גיימפוד, פרק 143: סליחה, מירית

עידן זיירמן|גיימפוד 2 תגובות »

הפרק הזה שבו אנחנו מדברים ממש מלא על DOOM ועל Uncharted 4 ואז פתאום קופצים למשחקים מלפני חצי עשור.

להורדה (1:06:42, 153 מגה) המשך »

בואו נשחק ב- The Banner Saga

עידן זיירמן|Let's Play אין תגובות »

כבר יותר משנה שאני שומע שבחים על The Banner Saga, והשוואות מחמיאות בינו לבין יקיר-נפשי, XCOM. אז סוף סוף, בעזרת קצת תמריץ חיצוני, התיישבתי לשחק בו. והתוצאות… מעורבות. דיברתי על זה קצת בפרק האחרון של "גיימפוד" – הוא טוב, אבל הוא לא טוב מספיק.

אבל תעזבו את זה. לפחות מה שיצא מזה זה שאני יכול להראות לכם קצת איך הוא נראה. אז שיחקתי בו, והקלטתי אותי ואת דני מקשקשים על המשחק תוך כדי ואותי מתעלם מכמה שיותר מהעצות שלו. היה מגניב.

(הערה טכנית: זו הפעם הראשונה שבה ניסיתי להקליט את הסרטון עם תוכנה חדשה, שמאפשרת לנו לשלב את הפרצופים שלנו גם כשאנחנו לא יושבים ביחד באותו החדר. אבל התאורה בדירה של דני חשוכה מדי, ו- The Banner Saga לא ממש מאפשר לנו לשחק עם הווליום של המוזיקה שלו, אז ההקלטה יצאה בעייתית קצת. בסרטון הבא, שיפורסם כאן בעוד כמה ימים, כבר פתרנו את בעיית הסאונד. אבל דני עדיין צריך לקנות תאורה נורמלית לדירה שלו)

תגיות: ,

גיימפוד, פרק 109: כמו לגנוב נעליים מעיוור

עידן זיירמן|גיימפוד 4 תגובות »

המון זמן לא היה לנו פרק "קלאסי". ועד שיש לנו אחד, מסתבר פתאום שיש לנו מלא משחקים לדבר עליהם. אז אנחנו מדברים! אוהו, כמה שאנחנו מדברים.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod109-23.1.2015.mp3|titles=Episode 109: Like Stealing Shoes from a Blind Person]

להורדה (1:14:15, 67 מגה) המשך »

גיימפוד, פרק 85: ערננינג לייט

עידן זיירמן|גיימפוד 6 תגובות »

וואו. היו לנו המון נושאים לדבר עליהם בפרק הזה. Broken Age ו- Steam In-Home Streaming (או בקיצור, Steaming) והעובדה ש- King הם נבלי העל החדשים של עולם המשחקים ומה זה לעזאזל Cook, Serve, Delicious?!

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod085-31.1.2014.mp3|titles=Episode 85: Eranning Late]

להורדה

 

המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS