משחקי קצב להמונים

עופר שוורץ|ביקורת אין תגובות »

אני זוכר את היום בו המוזיקה מתה. טוב, היום בו ז’אנר משחקי המוזיקה מת, אבל זה לא נשמע מרשים באותה מידה. בתעשיית משחקי הוידאו, כידוע, שום דבר לא מת לנצח; חוץ מחומרה כמובן – גם ה-Xbox ששיחקתי עליו Rock Band וגם כלי הפלסטיק שהיו לי כבר מזמן לא רלוונטיים. ועדיין, אחרי ההתעללות השיטתית של Activision העולם לקח הפסקה של כמה שנים מגיטר הירו ורוק באנד, ולהרבה מאיתנו זה היה מאוד עצוב.

כמו שתמיד קורה במצבים כאלה, כמה מפתחי אינדי ניצלו את החור שנפער בליבנו וניסו למלא את הנישה. וכמה מהם הצליחו לעשות את זה בסטייל, עם חידושים מעניינים ורעיונות מצוינים, שגם לא דורשים השקעה של מאות דולרים בכלי נגינה מבוססי-פלסטיק למיניהם. אז הנה 3 משחקים כאלה, שמשלבים את הקצב והמוזיקה עם סגנונות משחק אחרים ופסקולים מאוד כיפיים, והם מומלצים לכל מי שמחפש משהו to scratch this itch עד ש-Rock Band 4 ייצא כבר, וגם למי שסתם אוהב קצב ומוזיקה. המשך »

גיימפוד, פרק 109: כמו לגנוב נעליים מעיוור

עידן זיירמן|גיימפוד 4 תגובות »

המון זמן לא היה לנו פרק "קלאסי". ועד שיש לנו אחד, מסתבר פתאום שיש לנו מלא משחקים לדבר עליהם. אז אנחנו מדברים! אוהו, כמה שאנחנו מדברים.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod109-23.1.2015.mp3|titles=Episode 109: Like Stealing Shoes from a Blind Person]

להורדה (1:14:15, 67 מגה) המשך »

Rock Band: סופה של תקופה

עופר שוורץ|חדשות, כללי 8 תגובות »

ביום שלישי הקרוב יתווסף American Pie של דון מקלין לספריית ה-DLC של Rock Band. בשבוע שאחר כך לא ייצא שום DLC, ובכך ייקטע רצף של 281 שבועות, מאז נובמבר 2007, שבהם בכל יום שלישי שוחררו שירים חדשים. אחרי מותו המצער של Guitar Hero לפני כשנתיים ממנת יתר של sequels, אני חושב שעכשיו זה הזמן לכתוב סוג של הספד לז’אנר משחקי המוזיקה*.

השילוש הקדוש

המשך »

תגיות: ,

גיימפוד, פרק 61: קוף-פאונדר

עידן זיירמן|גיימפוד 4 תגובות »

אז מה שקרה השבוע זה שהפלייסטיישן 4 הוכרז, אבל אנחנו הקלטנו פרק בערך יומיים קודם לכן, אז אנחנו לא מתייחסים לזה בכלל.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod061-22.2.2013.mp3|titles=Episode 61: Monkey-founder]

להורדה

המשך »

גיימפוד, פרק 42ב'

עידן זיירמן|גיימפוד 14 תגובות »

כבר הרבה זמן לא הקלטנו פרק בינלאומי של הפודקאסט. אבל השבוע (ולתקופה הנראית לעין, ככל הנראה), עידן דקל נמצא בלונדון, ויותר מזה – אבישי ועופר נמצאים בחיפה, אז אנחנו לגמרי אנשי העולם הגדול עכשיו.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod042b-17.5.2012.mp3|titles=Gamepod Episode 42B]

להורדה  המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS