גיימפוד, פרק 146: מחבת, אני בוחר בך!

עידן זיירמן|גיימפוד תגובה אחת »

שלושה משחקים שכל שלושת המשתתפים בפודקאסט שיחקו בהם? מה הסיכויים?! סקווירטל!

להורדה (1:02:00, 56.7 מגה)

המשך »

בואו נשחק Evolve

עידן זיירמן|Let's Play 3 תגובות »

הנה משהו שאנחנו לא עושים בכל יום – כבר דיברתי בפודקאסט (ואז כתבתי ביקורת, ואז שוב בפודקאסט) על Evolve, שלמרות אי-אלו בעיות שיש לו, אני מחבב במיוחד. אז החלטנו, בשביל להראות לכם את הצורה המיוחדת שבה המשחק הא-סימטרי הזה עוד כשמשחקים אותו עם עוד אנשים, להקליט סרטון שלנו משחקים במצב ה- Evacuation של המשחק (מצב שמורכב מחמישה סבבים שמשפיעים זה על זה בדרכים שונות) משתי נקודות מבט בו-זמנית, ואז לערוך אותן ביחד.

זה לקח הרבה זמן, אבל הנה התוצאה לפניכם. זה היה מותח (לפרקים), זה היה מצחיק (לפרקים), זה היה מתסכל (לפרקים) וזה היה מגניב (לפר… הבנתם). צפו בנו משחקים Evolve! (או במילים אחרות – צפו בי מובס בצורה חסרת-רחמים בתור מפלצת ב- Evolve!)

תגיות: , ,

גיימפוד, פרק 115: מזוכיזם מבוסס תורות

עידן דקל|גיימפוד 9 תגובות »

הפעם בגיימפאד – פרק שני ברצף עם ערן! כמו-כן, לא מעט משחקים. כולם מהעת האחרונה. אפילו אלה שזיירמן שיחק בהם. אחד מהם עדיין לא יצא לשוק באופן רשמי. ולא רק זה – יש גם חדשות.
[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod115-18.4.2015.mp3|titles=Episode 115: Turn-Based Masochism]

להורדה (1:08:26, 62.6 מגה)

המשך »

ביקורת: Evolve

עידן זיירמן|ביקורת 3 תגובות »

תמונה קבוצתית שלי (במרכז) עם חברים לשעבר. קצת חבל לי על Evolve. על הנייר, הוא עשוי מאותו החומר כמו החלומות שלי. משחק מרובה משתתפים א-סימטרי, שבו ארבעה שחקנים צריכים לשתף פעולה (כמו ב- Left 4 Dead! והוא מהיוצרים של Left 4 Dead! זה מושלם!) בשביל להפיל שחקן אחד ששולט במפלצת ענקית. זה רעיון נפלא למשחק. ובאמת, מגיע לרעיון הזה משחק אדיר ומדהים, שיסחוף את העולם בסערה ויהפוך למשחק מרובה-המשתתפים הפופולרי ביותר שהוא לא Dota 2. אבל זה לא מה שקרה – במקום זה קיבלנו את Evolve.

חשוב לי לציין – אני מאוד נהנה מ- Evolve. זה לא עניין של מה בכך. Evolve הוא המשחק הראשון מאז Left 4 Dead 2 שהצליח להחזיר אותי לקטע הזה של לשחק עם אנשים אמיתיים. בשבועות האחרונים ביליתי כמות מגוחכת של זמן בתור צייד או מפלצת על הפלנטה הבדיונית Shear. אבל, באותה נשימה, חשוב לי לציין ש- Evolve הוא סוג של תאונת דרכים שבה כל מיני רעיונות נהדרים מתנגשים בכל מיני אלמנטים רעים ויוצרים בלגן אדיר ומבלבל. כאמור, אני מאוד נהנה מ- Evolve, כשהוא עובד. אבל לפעמים הוא פשוט לא עובד. המשך »

תגיות: , , , ,

גיימפוד, פרק 112: צפייה משותפת ב’זומביט’

עידן זיירמן|גיימפוד 11 תגובות »

השבוע אירחנו את רפאל בן-ארי רק כדי שהוא יוכל להקשיב לנו מקשקשים במשך ארבעים דקות על Evolve. כאלה אנחנו. נחמדים.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod112-6.3.2015.mp3|titles=Episode 112: Watching ‘Zombit’ Together]להורדה

המשך »

על Evolve ושיווק מטומטם

עידן זיירמן|חפירות 10 תגובות »

שמעתם על Evolve? נו, בטח ששמעתם. משחק מולטיפלייר א-סימטרי, מהמפתחים של Left 4 Dead, יצא לפני כמה ימים, זוכה לביקורות טובות… אה, ומחלטר בתור אויב האנושות התורן לפברואר 2015.

Evolve

המשך »

גיימפוד, פרק 110: 90 ומשהו אחוז חשיבות עצמית

עופר שוורץ|גיימפוד 4 תגובות »

השבוע קרה לנו משהו שלא קורה הרבה – כולם שיחקו באותו משחק! טוב, חוץ מארז, ששיחק במשחקי Wii U וגירסאות מחודשות של משחקים ישנים. אבל בכל זאת, דיברנו הרבה על The Talos Principle, משחק שעוסק בלדבר הרבה.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod110-8.2.2015.mp3|titles=Episode 110: 90-something Percent Self-Importance]

להורדה (58:27, 80.2 מגה)  המשך »

גיימפוד, פרק 104: בואו נמשיך עם זה כבר!

עידן דקל|גיימפוד אין תגובות »

פרק 104, בו זיירמן ועופר דיברו על כל מה שעובד ולא עובד ב-Alien: Isolation, ושחררו את דורון ודקל לגלוש באינטרנט.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod104-9.11.2014.mp3|titles=Episode 104: Let's Get On With It!]

להורדה (1:02:11, 57.13 מגה)

המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS