בואו נשחק Twilight Struggle

עידן זיירמן|Let's Play תגובה אחת »

כוחות הקפיטליזם והקומוניזם מתנגשים זה בזה בקרב על גורל העולם החופשי בגרסת הממוחשבת של אחד ממשחקי הקופסה האהובים בעולם (ע"פ הדירוג של BGG, ט.ל.ח) – Twilight Struggle! בפינה הקומוניסטית: עידן זיירמן. בפינה הקפיטליסטית: גיא ביטון. בפינת ה"מה זה לעזאזל המשחק הזה תלמדו אותי את החוקים": דני מור. אז אם גם אתם רוצים ללמוד לשחק Twilight Struggle, זו יכולה להיות נקודת התחלה טובה בשבילכם!

בואו נשחק Lovers in a Dangerous Spacetime

עידן זיירמן|Let's Play אין תגובות »

סדרת סרטוני ה"זיירמן ואשתו על הספה עם ניקול ואלון" שלנו מגיעה לסיומה (בינתיים, לפחות) עם Lovers in a Dangerous Spacetime – משחק שיתופי מצוין בו שניים עד ארבעה אנשים צריכים להטיס ביחד חללית עם יותר מדי עמדות ומעט מדי צוות.

בואו נשחק Fallout 4

עידן זיירמן|Let's Play 2 תגובות »

בלתי אפשרי לסכם את Fallout 4 בחצי שעת משחק, אבל ארז, יוגב וזיירמן בכל זאת ניסו לעשות את זה קצת. רוצים לראות עוד? ארז מדי פעם עושה סטרימינג של המשחק מהחשבון שלו, ומודיע על זה דרך הטוויטר שלנו.

בואו נשחק Card Hunter

עידן זיירמן|Let's Play 3 תגובות »

בשקט בשקט, בלי לשים לב, Card Hunter הפך להיות הדבר הזה שאני משחק בו בכל פעם שיש לי כמה דקות פנויות על המחשב, אבל לא מספיק בשביל להפעיל את XCOM. אז קראתי לדני, שיבוא ויראה גם, ולערן, כי הוא מדבר עליו כבר כמה שנים. ושיחקנו.

בואו נשחק ב- TOMY Teacher

עידן זיירמן|Let's Play 20 תגובות »

השבוע, לכבוד E3, אנחנו עושים משהו מיוחד במקום ה- Let's Play הרגילים שלנו, ומציגים בפניכם את קונסולת המשחקים הראשונה של ארז רונן!

אתם בטח סקרנים לדעת – האם זה ה- NES? אולי אטארי? אולי גיימבוי או משהו? ובכן, לא! כמו רבים מבני דורו, ארז גדל כשהוא משחק… ב- TOMY Teacher.

האנשים בשכבת הגיל הנכונה הולכים להתרגש מהנוסטלגיה. הצעירים יותר יתהו מה לעזאזל.

בואו נשחק Five Nights at Freddy’s

עידן זיירמן|Let's Play 4 תגובות »

יוגב, ארז ואני התיישבנו לשחק ב- Five Nights at Freddy’s. יש כאלה שקוראים לו “המשחק הכי מפחיד שיצא אי-פעם!”. אנחנו… טוב, בואו תראו.

אם לצטט מתיאור הוידאו: הצרחות בסוף זה מהשכנים.

יש לי כל מיני דברים להגיד על המשחק הזה. רובם די מפרגנים. אבל אני אגיד אותם בביקורת או בפודקאסט אם אני אצליח לאגור מספיק תעוזת-נפש כדי לשחק בו עוד כמה פעמים.

בואו נשחק FTL: Advanced Edition

עידן זיירמן|Let's Play 10 תגובות »

עבר הרבה מאוד זמן מאז הפעם האחרונה שהכנו סרטון Let's Play. זה לא שלא רצינו, אבל מסתבר שהעניין הטכני של הקלטת סרטוני Let's Play כששני הצדדים לא נוכחים פיזית באותו המקום הוא לא טריוויאלי כפי שקיווינו. אבל ההרחבה החינמית שיצאה עבור FTL שכנעה אותנו להזיז את עצמנו סוף סוף, והתוצאה לפניכם: אני ודני משחקים ב- FTL: Advanced Edition עם אחת החלליות החדשות שהתווספו בהרחבה, החללית של ה- Lanius (גזע רובוטי ששואב חמצן מחדרים שהוא נמצא בהם).

חדי העין מביניכם יבחינו שהסרטונים האלה ארוכים. זה בגלל שבניגוד לסרטון Let's Play סטנדרטי, לא באמת קבענו לעצמנו יעד מבחינת זמן (או מבחינת כמות הדברים שיהיה לנו להגיד עליו). פשוט חשבנו לעצמנו, "היי, זה FTL, בטח נמות בקרוב". ואז שרדנו. ושרדנו עוד. ועוד. ובשלב מסוים היה ברור שאנחנו מקליטים כבר הרבה זמן, אז עצרנו, ויומיים אחר כך חזרנו למשחק והמשכנו להקליט, והגענו עד הבוס! אבל את השאלה אם הצלחנו לנצח אותו או לא נשאיר לכם לגלות לבד (נניח, ע"י לקפוץ לסוף הסרטון השני, אבל זו רמאות!).

אז קדימה. הנה חלק א':

והנה חלק ב'. אם בא לכם לקפוץ ישר לשם, הקרב נגד הבוס מתחיל בסביבות השעה וחצי (אבל, כאמור – רמאות!)

ואם ממש מתחשק לכם להזכר, הנה הביקורת שכתבתי על FTL (בתקופה שלפני ה- Advanced Edition).

בואו נשחק The Swapper

עידן זיירמן|Let's Play 13 תגובות »

בפרק הקרוב של “גיימפוד” (שיעלה בסוף השבוע) אני מדבר קצת על The Swapper, משחק פאזלים אינדי דו-מימדי (כי תמיד חסרים לנו כאלה) מאוד חביב שיצא לא מזמן ל- Steam. אבל קיבלתי תחושה, בזמן שדיברתי עליו, שלא באמת הצלחתי להבהיר איך הפאזלים שלו עובדים. במקביל, הצלחתי לשכנע את עופר לקנות את המשחק בזמן שהוא היה בהנחה ב- Steam, אז נו, חשבנו לעצמנו, בואו נעשה “Let’s Play”. הדברים האלה מאוד פופולריים בזמן האחרון, אחרי הכל (ואם לדבר בכנות, העובדה ש”הקונסוליירים” עשו את זה גם אולי נתנה לי קצת השראה).

אז הקלטנו “Let’s Play” של The Swapper. שימו לב, זה בעיקר ניסוי. בטא, אם תרצו. בטא אמיתית כזו, לא כמו זו של ג’ימייל או Dota 2. איכות הסאונד (בעיקר מהצד שלי) די גרועה ומהדהדת, והיו כמה קטעים שבהם לא היה מזיק אם מישהו היה עורך אותנו. אבל אם נגלה שיש לזה ביקוש, אנחנו מבטיחים להשתפר בסרטונים הבאים. אז, אתם יודעים, תגידו אם יש לזה ביקוש.

תגיות: , ,


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS