גיימפוד, פרק 132: היגיון של סרטים הוליוודיים עם טוויסט גרוע

עופר שוורץ|גיימפוד תגובה אחת »

השבוע אירחנו את ניקול ויינשטוק – שחלקכם מכירים מהסרטון של Keep Talking and Nobody Explodes או אולי מקבוצת working gamers בפייסבוק – כדי שתספר לנו על Starcraft, וגם כדי שיהיה לעופר עם מי לדבר על Fallout 4 ולא תצטרכו לשמוע עוד מונולוג ארוך. ובנוסף: פיצוצים, עוד פיצוצים, וכמה חדשות מפתיעות! (שאתם יכולים לקרוא פה ב-show notes, כי אנחנו לא clickbait)

עוד שבועיים: הנגאאוט סיכום שנת 2015! פרטים בקרוב.

להורדה (57:35, 52.7 מגה) המשך »

גיימפוד, פרק 115: מזוכיזם מבוסס תורות

עידן דקל|גיימפוד 9 תגובות »

הפעם בגיימפאד – פרק שני ברצף עם ערן! כמו-כן, לא מעט משחקים. כולם מהעת האחרונה. אפילו אלה שזיירמן שיחק בהם. אחד מהם עדיין לא יצא לשוק באופן רשמי. ולא רק זה – יש גם חדשות.
[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod115-18.4.2015.mp3|titles=Episode 115: Turn-Based Masochism]

להורדה (1:08:26, 62.6 מגה)

המשך »

גיימפוד, פרק 109: כמו לגנוב נעליים מעיוור

עידן זיירמן|גיימפוד 4 תגובות »

המון זמן לא היה לנו פרק "קלאסי". ועד שיש לנו אחד, מסתבר פתאום שיש לנו מלא משחקים לדבר עליהם. אז אנחנו מדברים! אוהו, כמה שאנחנו מדברים.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod109-23.1.2015.mp3|titles=Episode 109: Like Stealing Shoes from a Blind Person]

להורדה (1:14:15, 67 מגה) המשך »

בואו נשחק ב- Five Nights at Freddy’s 2

עידן זיירמן|Let's Play תגובה אחת »

הסרטון שבו אנחנו משחקים ב- Five Nights at Freddy’s היה אחד מסרטוני ה”בואו נשחק” הכי פופולריים שהעלינו. גם אנשים שמעולם לא שיחקו במשחקי מחשב קפצו לראות במה מדובר כשהבטחתי להם שהם יזכו לשמוע אותי צורח בבהלה כמו ילד בן 4. זה היה טבעי ש- Five Nights at Freddy’s 2, עם יציאתו, יהפוך לאחד מהסרטונים הכי מבוקשים בקרב קוראי הבלוג וסתם אנשים שמכירים אותנו כאחד. אז הנה זה. אני, ארז ושני השוורצים משחקים ב- Five Nights at Freddy’s 2. יש צעקות. וחתול. ועוד כמה מילים (אם כי לא הרבה מהן) אחרי הקפיצה.

המשך »

גיימפוד, פרק 101: ארז הוא האנשים הלא נכונים

עידן דקל|גיימפוד 2 תגובות »

השבוע היה לנו פרק מיוחד במיוחד, בו זיירמן, דקל וארז דיברו על המשחקים בהם הם שיחקו בשבועיים האחרונים, ואז על חדשות.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod101-27.9.2014.mp3|titles=Episode 101: Erez is the Wrong People]

להורדה (1:03:52, 58.48 מגה)

המשך »

לא-באמת-ביקורת: Five Nights at Freddy’s

עידן זיירמן|ביקורת, לא-באמת-ביקורת 4 תגובות »

NOPE אני לא מרגיש בנוח לכתוב ביקורת על Five Nights at Freddy’s.

תבינו, אני לא חושב שמבקר משחקים צריך באמת לסיים את המשחקים שהוא כותב עליהם ביקורת. כלל האצבע שלי הוא שככל שהביקורת שניתנת למשחק היא יותר חיובית, ככה צריך לשחק בו יותר לפני שכותבים עליו, אבל גם לכלל הזה יש יוצאים מן הכלל. בקצרה, יש משחקים שאפשר “לקלוט” הרבה לפני שמגיעים לסוף שלהם. זה לא נפוץ, אבל היו מקרים שבהם כתבתי ביקורת על משחק שהגעתי רק לאמצע שלו. אבל ב- Five Nights at Freddy’s, בבירור, לא שיחקתי מספיק בשביל לכתוב עליו ביקורת.

ליתר דיוק, לפי Steam, ב- Five Nights at Freddy’s שיחקתי 42 דקות. וזהו. הספיק לי. אני לא חוזר ל- Five Nights at Freddy’s. מיציתי. אני לא נוגע יותר בחרא הזה. כמו כן, אני חייב לציין שהוא משחק מדהים וכולכם צריכים לשחק בו.

המשך »

בואו נשחק Five Nights at Freddy’s

עידן זיירמן|Let's Play 4 תגובות »

יוגב, ארז ואני התיישבנו לשחק ב- Five Nights at Freddy’s. יש כאלה שקוראים לו “המשחק הכי מפחיד שיצא אי-פעם!”. אנחנו… טוב, בואו תראו.

אם לצטט מתיאור הוידאו: הצרחות בסוף זה מהשכנים.

יש לי כל מיני דברים להגיד על המשחק הזה. רובם די מפרגנים. אבל אני אגיד אותם בביקורת או בפודקאסט אם אני אצליח לאגור מספיק תעוזת-נפש כדי לשחק בו עוד כמה פעמים.


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS