גיימפוד, פרק 132: היגיון של סרטים הוליוודיים עם טוויסט גרוע

עופר שוורץ| גיימפוד הוספת תגובה

השבוע אירחנו את ניקול ויינשטוק – שחלקכם מכירים מהסרטון של Keep Talking and Nobody Explodes או אולי מקבוצת working gamers בפייסבוק – כדי שתספר לנו על Starcraft, וגם כדי שיהיה לעופר עם מי לדבר על Fallout 4 ולא תצטרכו לשמוע עוד מונולוג ארוך. ובנוסף: פיצוצים, עוד פיצוצים, וכמה חדשות מפתיעות! (שאתם יכולים לקרוא פה ב-show notes, כי אנחנו לא clickbait)

עוד שבועיים: הנגאאוט סיכום שנת 2015! פרטים בקרוב.

להורדה (57:35, 52.7 מגה)

0:58 – ניקול שיחקה ב-Legacy of the Void, החלק האחרון בטרילוגיית Starcraft 2 (כן, כן).

4:58 – על מצבי המשחק החדשים – Archon Mode, שבו שני שחקנים שולטים ביחד על צבא אחד, ומשימות הקו-אופ שהן קצת כמו Heroes of the Storm לשני שחקנים.

9:12 – מדברים קצת על תחרויות וליגות מקצועיות וניקול מתלוננת שכבר הרבה זמן לא היה Barcraft, מישהו מתנדב לעשות משהו בעניין?

11:04 – עופר וניקול שיחקו ב-Fallout 4. עופר מתחיל בלדבר על זבל. כלומר, אשכרה לדבר על זבל – כל הג’אנק שאוספים ואיך השינוי הזה משפר כל מיני דברים שונים במשחק. משם זה ממשיך בדיון די freeform, אבל דיברנו בין השאר על כלי נשק ושדרוגים, על סגנונות משחק שונים, ועל הכתיבה.

26:05 – אלון שיחק ב-Just Cause 3, או בשמו השני: “לפוצץ דברים זה כיף”.

35:34 – אלון שיחק גם ב-Volume, המשחק החדש מהיוצר של Thomas Was Alone, שהיה בעיקר מאוד דומה להרבה משחקי stealth איזומטריים אחרים שיצאו לאחרונה.

37:50 – זיירמן סיים את Beyond Eyes, והתעצבן.

38:35 – אבל, לא לחשוש! זיירמן שיחק גם במשחק גרוע אחר. Magic The Gathering Puzzle Quest מעביר לא רע את המכניקה של Magic אבל, ובכן, מאבד לחלוטין כל קשר ל-Puzzle Quest בדרך.

43:34 – חדשות! אחרי שקונאמי הכחישה בתוקף שהידאו “עידו” קוג’ימה עזב, כמובן שהוא אכן עזב ופתח סטודיו משלו. המשחק הראשון יהיה שיתוף פעולה עם סוני.

45:53 – הרווחים של Rocket League הגיעו כמעט ל-50 מיליון דולר – לא רע בכלל למשחק שפותח בתקציב של 2 מיליון ובלי קמפיין פרסום בכלל.

46:30 – כמה עדכונים קצרים: System Shock 3 נמצא בפיתוח(!); Unravel יוצא ב-26.2; המתאם האלחוטי לקונטרולר של Xbone סוף סוף תומך גם ב-Windows 7/8, אז לא צריך לשדרג ל-10 במיוחד בשביל זה.

49:35 – עדכון שיצא לא מזמן ל-CS:GO כלל אקדח חדש ששבר לחלוטין את המשחק. יאי!

52:36 – חשבנו ש-Five Nights at Freddy’s קפץ את הכריש כבר מזמן, אבל מתברר שיש עוד לאן לרדת: Five Nights at Freddy’s – הספר! אה, כן, והוא 466 עמודים, איכשהו.

56:26 – זוכרים שלארז יש עוד פודקאסט שבו הוא מדבר עם יותם ברנז על מלא מלא שטויות אבל גם על משחקים? אז עכשיו יש להם גם Patreonגרופי’ס”, ואתם מוזמנים להשתתף אם זה מעניין אתכם.

תגובה אחת ל “גיימפוד, פרק 132: היגיון של סרטים הוליוודיים עם טוויסט גרוע”

  1. גיימפאד » 2015: סיכום שנה – דני מאת גיימפאד » 2015: סיכום שנה – דני:

    […] הארוך יותר מההמתנה ל-Fallout 4 הוא משך הזמן שדיברנו עליו בפרקים של גיימפוד. מכונת ההייפ המשומנת הכתה בנו בסוף במלוא […]

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS