחקים אקטואליים כמו Pillars of Eternity ומהדורת ה- PC של GTA V) ופתאום לא היה לנו זמן לדבר על חדשות מעניינות שקרו. מה זה אומר עבורכם? נכון! פוסט מבזקים! תודו שהתגעגעתם.

המשך »

Rock Band: סופה של תקופה

עופר שוורץ|חדשות, כללי 8 תגובות »

ביום שלישי הקרוב יתווסף American Pie של דון מקלין לספריית ה-DLC של Rock Band. בשבוע שאחר כך לא ייצא שום DLC, ובכך ייקטע רצף של 281 שבועות, מאז נובמבר 2007, שבהם בכל יום שלישי שוחררו שירים חדשים. אחרי מותו המצער של Guitar Hero לפני כשנתיים ממנת יתר של sequels, אני חושב שעכשיו זה הזמן לכתוב סוג של הספד לז’אנר משחקי המוזיקה*.

השילוש הקדוש

המשך »

תגיות: ,

בקרוב בסלולר?!

עידן זיירמן|חדשות 3 תגובות »

אחרי שקראתי את הידיעה התמוהה הזאת, בדקתי את התאריך. ניסיתי לברר אם נעשה כאן מעשה סטייל "לקום אתמול בבוקר", והתעוררתי משנת פוסט-הסדר שלי בחזרה אל הראשון באפריל. מסתבר שלא.

תוכן הידיעה? למי שאין כוח ללחוץ על הקישור, הנה זה במשפט: חברת Hands-On Mobile תפצח בהכנת גרסה חדשה של Guitar Hero לטלפונים סלולרים.

למי שלא זוכר/לא יודע – Guitar Hero הוא משחק הקצב הזה לפלייסטיישן 2 (וגם ל- X360) שבו שולטים עם גיטרה מיוחדת במקום הבקר הרגיל של הקונסולה. כל מי שיש לו רעיון בנוגע לאיך הסיפור הזה הולך לעבוד על טלפון סלולרי – מוזמן לשתף אותו כאן.


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS