ביקורת: Beyond Eyes

עידן זיירמן|ביקורת אין תגובות »

מוקדש לדני מורפייר, נעלבתי.

בטריילרים ובתערוכות, Beyond Eyes מיצב את עצמו כמשחק אינדי יפהפה שנותן לשחקנים לחוות נושא שדנים בו רק לעתים רחוקות במשחקים. משחקי מחשב באופן כללי לא נוטים להציג כל כך מגבלות פיזיות – אז מגבלה פיזית כמו עיוורון? במדיום שמסתמך מאוד על דימויים חזותיים? זה קורה, אבל זה מאוד, מאוד נדיר.

זה מה שקורה ב- Beyond Eyes. אתם משחקים ילדה בשם ריי, שאיבדה את הראייה שלה בתאונה. בעולם המסוגר שהיא חיה בו, אחד ממקורות ההנאה היחידים שלה הוא ביקור של חתול בשם נאני. אבל יום אחד נאני מפסיק לבקר, וריי המודאגת יוצאת לחפש אותו.

Beyond Eyes מתיימר לא רק להציג את נושא העיוורון, אלא גם לעשות את זה בצורה שונה ממה שראינו עד כה. עיוורון במשחקים מוצג בדרך כמשהו שהופך את העולם לשחור וחשוך. ב- Beyond Eyes, העולם שהדמות הראשית שלו לא רואה הוא לבן בוהק ומלא אפשרויות. כשהיא הולכת בתוכו, הוא נצבע בהדרגה. קולות מרוחקים צובעים חלקים נוספים ממנו – וכך היא יכולה "לראות" דברים שלא נמצאים לידה – פרה גועה באחו, פכפוף הנחל הסמוך, מגדל שעון שמצלצל במורד הכביש. זה שאפתני ומעניין, אבל זה לא כל כך עובד. המשך »

תגיות: , ,

גיימפוד, פרק 132: היגיון של סרטים הוליוודיים עם טוויסט גרוע

עופר שוורץ|גיימפוד תגובה אחת »

השבוע אירחנו את ניקול ויינשטוק – שחלקכם מכירים מהסרטון של Keep Talking and Nobody Explodes או אולי מקבוצת working gamers בפייסבוק – כדי שתספר לנו על Starcraft, וגם כדי שיהיה לעופר עם מי לדבר על Fallout 4 ולא תצטרכו לשמוע עוד מונולוג ארוך. ובנוסף: פיצוצים, עוד פיצוצים, וכמה חדשות מפתיעות! (שאתם יכולים לקרוא פה ב-show notes, כי אנחנו לא clickbait)

עוד שבועיים: הנגאאוט סיכום שנת 2015! פרטים בקרוב.

להורדה (57:35, 52.7 מגה) המשך »

בואו נשחק Beyond Eyes

עידן זיירמן|Let's Play תגובה אחת »

Beyond Eyes הוא משחק קטן עם רעיון מעניין שבו אתם משחקים ילדה עיוורת שמחפשת את החתול שלה. אבל כמו שזיירמן הזכיר בפרק האחרון של ״גיימפוד״, בתור משחק הוא לא משהו בכלל. מה שגרם לסרטון ה״בואו נשחק״ הזה להיות אחד מהקצרים ביותר שהקלטנו אי-פעם.

תגיות: , ,

גיימפוד, פרק 131: שם את ה-'Meh' ב"מעניין"

עידן דקל|גיימפוד 4 תגובות »

אז Just Cause 3 יצא לאוויר הרשת, וזו סיבה מצויינת לבלות חצי פרק בדיבורים עליו. בחצי השני דיברנו על Transformers: Devastation, Beyond Eyes ו-Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist.

להורדה (1:04:02, 58.6 מגה)

המשך »

גיימפוד, פרק 114: Rezzed 2015

עידן דקל|גיימפוד 2 תגובות »

הצטרפו אלינו לפרק מיוחד של גיימפוד! בו עידן דקל, ערן אבירם ואסף הרשקו (מי?) מספרים על הביקור שלהם בתערוכת Rezzed 2015, שהתקיימה בלונדון בחודש מרץ.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod114-5.4.2015.mp3|titles=Episode 114: Rezzed 2015]

להורדה (1:08:55, 63.1 מגה)

המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS